• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAJedináčci- výhody a nevýhody
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    TAPINA: ja to mam takhle s bratrancema..mam dva starsi bratrance cca o deset let, josu to francouzove, ale mame k sobe desne blizko, jsme neco jak jejich mala sestra a vzdycky kdyz se vidime, tak delame dojem desne sehranyho tymu!:)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Můj manžel je takový atypický druh sourozence. Má bráchu staršího o 10 let, který v 16 letech emigroval. Ale když se třeba jen jednou za rok sejdou, tak je na nich vidět, jak k sobě nějakým způsobem patří, baví se jako kdyby se viděli minulý týden.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    tak to mame presne..

    pohle djedinacka, je pohled jedinacka:))

    Muj pritel je se svym brachou nejlepsi kamarad..o bratrovi slysim denne (ma narozeniny stejny den jako ja:) zvlast kdyz ted je na stazi v Egypte...je ja uz jsem nemluvil s brachou tyden...musime koupit zase tu kartu a musim mu zavolat:)) a ja mam jeho brachu rada, jen mam pocit, ze musim delat stejne dobrej dojem jak na rodice:)) haha

    a mam trosku strach, ze mezi s sebou rozebiraji uplne vsechno, vcetne me, coz mi trosku vadi..

    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SARAJ: nechceš nám tu seminárku nasdílet?

    Jinak přítel má bratra a jak oba máme jiný přístup k věcem vznikají z toho nedorozumění. On nechápe a nemůže vědět, jak vidím věci já, jako jedináček, protože to nezažil. Ale vždycky si to vysvětlíme.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BAARKA: pro mne ne teda.. mne se jednou za cas stava, ze proste vyhlasim neco jako sverovaci embargo, uz proste nechci nic slyset,vedet nic.. a potrebuju se venovat jen sama sobe..pak mam zase silu na ostatni.
    na skole jsem delala jendu seminarku na tema souroenecke konstalace a celkem vtipny.. pritel je treba starsi brat a ma maldsi segru,ja jedinacek jak remen.. obcas je to celkem sranda souziti
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    SARAJ: stava se mi to, ja jsem teda ten typ co na sebe praskne vsechno, ale na ostatni nic, kdyz me dopredu varuji:))

    hodne se mi stavalo, ze jsem musela dat najevo, ze jsem tu, ale ze tu nejsem porad a na stoprocent, ze si ziju vlastni zivot a ze mam toho hodne, a ze zkratka se na me da obratit, ale nejsem k dipsozici non stop. Nektere kamaradky, mem chtely vdiet strasne casto a delat se mnou vsechno a me tenhle typ pratelstvi trosku vysava, tak to vzydcky musim dopredu vysvetlit..ja pujdu rada ven, ale ne denne, ja si s tebou rada zavolam, ale ne denne...Nevim jestli to nezni moc pokrytecky.


    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JULYZ: to je mi jasny, ale spis nez o pruzkum jde o overeni meho pocitu:)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    SARAJ: aby si si to fakt overila, mala by si to napísať aj do iného auditka ako jedináčkovského :o) zrovna táto vec si myslím s jednináčkovstvom moc nesúvisí.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SARAJ: to je fakt, já dál informace neposílám, vždycky u mě zůstanou. :)
    Dlouhou dobu mě byly nepříjemné drby kamarádek. Říkala jsem si, proč to řeší, v čem jim to pomůže.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    diky damy,mne totiz pripada, ze se lide jedinackum tak nejak vic sveruji..asi prave pro tu nasi vetsi samostatnost v reseni vlastnich a hlavne asi nehrozi,ze to jen tak nekomu vykecame - klasicky model u sourozencu..
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SARAJ: jo, hodne, az me to stve, protoze je to silne jednostranny. kdyz se chci vykecat ja, tak bud nemam komu, protoze po ctvrty vete dotycna osoba prestane poslouchat a o to nestojim, nebo to proti me pri prvni prilezitosti pouzije.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SARAJ: ano chodí za mnou, jsem taková vrba rádkyně
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SARAJ: No, za mnou ne a když to někdo zkusí, rychle ho ty tendence přejdou. Sama nejsem svěřovací typ (nejdřív si problém vyřeším a pak s ním lezu na svět), takže nenabízím to, co lidé zpravidla v takových chvílích očekávají - vyslechnout a moc neřešit.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak ja ma samotu rada,jsem zvykla mit svuj prostor, ale okruh blizkych pratel k zivotu potrebuju

    jinak chtela bych si overit par teorii
    tady je prvni
    maji tendenci chodit za vama lidi - sverovat se, pro radu atp.?



    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SARAJ: vítej :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    se hlasim do party
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    nová anketa
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BIDA: na pritele to taky sedi a jedinacek neni, ale rikala jsem si, ze on je asi vyjimka. no zrejme ne.
    BIDA
    BIDA --- ---
    POZITRON:
    GATTA_NERA:
    to nebudou pouze typické vlastnosti jedináčků, na mě to sedí, až se mi to nelíbí a to mám dva sourozence
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    POZITRON: myslím, že popisuješ typické vlastnosti jedináčků :) i já jsem měla v dětství problém zapadnout, ale časem jsem zjistila, že můžu mít okolo sebe lidi a neřešit jestli zapadám to té či oné skupiny. Kamarád o mě říká, že jsem solitér, ale společenský. Ráda se s lidma bavím, ale snažím se věci dělat po svém, možná i trochu šokovat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam