• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    HARALD: "I do something sexy to a tractor" asi bude vtip v tomhle, že to zní jako "t attract her"
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SIRIEN: ZIDANE.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SIRIEN: Asi se prave pohadal se zenou a vysledek zobecnil. To se takovymhle stava casto, ze jim staci vysledek jednoho pokusu aby to chapali jako pravidlo univerzalne platne za vsech okolnosti pro vsechny.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Teď budu lehce na hraně tématu klubu, ale může mi prosím někdo vysvětlit, jak strašlivým způsobem je nutné nepochopit původní variantu, aby dotyčnému přišlo legitimní vytvořit tuhle variaci? (myslím tím: jak proboha chápe originál, že mu toto přijde jako jeho legitimní variace)

    [ ZIDANE @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSE_MAT: díky za další den!
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    PRAASHEK: Hermann Göring?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: no dobře, ale co zítra?!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: ber to tak ze zrovna dneska uz ti jen 88 dnu zbyva..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    v textových vtipech se jede ouplně jiná liga humoru [ ZELINKA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] ... až mi skončí Ró, napíšu tam pojednání o kvalitách vín čilské provenience, která jsou mnohdy neprávem opomíjena, to se jistě všichni notně nasmějí
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PISKVOR: a Polák žízní :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOCKINEZ: Přesně - irský bramborový hladomory. Když je množina brambor prázdná, umře Irčan hlady.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: Taky jsem délku některých banů nepochopil, ale určitě mají smysl, který jen a pouze nechápeme.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZIDANE: se spíš prostě nepřekládaj koktejly obecně - by mě zajímalo, kde v čechách najdeš na nápojovym lístku bílýho rusa nebo Manhattanský ledový čaj.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    můj vtip o dvou zakázaných dvou instalacích windows 8 pochopili všichni. dokonce i vector, kterej ho smazal a dal mi Ró alias hustotu na prašivých 90 dní, zatímco 88 vyžral někdo jinej
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PISKVOR: Dobrá. Ale nekažme vtip, víme jak - není to první ani poslední vtip, kde je skutečnost trošku jiná a právě to, že to "trošku jiná" pomíjíme, je vtipné.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZIDANE: Termíny ne - číslice nicméně překládají snad všechny evropské jazyky: tedy máme "[Windows] sedmičky," "Windows Sieben", "Windows zeven", ba dokonce "Windows sept" (což je s podivem, že to ani Francouzi nepřekládají ;)). Kupodivu bez překladu obvykle zůstávají čísla vyjádřená slovně ("XBox One").
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ne. to nechci říct. a ani to neřeknu.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: Chceš říct, že v Německu běží na většině počítačů "Fenstern"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam