• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DIM42: no, to se můžem hádat donekonečka, kdo kdy dostal nějaké přiblblé zadání - taky bych našla dost příkladů. Jenomže ono je to vocaď pocaď. Když jsem zodpovědná za to, že je tady čisto, tak holt budou uklizečky piglovat, i když mají pocit, že ty fleky na koberci skoro nejsou vidět.
    DIM42
    DIM42 --- ---
    MAR_TINA: tak presne to sem udelal - prace byla navic cernota, takze sem si akorat nechal dat prachy na ruku driv nez sefik zjistil ze jsem bohuzel presne dodrzel jeho prikazy a tudiz vysledek stoji uplne za hovno (jednalo se o pokladani predpestovanyho travniku na zvlnenou a ztvrdlou hlinu, kdy sef tvrdil ze to mam srovnat hrabema (coz by slo ale bylo by na to potreba tak 14dni) a ze je zbytecny to dosypavat (jelikoz by musel pro nejakou pudu, kterou by se to dalo dosypat) nebo nedej boze kuli cca 300m^2 travniku nekde pucit na den kultivator) (vim ze je to offtopic vzhledem k tematu diskuze, ale je to pripad kterej asi nejlip vystihuje to o cem jsem predtim psal obecne)

    GENTIANA: ne lojza usoudi ze to staci zamyst namysto soleni, jak mu nakazal nejakej debil, ale to mu zabere vic casu, takze nebude moct delat uz za deset minut neco jinyho atd... debil zustava debilem ad je to podrztaska nebo riditel zemekoule...
    TESSS
    TESSS --- ---
    ALONSY: kuchar, kterej po sosbe musi uklizet kuchyni do rana, je spatnej kuchar
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DIM42: Takže Lojza usoudí, že po něm chcu píčovinu a místo zametání sněhu nasolí a jde na čouda. Až na to, že solit má zakázané, protože na terase pak porůznu natává a zamrzá voda, případně natává pod zamrzlou krustou, tlačí se pod dlažbu, skrze kapilaritu doleze bůhvíkam, skrze hygroskopičnost soli ještě dál, skrze roztažnost vody při zamrzání odskáče dlažba a potrhá se izolace - a to je v pořádku, protože Lojza usoudil. Práce není demokracie.

    ALONSY: jen pro tvou informaci, jest běžným zvykem, že kuchaři si v kuchyni uklízejí. Souvisí to mj. s tím, že mají hmotnou zodpovědnost a kdyby jim tam lezla uklizečka a ztratila se štangle uheráku, bylo by mrzení. Úklid v kuchyni je tedy náplní práce kuchaře - a pokud kuchař tuto část své práce zanedbá, tak si zaslouží vytahat za uši, ne prémie za přesčasy. Nevšimla jsem si, že by Pohlreich nutil uklízet v kuchyni někoho, kdo není kuchyňským personálem...
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    TOMBRIDER:
    KASUMI: Já výsledek tý ankety čtu mj. tak, že Máchalík by měl dostat RO, což ?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pokud můj šéf vypadá takto : "sefik co vesmes akorat ridi auto, telefonuje a dela chytryho..." a takoví existují, bohužel, hodně rychle si hledám jiné místo, i když to může být velmi těžké. A na stávajícím místě nedělám průšvihy, abych neodcházela se špatnou pověstí. Jo a taky si ověřím, že je za mě placené pojištění a odevzdané daňové přiznání.
    DIM42
    DIM42 --- ---
    GINGERCAT: jenze bez lopaty uz ta vedlejsi veta o sefikovi nejak postrada smysl...
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    DIM42: mnohdy se ale v té tvé větě vůbec netýká šéfíka, ale lopaty.

    VANEK: to by tam nebyla vzorová překvalifikovaná lopata, ale kuchtík, neasi ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VANEK: no však to taky byly ty podinky co byly úplně v prdeli
    DIM42
    DIM42 --- ---
    GINGERCAT: "mnohdy" v ty vete znamena ze uz sem par takovejch pripadu zazil...
    VANEK
    VANEK --- ---
    GINGERCAT: Nebo, abychom byli spravedliví, že se moc koukal na některé vybrané díly Ano, šéfe!
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    DIM42: "sefik co vesmes akorat ridi auto, telefonuje a dela chytryho..." Tato představa o šéfech značí, že je ti buď tak kolem 15 nebo že jsi ta vševědoucí lopata ;)
    DIM42
    DIM42 --- ---
    OTAVA: pravo na nazor? nebo muzu poslat taky doprdele ja jeho zejo...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DIM42: z jakeho titulu mas prosim takove pravo ?

    Muzes zkusit rict sefovi co si o tom myslis, ale kdyz te posle do prdele, tak mas jit makat a ne premejslet o nesmrtelnosti chrousta
    DIM42
    DIM42 --- ---
    CORIOLANUS: to furt nemeni nic na tom ze picovina zustava picovinou, ktera se tak proste udelat neda a ze posledni lopata zna praxi mnohdy mnohem lip nez sefik co vesmes akorat ridi auto, telefonuje a dela chytryho...
    OTAVA: ne ale mam imho pravo diskutovat o tom jak to udelat lip, jelikoz to ve vysledku usetri jak mne namahu tak sefovi prachy...
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    DIM42: fakt? ja mam zkusenost, ze kdyz si sef vymysli, byt ty nejkardinalnejsi, picoviny a ty je neplnis, nebo k tomu mas blby hemzy, tak bud rovnou letis, nebo jdes aspon s platem dolu.. protoze sef je sef a nezamestnanost je nezamestnanost a na tvoje misto se klepe treba dalsich 5 lidi, kteri budou bez kecu plnit sefovy picoviny, neb by meli radi co jist a za co platit najem..
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    DIM42: to je přesně ten přístup :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    OTAVA: Česká? :-)

    Co se restaurací týká, kdybych tam měla pracovat a někdo by mě tam nutil být do rána a uklízet jeho svinčík, jak často bylo v Ano, šéfe! vidět. A neproplatil by mi ten přesčas pěkně tučně, tak se na něj taky vykašlu, ale to už je jiný případ, než kašlání na jasně danou práci, která je ve smlouvě a odehrává se v domluvené pracovní době.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DIM42: Sef je clovek kterej plati tvuj cas. I kdyz vymysli picoviny, ty jsi placeny za to aby jsi ty picoviny bez kecu a pokud mozno v co njkratsim case a co njkvalitneji provedl. Co je todle za logiku ze kdyz nesouhlasim s tim co se mi zada tak mam pravo to flakat ?
    DIM42
    DIM42 --- ---
    GENTIANA: ono je docela rozdil mezi kolegou a sefem... kdyz si sef vymejsli picoviny (tim nechci rict ze je to tvuj pripad) tak se nemuze divit ze mu zamestnanci odmlouvaj a ze to dopadne ve vysledku jinak nez cekal...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Někdy mám pocit že ještě spousta z vás nikdy nepotkala či nespolupracovala s blbcem/idiotem či flákačem že se tak divíte.....
    Je to divný....já je potkávám docela často...
    Dokonce mám poslední dobou pocit že je rok co rok těchto lidí čím dál víc, a uplně přestávají používat hlavu, protože to asi bolí.....A co tu píše Gentiana mě příjde jak ze života..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam