• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: Paradni! Copak ty Banana Pi delaji, jestli se smim zeptat?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    GILHAD: Je, o tomhle auditku jsem nevedel, a to provozuju asi 600 malin po cr (teda vlastne bananu, ale to je detail)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ach jo, to jsem se zas nechal k necemu hecnout teda - pomerovat si pindiky, kdo ma doma vetsi klumpr na pajeni a jestli s tim jde, ci nejde pajet SMDcka ... 8-/

    [ GILHAD @ Raspberry Pi - miniaturní počítač za 35$ ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „V pořádku, tady máš prémii. Zasloužil sis ji.“
    Podal jsem Umwaldovi deset zlatých.
    „Pokud jsi chytrý, vybereš si nějakého poctivého řemeslníka, složíš je u něho jako zápisné a vyučíš se něčemu užitečnému. Pokud jsi hloupý, propiješ je nebo je utratíš s děvkama v bordelu.“
    Zatvářil se skoro uraženě.
    „Chlastají jenom hlupáci a do bordelů mě pustí, až když dosáhnu k čepu kola.“
    „K čepu kola? Co to znamená?“ zeptal jsem se.
    „V každým koncesovaným nevěstinci mají velký kolo a když se bordelbábě zdá návštěvník moc mladej, zkontroluje, jestli bradou dosáhne k čepu. Pokud ne, má smůlu.“
    „To ale kazí kšefty, ne?“
    „Jo,“ přikývl, „ale dodržuje se to, protože za porušení zákona jsou velký pokuty.“
    „Vidím, že jsi to už zkoušel.“

    „Skoro se začervenal.
    „Nic vám do toho není.“
    „Máš pravdu. Pak ti tedy zbývá jen ten řemeslník.“

    „A vy byste mě s sebou nevzal?“

    Citace z knihy
    Koniáš: Na ostří šepelí
    Žamboch, Miroslav
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.


    (Proste je to tak trocha Indiana Jones, tak trocha zaklinac a tak trocha jsou tam super informace a napady... o scenu predtim chlapek udi maso a spek na triskach v komine kamen, a pak jej osmahne primo nad plamenem. Ne, ze by to bylo neco, co clovek nevymysli, ale je to hezky polni kucharsky tip & trick a hlavne, ono je to jen na dokresleni pozadi sceny, kde jde o neco uplne jineho. Ta preciznost je kouzelna.

    A vubec, super je treba kure na koprivach zakopane do pisku pod ohen, nebo ryba vyvalena v jilu a pecena v uhlikach. Ryba se taky dobre skladuje primo ve vode, kupodivu se neutopi a ne vzdycky ma clovek lednicku)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jeste me napadla myslenka: udelat si z dratu (nebo proste svarit z kusu plechu) neco, jako znackovaci zelezo. Rozpalit to v ohni a zkusit tim pneumatiku krajet. Tezko rict, co ten material vydrzi za teploty, ale kdyz by to klaplo a to idealne bez plynove masky, mozna by se to dalo pouzit jako trik na seriovou vyrobu. Zaroven tim clovek zacisti okraje...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Uvazuju z5: Ty myslis jako strihat primo gumu, tam kde nejsou draty?
    To by mozna slo, probodnout do gumy diru, budto nozem, sekerou, dlatem, a pak pokracovat pomovi nuzek.... hmm.

    Rikam, ze nejsem sikovny. Chybi mi takova ta prakticka inteligence dobrych remeslniku. A uvazuju, zda jsem kdy delal neco s nuzkama na plech.

    Cilem cviceni je vyrobit botu bez ztraty jedineho nastroje. Jasne, nuz a dlato ztupit, to ano, ale ne ocesat nebo zlomit pilovy list. A idealne nepouzit nic elektrickeho.

    To omezeni si davam logicky proto, ze nebudu vyrabet boty z pneumatiky, kdyz si za cenu piloveho listu muzu koupit v sekaci par kanad.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nema nekdo z vas nejak vychytane knihy, ktere u nas vychazeji? Jakoze nejaky velky kram by treba mel moznost posilat info o novinkach na pulte od konkretniho autora? Nebo podle jinych parametru?
    Je neprijemne, ze kdyz nejsou otevrena knihkupectvi, tak nevim, jak sledovat novinky, a pac si casto hledam veci od uz prectenych autoru, byl by to zajimavy option.
    Treba jej nekdo ma, ale ja o tom nevim...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tyjo, dobre jsem se tady o nulu sek;) to je jak napsat, ze mam najeto milion v nakladaku ;)
    Ne nemam, a to tak 10tis, a jeste jako spolujezdec ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jen odkladam, zustalo mi to asi 300 zalozek z5, a je mozne, ze se na to chci podivat

    Small Arms of WWI Primer 107: US Winchester 1897 "Trench Gun"
    https://www.youtube.com/watch?v=oROttbSkayU
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Snazim se, ale jen kdyz umozni finance.

    Nejvic se to projevuje asi na aute.

    Chtel bych:
    Tesla Roof + baterii v dome + long range Tesla Model 3 (pohodlnejsi nez performance a ten bych nevyuzil). Tzn jezdit tou Teslou, ale dobijet si ji zejmena vlastni elektrinou ze strechy.

    Ale nemam nic z toho a jezdim Oktavkou, protoze na predchozi neni.

    Tim si nestezuji, O3 mi staci a i tak jsem vdecny za vsechno, co mi bylo umozneno nakoupit.

    A cim jsem starsi, tim vic si preju "hlavne to zdravicko" (39 let mmnt).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: To zas vona jo ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ehm

    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: A taky odhackovava? :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Guru Adela ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mind the t-shirt!

    Aneb Doge Coin for living ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Guru Jara :) taken by yoga guru Adelajka

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prsi!!! Po 3/4 roce,akorat furt malo :7

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Finale testu te konvice:

    Dobra konvice se pozna tak, ze pri nalevani nebrinda.

    Omlouvam se, nalevam levou rukou, pravou fotim...

    Nebryna!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak z chilli viet nam a korea... oni maji chilli, ktere obecne VUBEC nepali [resp. je pod moji rozlisovaci schopnost palivosti], ale hrozne dobre to voni a chutna a zaroven to hodne dobre barvi. Idealni do ruznych kvasenych veci, nebo treba na grilovacku, kde jsou i zeny a deti...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: to je dobra sada.... uz jsem si zvyknul, ze jsi jeden z "power players", ze? Tedy najdes si, jak to funguje, a pak si z toho vyberes top of top.
    Mam nejakou obdobnou.
    Ja to s chilli mam tak, ze za kazdou cenu nepotrebuju, aby to mastilo [aby to palilo]... me chutna, kdyz to chutna po paprice, a chca nechca, kdyz mam clovek trosku vydrz, tak kazde chilly chutna ruzne. Nejsem z tech, co potrebuji over 1 000 000 SHU, spis z tech, co bavi ochutnavat.
    Mam vcelku dobre zkusenosti s kramkem Burning Lips aka https://paliveomacky.cz/

    Me treba hodne chtnaji ruzne veci z produkce statu, co o nem nikdo nevi, ale jmenuje se Belize [akorat uz tam taky neni az tak mir, jak bejval, coz je MOC skoda, pac to bylo jedno z mist, kam bych chtel jet do LatAmer na dovolenou... jeste predloni]

    Me treba HODNE chutnaji veci z produkce Mary's Sharp... oni nedelaji extreme palive veci, nebo resp-nemel jsem nic, co nesnesu [coz uz kolem tech 1 000 000 SHU je, uz tak od 400 tis SHU to ma... yeah but pouziti.

    Kazdopadne me treba hodne chutnaj ruzne texaske varianty [jsou v tom pecene svestky a hrusky], ale ty jsou takove... kourove, a ne moc palive.

    Pak mi chutnaj varianty, kde nejsou rajcata, pac ta poziraj hromadu chuti, smradu a podobne [viz zajic na timianu a rajcatech... rajcata na sezrani smradu zvere, timian k dochuceni... plati i kdyz se pes vyvali v rybe, da se vydrhnout v rajcatech/kecupu, aby prstal srat smradem]...

    Takze za me z tech, co nejdou po palivosti treba Mary's Sharp, a obecne produkce statu Belize.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam