• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAR_TINAMarmelády, džemy a jiné zavařování
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MOIRAIN: sterilace ve vodě s teploměrem, jako nejspolehlivější způsob sterilace - v jedné lahvi máš speciálně upravené víčko, kterým prochází teploměr, a steriluješ do dosažení požadované teploty obsahu.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TRISSIE: nerozumím rozdílu sterilace ve vodě a sterilace ve vodě s teploměrem, jestli vyhrabu svoje skripta na konzervaci ze školy, zkusím najít, jestli se tam něco o tomhle nepíše, ale já bych radši neponořovala
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNNA: Balaštík, československý guru průmyslové i domácí sterilace, tvrdí, že:
    při sterilaci ve vodě má voda sahat minimálně 1cm nad víčko.
    při sterilaci ve vodě s teploměrem ve sklenici 2-3cm pod víčko.
    sterilace v troubě a páře je tentýž princip a dává se jen několik centimetrů na dno.

    Takže, pokud Balaštík tvrdí, že má být voda nad víčko, považuju za nepravděpodobné, že by mohlo dojít k přicucnutí vody, pokud je samozřejmě víčko dobře nasazené. Koneckonců, on je ten, kdo ty principy testoval a nastavil standardy v době, kdy se Omnia víčka začala prodávat.
    Ovšem fungovat to bude i s hladinou vody pár centimetrů pod víčko, roky jsem to tak dělala taky a dobrý.
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    ANNNA: nebo zavařuj v páře.
    - na dno dáš rošt (bývá součástí zavařovacího hrnce)
    - dáš vody těsně pod rošt
    - naskládáš sklenice (dávám 2-4 vrstvy podle velikosti)
    - přivedeš k varu
    Takto jsem zavařoval 27 sklenic v jedné várce (rajčatovo-dýňová omáčka) a vydrželo to skoro dva roky, resp. to jsem jedl poslední :)

    Možná jediný problém může být ten var, neb něco se zavařuje na 80-90 st., ale zatím jsem rozdíl v kvalitě výsledku nepozoroval.
    Úspora času značná .)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    MOIRAIN: Jojo, tím mi argumentuje maminka taky... Jiné zdroje ale zase praví, že přetlak si odfoukne do vody, odejde bublinka a podtlak se může přicucnout i pod vodou...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ANNNA: omnia bych neponořovala, jsou dýchací, tj. při přetlaku si odfouknou a pak se přicucnou podtlakem
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Nevíte, jestli se dají víčka omnia zavařovat pod hladinou vody? Návod na zavařovacím hrnci praví, že ano (tj. je možný dát dvě vrstvy sklenic), moje mamka tvrdí, že ne (a tam je těch 40 let zkušeností, se kterými bych se nerada hádala na základě jednoho cáru papíru).
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    Jinak zavařovačky a další sklo se dá koupit u http://eshop.bricol.cz/
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    BLANITCHKA: Já si letos oblíbila nahrazovat mátovým sirupem v pití kam patří cukr+máta, takže v mochitu a maté, pro nenáročné chuťově k nerozeznání. Pak zkouším další alkoholický drinky, teď byla nějaká hrušková vodka, takže sirup, vodka, led, sifon, navrch pár ostružinomalin vizuální i chuťový efekt super.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    BLANITCHKA: zmraz drobné ovoce (jak je, žádné pyré) do příhodných kelímků. Třeba od zmrzliny, to budou mít i ve vesnickém obchůdku :-)
    Vytáhneš na podzim, až budou jabka, a uděláš si úžasný pečený čaj! (A je to minimální námaha...)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    myšlenka dne: pokud se rozhodnete zjednodušit si výrobu marmelády z červeného rybízu tím, že rybíz odšťavníte v odšťavnovači, zkontrolujte si pečlivě, jestli je nádoba na suchou dužinu dobře zajištěná na místě.

    Je sice pravda, že jsem se už delší dobu chystala vydrbat kuchyňského robota, kávovar, a i ty spáry mezi kachličkama už volaly po jisté údržbě, ale dneska večer jsem to fakt v plánu neměla :-)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    MAR_TINA: tvarožník s angreštěm? :))) o víkendu jsem dělala s mixem rybízu a byl skvělej, tak udělám další angreštovej :)
    ALICE_L
    ALICE_L --- ---
    MAR_TINA: môže sa aj zo zrelého, je lepší - priam výbornýk, ale treba ho poprepichovať. pekne jeden egreš po druhom. po tom, čo sa odstránili stopky a okvetie. hrozná práca, preto som výrobu egrešového kompótu odjakživa nenávidela:)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    Klidně bych ti nějaký i darovala, ale jsem z Ostravy.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FKA82: anebo ho se mnou můžeš vyměnit za višně :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    MAR_TINA: Díky, kompot nemusím, ale tvarožník prubnu, želé taky a něco zamrazím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FKA82: tvarožník podle XMarge byl s angreštem super (viz Cukrárna). Pak želé na dort nebo poháry - rozvařit, přecedit, lehce osladit a přidat dortželé dle návodu.
    Nebo si ho neumytý (aby nebyl mokrý) nacpat do mrazáku a dělat tvarožník i v zimě. Anebo koláč s drobenkou.
    Tradičně se dělával kompot, cpali mi ho vždycky v době nemoci, že prý sráží teplotu. Nenáviděla jsem to :) Ale kompot se dělá ze zeleného, nezralého, aby moc nepraskal. A dost želíruje, místo šťávy tam bude rosol.
    FKA82
    FKA82 --- ---
    Prosím, co s angreštem kromě marmelády?
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    BLANITCHKA: na zbytky lepidla můžeš použít i technický benzín
    PETRUSKA
    PETRUSKA --- ---
    BLANITCHKA: Davala jsem odmocit do vody a to lepidlo pak slo dobre takovym tim obyc kuchynskym piskem na dratence...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam