• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    YETTY
    YETTY --- ---
    AGENTCOOPER : Je to karta, která má 2 CMC, tudíž by jsi to mohl zahrát jak jsem psal. Pokud to tedy někdo nevyvratí...
    HARDY
    HARDY --- ---
    SKUNK23: chápu správně, že když použiju Valkiho X abilitu, tak jsou karty soupeřů v exilu už nenávratně?
    YETTY
    YETTY --- ---
    SKUNK23: Mě zas přijde cool Valki. Dá se vytočit přes Cascade např. Bloodbraid Elf a zahrát jako Planeswalkera. Nebo hrát za 4 Elektrodominiace či ho castit přes As Foretold s 2 counterama zadarmo a pořád ho točit na PW :)
    JEENA
    JEENA --- ---
    SKUNK23: Niko je hodně cool, má synergii víc, než jedním směrem, takže to nabízí spoustu možností, kde to použít. Napadlo mě třeba kombinovat to +1 se Snapcasterem, myslíte, že by se to vešlo někde na modernu/legacy?
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Kaldheim, novy mechaniky a tady nic?

    Kaldheim Mechanics | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/feature/kaldheim-mechanics-2021-01-07?
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Takový to, když si myslíš, že hraješ rampu, a pak na tebe někdo ve třetím tahu vytáhne Drakusetha (Treasure Token od Wily Golbina a Irencrag Feat...)

    OLA44
    OLA44 --- ---
    Surprise! #MTGArena Mobile Early Access begins on January 28th for Android users.

    Learn more about it here: https://magic.wizards.com/...gic-digital/announcing-mtg-arena-mobile-android-early-access-2021-01-07
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---




    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ASYD: nevim, jak moc hrajes, ale neco splacat a pak to zlepsovat se da snadno, stejne se hraje jen pro zabavu... ja si udelal toho UBBBR Bolase, protoze jsem ho mel postavenyho na standard a stejne mi jeste chybi par rare zemi - kazdopadne je to deck presne podle myho gusta, nejcastejsi wincon je ze se souper vzda:)
    _DOMINIK_: o mete nemam uprimne moc poneti, mam dojem, ze jsem zadnej balik nepotkal vic jak trikrat a i to bylo za 50 her dost vzacny... podle barev jsem hral petkrat proti UBR (bolas PW i ravager, ten piratskej admiral), monoG (ghalta, nissa, +4power lord) a UG (uro a par dalsich, nepamatuju), ctyrikrat WB a zbytek max 3 - takze celkove paradni variabilita a i ty mirrory commanderu se hodne lisi volbama karet, oproti historicu, natoz standardu, skvela zabava
    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD: dal bych ale nemam na to pool
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    STRANGERD: vida, brawl jsem ted uz dlouho opomijel. jaky commanderi jsou aktualne tier1, co tam lidi hrajou?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ROBIN_SNNS: tohle je neskutecnej evergreen, ne, neposrali, je to tim, ze mas smulu a/nebo spatne mulliganujes...

    btw hrajete nekdo historic brawl? ja se na tom docela zaseknul, jak mam rad papirovy edh tak me to z arena constructed formatu bavi zdaleka nejvic... kdyby nekdo chtel zahrat i az skonci event, budu rad, kdyz date vedet:)
    HARDY
    HARDY --- ---
    ROBIN_SNNS: nový měsíc, takže se hraje agresivní meta?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Jsem to jenom já, nebo v aréně posrali míchání balíčků? Dneska už je to 1:8 s mým osvědčeným dimirem, a propadám se dál. Většina by se dala svalit na to, že mi buď příliš dlouho nepřišla země, nebo mi jenom přišli země a skoro nic jiného.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nebo si počkat, původně to mělo být Q4, ale třeba to dodělají Q1 2021 ;-)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PANKAAC: Chrome remote desktop; pripadne jine remote desktop programy.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    Jak emulovat arénu na smartphonu?? Stačí SZ. Jestli je to nevhodné, smažu... Diky
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    STRANGERD: Jo to mas asi pravdu :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD: jop. cekam artefakty (mozna a/nebo enchaky)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    SKUNK23: imo to bude něco jako arcane, tj. spíš subtyp a principielně ani ne tak novej:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam