• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Na výměnu oleje si klidně přijeď ke mně do garáže na Prosek. Ale tenhle olej nemám a filtr si taky přivez svůj. :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    Nemate nekdo v dilne rozlivanej 10w60? Pripadne kdyby se dalo u nekoho i vymenit.. Nemam v Praze dilnu ani nic.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    DBR: JESSE_MORENO: sundat tmavý folie ze zadních světel, nahodit normální (klidně obyč oťas) kola a kapotu z gt lega místo tý obří lopaty co tam nepatří a vůbec by mi nevadilo, že to je "bastl"... otázkou je jak to po těch x letech drží dohromady, ale na to by asi stačila návštěva u tvůrců.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    DBR: zimaky nokian protoze jsem mel moznost koupit levne a jsem docela spokojenej, letnaky neresim :o)
    DBR
    DBR --- ---
    SCOOBY: to je slusnej bastl :)

    tak prezuto na letni ( konecne)

    BTW co jezdite za pneu ( jestli mate nejake preferovane)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SCOOBY: jo tendle bastl... jo tak ten byl nejakou chvili na prodej to je pravda
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    JESSE_MORENO: nn, tohohle myslím:
    Prodám Subaru Outback, WRX, LPG, 4x4. Karosérie 2000 rok, mo - Inzerce / Bazar
    http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam-subaru-outback-wrx-lpg-4x4-karoserie-2000-32174
    fakt je, že teď už ho jinde nenajdu...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SCOOBY: v inzerci AWD? nic jako WRX otase tam nevidim... nemyslis toho 3,6R?
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    IKSIK: neměla, jednu dobu jsem ho hrozně chtěl, stejně jako wrx oťase od awd, kterej je mimochodem zase v inzerci.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    J3RRYNA: Úža. A měla redukci? ;)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    J3RRYNA: jak rikas ;)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    PRZZI:
    IKSIK:
    V USA měli jednu dobu i Outback XT s foukanou benzínovou dvouapůlou :)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    IKSIK: no blbý nejsem, napsal jsem s turbem a měl jsem samozřejmě na mysli s turbodieslem
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PRZZI: Když se dělá OTB s TURBOdieselem, tak v něm to TURBO asi je, že jo. :)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    SCOOBY:sem ani nevěděl že se dělá otb s turbem. Ale absence redukce u toho mého mě mrzí.
    GEEK
    GEEK --- ---
    DBR: ja ji pouzival kazdej den:)
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PRZZI: dělal jsem si srandu z toho, že diesel v sůbech je taky s turbem a tím pádem bez redukce, sorry, asi po sedmičce bílýho nejsem tak vtipný jak jsem si myslel... :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    redukce se hodi obecne pri jakymkoliv pomalym popojizdeni, at uz v terenu nebo zacpach. Spojku to setri docela dost, protoze kdyz clovek potrebuje pomalu nekam, tak nemusi jet na prokluz spojky, ale proste na redukci.
    A radit jde urcite za jizdy, jinak uz bych mel po prevodovce :)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    SCOOBY: moc nerozumím tomu jak to myslíš ;-) turbo nemám a na Žižkově jsem zatím neparkoval
    DBR
    DBR --- ---
    SCOOBY: nene sice je to US verze ale manual

    PRZZI: u dieselu to nedali, co vim tak meli dost horko se spojkou aby prenesla ten kroutak co diesel ma - ten samej OTB jsem mel taky ....... ( a po 70 menili polomotor )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam