• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdar, zitra se jedu podivat na Outbacka do Breclavi. Neznate tam prosim nekoho okolo, kdo by se mi na to pred koupi podival? Zitra kolem 14h, diky!

    Subaru Outback 2.5 benzín, 4x4, AUTOMAT, KŮŽE, TAŽNÉ - Ostrava - Bazoš.cz
    https://auto.bazos.cz/inzerat/141078899/subaru-outback-25-benzin-4x4-automat-kuze-tazne.php
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Jo no, ale vy jste tam jeli kravit v davu, my měli jedno auto :)
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: já tam zapadl asi 5x, ale mě stačilo se nechat vytáhnout někým jiným :-D Jsem to lano pak ani nesundaval (respektive jsem se pak doma divil, jakej hroznej oser je to zablácený bahno z toho mini oka sundat :-) )

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jinak poslední den, kdy jsem už jen sklízel sítě a ostatní vybavení na pasení jsem to hodil na břicho znovu, ve všední den v sedm večer. Takže hezky rýč do ruky a snažit se. Trvalo to asi tři hodiny.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Jo, tak to je ono.
    Mávání z osobáku na BVPčka byla oblíbená zábava.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: to je asi furt ono... teda, nemůžu teď najít na skále, ale já s tím byl tady: https://www.google.com/maps/place/Offroad+Milovice+tra%C5%A5/@50.2468725,14.873206,15.25z/data=!4m5!3m4!1s0x470bf9f020bc8e1d:0xee7352d4b3071651!8m2!3d50.251729!4d14.8873415

    Tankodrom mi to teď ukazuje někde ve městě, ale to je zas nějakej hotel nebo co :-)) (Taky nezapomenu, když jsme tam tenkrát byli, tak tam jezdili ty zážitkové jízdy s BVP a akorát jsem viděl, jak na střeše toho BVP sedí ta banda zážitkářů a nevěřícně kouká na ty idioty, co tam v bahně topí osobáky :-D )
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Tak oprava mystifikace, tankodrom je zřejmě jinde. My byli Na Skále, tam co je offroad Milovice.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: My tam byli pracovně, žena pase ovce, takže s přívěsem.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: měsíc? :-) Tam v tom bivaku je drsný bydlet i víkend :-))
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    AXTHEB: To vis - mestsky auto
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    My teď bydleli měsíc v Milovicích na tankodromu, docela dobrá škola. Pomoc jsem potřeboval jen jednou, uplně hloupě jsem to položil na břicho.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LOOKASH: To máš nějaký čistý :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Sme na vylete potkali brachu......

    WICKING
    WICKING --- ---
    Nemáte někdo nějaký tip na výfuk k Foresteru SG XT - 169 kW? Ideálně s dobrým zvukem a který se vejde k origo tažnému...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SPM: Tak taky tam jsou třeba ty Cupry, který jsou i za 30k pod 9 tisíc.

    Ale jako chápu, taky bych to nedal, to bylo jen pro info že jde operák i rozumnějš.
    SPM
    SPM --- ---
    BOBASH: jo, to už je o něco příčetnější (byť já jsem teda tenkrát z prdele otevřel první odkaz co našel googlu). Nicméně furt je to 120 ročně za dle mých měřítek horší auto... no nic, holt ten krám zase opravím :-D :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SPM: Bejvá tam 5 tkm volná hranice, to by mohlo řešit problém.

    Jinak třeba tady máš 1.5 TSI Sportline na 40tkm ročně za 11 119 Kč s DPH:

    Škoda Octavia Sportline 1.5 TSI 150k 6MT – Carhunter
    https://carhunter.cz/auto/skoda-octavia-sportline-1-5-tsi-150k-6mt/

    (jinak tenhle týpek je na to fakt dobrej, doporučuju)
    SPM
    SPM --- ---
    BOBASH: Hledal jsem s nájezdem 35k za rok. Sice do 30 jsem se většinou vešel, ale je to relativně těsný...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SPM: Kolik máš proboha nájezd? Cupra Formentor 1.5 TSI byla snad se 30k ročně pod desítku, když se trochu hledá.
    SPM
    SPM --- ---
    1023: supr, dík. To je poměrně dobrej stav na vcelku nový auto za takový peníze. Gumy bych neřešil, za mě je to stejně první věc, kterou bych vyměnil (pokud by tam nebylo fakt něco slušnýho a novýho), protože to na tom autě dělá snad nejvíc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam