• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: až tak?:-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: o to urputnější jsou ...............
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Co se týče jiných pohledů na člověka, tak jsem se nikde nesetkal s žádnou souvislostí mezi Enneagramem a Numerologií ani mezi Enneagramem a Astrologií. Nemá smysl hledat třeba štíra v nějakém konkrétním typu. (PS: Já jsem také štír a jsem "loajální skeptik".)
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    YMLADRIS: To odpovídá. Je to doména žen.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CHIMERA: kdyz mne je zas jedno, kdyz mam drobek na koberci, teda hodinu po vyluxovani me to nastve, ale jinak to neresim...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Záchvaty perfekcionismu mám občas taky.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    QUANTI fuj, to seš stokrát horší než já sama jednička :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: gr! :) nojo, uz jsem se smirila. Bohuzel jsem puntickar jen v naprosto minoritnich vecech, jako pravopis nebo pastelky, ktery musim mit srovnany podle barevny skaly ;)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    VAUGHT: pěkný obrázek :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ...jinak myslim, ze stir muze bejt klidne dvojka... tam proste akcentuje ten prvek manipulativnosti a pomstychtivosti, kdyz neni po jejim.

    Matka byvaleho byla stirka a kdyz jsem tam zacala jezdit pravidelneji, zacala si na me stezovat, ne byvalemu nebo mne, ale segre, ze s nicim nepomaham, to mi pripadalo uchylne... (ja se ze zacatku nabizela, pak uz jsem prestala, pripadalo mi to hloupy, navic jsem myslela, ze by teda neco rekla bud mne, nebo aspon synovi...)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DRAGEL: odbihani od tematu je me druhe jmeno ;)
    GEDI: to nejsou, s jednim jsem zila a sexualni potvora to fakt nebyla :D

    GEDI, prosimte nepis "aby jsem", trha mi to oci :) kdyztak uz aspon abysem (spisovny je abych :))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    A jej, tady je přeštírováno. Tak až zjistáíte, kam patřím, tak mi dejte vědět. :-)))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Ale připouštím, že štíři mají blízko k hloubkám a k poznání jako takovému...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    VAUGHT: to nevím no, já jsem taky štír a jsem 9, moje kolegyně v práci je štír a je 1...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: dvojky perou pomoc hlava nehlava
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    před pár měsíci jsem si povídal s jednou štírkou a konec toho rozhovuru vy v duchu:
    - Ty jsi štírka narozená v roce hada
    - hada ne ... to je ošklivý zvíře myslím, že jsem v roce ...
    - tomu neveřím, tady jsou vypsané roky podle činského horoskopu ...
    - máš pravdu!!!!

    štírky jsou prostě všude a ve všech variantách :-))))
    GEDI
    GEDI --- ---
    VAUGHT:
    Ale houby stíři jsou hrozně nedoceněný :-). Nejsme takový sexuální potvory jak se o nás všeobecně říká :-)
    GEDI
    GEDI --- ---
    VAUGHT:
    Já jsem taky Štírek :-))
    GEDI
    GEDI --- ---
    YMLADRIS:
    I jako dvojka by jsem tě ten koláč nechala klidně udělat. . . . .maximálně by jsem ti k tomu udělala kafe :-)
    GEDI
    GEDI --- ---
    DRAGEL:
    Pomáhám ráda ale rozhodně nenám pocit že by jsem zneužívala informace které mám a že jich mám hodně protože se ke mě "prostě dostanou".
    Stejně jako nemám pocit že někdo nastavuje situaci tak aby jsem to musela udělat.
    A říkat ne my problém nedělá. Pomůžu když můžu ale pokud by to mělo ohrožovat mojí rodinu tak ani náhdou.
    Tolik názor dvojky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam