• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    QUANTI: vzhledem k tomu, ze petky si pro pohodu chodi do osmicky, nevidela bych je jako zaryte klidase nezapojujici se do her :)
    byt socialni je taky dulezite, no a co ze to neumime, muzeme aspon dobre predstirat, kdyz uz si to uvedomime :)
    a bod stresu opet, je sedum, takze muzeme milovat stres a vedet ze nas dostava do varu, nebo pod jeho vlivem se stavat zivejsi
    nevnimejte petky jako zive mrtvoly kterymi jsme! :o}}}}
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    to asi spis ;)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    (tak to je pak asi jenom rodinnej for :D )
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    no ja ke knezim zadnej zvlast veselej vztah nemam :) (ani drastickej, teda, ale prilis vtipny mi to neprijde :D)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    QUANTI: eh, to nemelo byt drsny.. jenom vesela historka z nataceni :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BAGHICEK: no, to je drsny... ale ja nevim, vylucuje se to nejak s tim, co pisu? Sheen psala, ze byly doby, kdy ji spolecnost schazela...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    QUANTI: jsem mela strycka, kneze s nejakym nizsim svecenim, pamatuju si jak me a brachu honil s rakoskou a rikal: "ja vas serezu az se zeserete, spratci" a proto nejak mi neprijde divny, kdyz chce Sheen klid.. nevim, nechtelo se mi to sem ani psat.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SHEEN: taky kdyz jsem moc mezi lidma, potrebuju klid. Ale kdyz jsem byla pul roku sama doma, bylo to k zblazneni. Vzdycky si vzpomenu na Betty MacDonaldovou, ktera rikala, ze se vzdycky povazovala za cloveka, ktery si vystaci sam, ale po par mesicich na slepici farme by se plazila kilometr po kolenou pres strepy, aby se mohla zucastnit setkani Svazu rozenych debilu :) nojo, v dome, kde se porad neco deje a denne je v nem 2 az 10 hostu, je jednoduche myslet si, ze jsi introvert; skola asi dtto :)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    QUANTI: aby se devitka neozvala ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SHEEN: ono se to rozlisit da... ja si dlouho rikala, ze informace a inteligence jsou pro me nejdulezitejsi hodnoty (a predtim, ze originalita). Vzhledem k tomu, ze nejsem petka, neumim popsat, jak ten vztah devitka-petka vidi petka ;) ale pocitam, ze mnohem rezervovaneji. Ze petka je zkratka takovy ten clovek, ktereho jste nedokazali na taborech zapojit do zadne hry. Ze se nerada odkryva. Ja nemuzu rict, ze by mi zalezelo na vsech lidech vukol - nekteri jsou pekni kreteni a s nekterymi jsem svedena dohromady ciste dilem nahody - ale jsem rada, kdyz je kolem me nejaka harmonie, kdyz si lidi nedelaj naschvaly a nejdou si na nervy. Rada si zalezu, ale jsem rada, kdyz me taky nekdo vytahne, vlastne to potrebuju, jak jsem introvert, neumim se vnucovat a sama neco organizovat, to taky neni moc pro me. Petka na takovehle veci podle me kasle, zajima ji maximalne par lidi. Ale clovek na to musi prijit nejak zevnitr. Pro me bylo mnohem prijemnejsi priznat si, ze jsem lakoma, nez ze jsem lina - protoze s tim prvnim jsem se naucila relativne uspesne bojovat, zatimco to druhy mi na sobe vadi a byvala bych si radsi rikala, ze je to vlivem pomalejsi stitne zlazy, unavoveho syndromu a pyknickeho telesneho typu, nez ze je to soucast moji psychiky... vetsinou to, cim se citis byt fakt dotcena, je "ono". Tvoje temna stranka a temna stranka tveho enneagramoveho typu.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BAGHICEK: no dovol, delas, jako by devitky nepremyslely. Me premysleni bavi, je to fyzicky nenarocna aktivita ;)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    ALBERTO: tak si to sleduj a třeba tě ještě něco trkne:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: :-)))))))))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: Dnes vychováváme uklízečky, to je taky super. :-))) O tom stání na nohou jsem neřemýšlela. Dělá mi největší problém, že pořád někdo něco chce a já musím vždycky přerušit to, co dělám a udělat něco jiného. Pak šíleně zapomínám a mám dojem, že nedokážu dokončit jedinou věc. Jo a pak taky hluk, naše děcka, to je běs.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    SHEEN: tak vedci se bud zaviraj do ustavu s vyhlidkou na moznost financne zajimavyho uplatneni po ziskani praxe. A nebo vychovavaji nove generace :) (cemuz dnesni skolsky system urputne brani..) Uvazovala jsem o vede, jen me "to" stahlo jinam :)
    Je to unavny stat na nohach pro tolik lidi?
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    Medvidek: Ja tomu také nerozumím, proč mi v testu vyšlom že jsem nejvíc 7 a 4. Třeba nejsem ani jedno. Spíše to jsou mé melancholické a sangvinické já. Cítím se ale být více 7čkou a 4ku považuji za životní epizodu spojenou s tragicky neopětovanou láskou. 7čka může být obratem z tragedie ke komedii. 4+7=tragikomické :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Někde jsem četla i něco o samotě, že jedno z těch čísel ji rádo. Za poslední roky jsem se dostala do stavu, kdy je samota pro mě naprosto nepostradatelná a nemohu s ejí nabažit, protože běžně mám kolem sebe brajgl, naprostej, děsnej (dvě malé děti, v práci mezi studenty stále). A to si ani nepouštím žádné filmy, rádia, nic, když můžu, tak si užívám ticha, které je mi vzácné. I když je pravdou, že jsem měla kdysi období, kdy jsem potřebovala mluvit s lidmi. Ale teď už jsem asi totálně vykecaná ze všeho. Teď už jen pustej ostrov.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: Jo, přemýšlení mě živí. I když jsem neskončila jako čistě vědecká síla, jak jsem chtěla, ale mám na krku kromě vědy i výuku. :-)))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    SHEEN: kdyz premyslis, tak je z Tebe razem pet :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    QUANTI: To je moc fajn. Až skoro přemýšlím, proč to jsou dvě čísla, když se to ani nedá rozlišit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam