• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAULMUADDIBStrana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
    WANTON
    WANTON --- ---
    PAULMUADDIB: Jsou tu ankety? Docela by bylo pro přehlednost dobré dát sem "Koho jste volili poslední volby do poslanecké sněmovny? Ušetřilo by to rozjetí nesmyslných "vášnivých diskusí" (stačilo by se jen podívat, kdo koho volil ke zjištění, zda stojí za to s někým diskutovat).
    WANTON
    WANTON --- ---
    OMNIHASH: Pro mne je záhadou, proč jste tady "diskutovali", když libertariánů (minarchistů) tu mezi aktivními 20 přispěvateli bylo max. 5 (to slovo max. je tam podstatné).
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OMNIHASH: To je v pohodě.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PAULMUADDIB: je mi to jasný, narážel sem na 32 tisíc dní správcovství fronemy ;)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OMNIHASH: Já jsem jim neomezil práva. Já jsem jen smazal sračky.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PAULMUADDIB: jenom technická - na zapisování práv je nekonečno v nyx systému se používá -1

    WANTON: Dřív sem se sem chodilo diskutovat, poslední půlrok cca už jenom chodím číst tvý příspěvky a královsky se u toho bavím za usrkávání sojového frappučína a klub maté.
    WANTON
    WANTON --- ---
    Děkuji všem účastníkům studie. Výsledky jsou dost jasné.

    Z výsledků plyne jedna jediná otázka. Proč sem leze tolik lidí z pražské kavárny?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Díky. Nashle.
    THETAN
    THETAN --- ---
    PISKVOR: já ho přece chválim a podporuji :-)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Tak se opet uklidnime, nerad bych prebiral pristup jinych nejmenovanych auditek k zastrasovani a cisteni offtopic...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DANCHEZ: Je to slusnej bizzar, dost se to zacina podobat diskuzim NZP, Ukrajina nebo Konspiracni auditko.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    THETAN: Ještě do toho svýho posudku doplň zhodnocení třídního původu, jinak to vypadá poměrně kompletně, byť je to rozesetý v pěti příspěvcích.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    prosim reknete mi ze nikdo ze zdejsich diskutujich nema s SSO nic spolecnyho (krome toho ze je mozna voli, uvazuje o tom ze je bude volit, volil..) , protoze jestli jo tak SSO je jeste vetsi shithole nez pirati
    THETAN
    THETAN --- ---
    BIDAK: ještě bych mohl doplnit, že má dobré předpoklady nástěnkáře...na tom se většinou začínalo :-)
    THETAN
    THETAN --- ---
    BIDAK: až na tu mentální poluci o jakémsi "hodnocení příspěvku" na nyxu, včetně osobního rozboru o "překonání se"...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THETAN: Jak to říct... nazývejme věci pravými jmény. Když někdo napsal něco kardinálně blbýho není kádrováctvím to říct.
    THETAN
    THETAN --- ---
    COOLER: mluvim o poznámkách do zápisníku Omnihashe a myslim, že ještě Ufon zde měl takové tendence...
    COOLER
    COOLER --- ---
    THETAN: a teď mluvíš o Omnihashovi nebo Wantonovi?
    THETAN
    THETAN --- ---
    To miluju tady ty adepty na kádrováky. Před 30 lety by byli v kurzu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam