• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    VALOR
    VALOR --- ---
    HANY33: jestli chceš shodit břicho tak dělej nějakej kardio trénink. Běhej, plav, skákej cokoli hlavně dýl jak 40 minut. Je dobrý mít svalnatý břicho ale pod vrstvou tuku stejně ty svaly nejsou vidět tak že to chce prostě vyrýsovat.
    HANY33
    HANY33 --- ---
    DRUDRIGER2: Jestli chceš shodit břicho, tak cvič sklapovačky všeho druhu, ne yogu :)
    Třeba tohle jedu já, na videu od 3:20 minuty
    Abs workout for men in gym or at home - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OEI-LdU8YkU

    Ale jestli trváš na yoze, tak zkus tohle
    Second Tibetan Rite - The Five Tibetans - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=aJLT5KWgD60

    DARUMA a STQ mi dají za pravdu ;)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    HANY33: to jsem myslel ze v tedle diskusy nebudeme predsi resit nebo jo..?ono a v tom 21 stoleti sou este dulezite narodnosti...? a zavisi na tom..? jakoze si konecne najdu holku nebo vyhraji kvuli tomu ve sportce...? narodnost SVK
    HANY33
    HANY33 --- ---
    DRUDRIGER2: A jaké jsi národnosti?
    KAREN
    KAREN --- ---
    LILY: nejvetsi problem je podle me spis syntakticky cleneni a interpunkce, resp. jeji absence a "nekonecny vety". ale v kombinaci s obecnou cestinou a absenci diakritiky je to fakt narez. jak rikas, jsou tu na to experti a nekterejm z nich tu skoro neni mozny porozumet.

    DRUDRIGER2: tak to klobouk dolu. jen teda carky a tecky by se hodily - ale to treba casem ;)
    LILY
    LILY --- ---
    DRUDRIGER2: nejse o šťourání, ale lásku k mateřštině či jakési estetické cítění (a také lepší čitelnost v případě méně gramatických chyb). Ovšem pokud jsi cizinec, tak potom kloubouk dolů, neboť to není poznat. Ono je na nyxu k vidění i dost lidí, kteří na to buď jen kašlou, nebo mají dokonce pocit, že jsou zajímaví, když budou psát záměrně nespisovně.
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    cesky jazyk...aha
    tot vesna problematika ponevac nejsem cech sem rad ze mi jde cestina aspon takhle.....
    sem rad ze si najdu cas na cviceni jogy denne hodku.
    tot zvlast otazka stouralum co je lepsi cvicit denne jogu nebo se doucovat cestinu
    osobne davam prednost joze a vsem stouralum se za mou nespisovnou cestinu omlouvam a doufam ze to budou resit v jinem klube ....
    jinak dik za rady....
    LILY
    LILY --- ---
    AXTHEB: :D :D :D Kulantně řečeno...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DRUDRIGER2: Ještě by to chtělo zařadit asanu českého jazyka :)
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    DRUDRIGER2: No vidíš..kdybys to takhle napsal hned, tak je to jiná..pak se nediv blbejm radám:-)
    GAF
    GAF --- ---
    Zrovna mi shodou okolností poslala moje milá:

    Lino Miele - Navasana - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=8KAU3xNVTAE
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRUDRIGER2: navasana
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    takze
    vahu nemam a ani si ji nemam vplanu porizovat, bydlim na samote v horach a nemam kam se jit svazit. moje vaha je na moji vysku v pohode jestli mam 75 ci 80 tak stale v pohode
    prejidani versus neprejidani...prvni mesic po prestani koureni to bylo silene podle mne tedka je to standard,to znamena ze nemam pocit prejidani. zada se zrovnalai jako nikdy predtim, neboli etc.
    nasel sem si cviceni na spatne drzeni tela a docela mi to pomaha. tak sem si myslel ze je nejakej cvik na spevneni bricha.
    k stravovani . sem vicemene vegan, takze nejim zadne maso ,ani mlecne vyrobky. rano vlocky vzdy,
    snazim se odpoledne uz moc nejist, takze bohata snidane pak strednej obed lechka vecere.
    podle tohodle se snazim drzet joginskych standardu..... jim hodne zelenini a ovoce (s vlastne zahrady).

    Mimo to delam si pravidelne pusty ktere prvotnou prehnanou chut k jidlu utlumili.
    jednalo se mi cisto o to premin to bricho v neco lepsiho.....
    este k te vaze na vazeni, prijde mi bejt vpohode nemit vahu a sam tim padm sebe vazit podle svich pocitu a prozitku. a podle toho sem psal i to ze sem pribral ale ne vice jak sem psal.
    necchi rady typu jis moc mnel bys ubrat,to myslim delam a mam to za sebou.
    zajimaji mne polohu na spevneni bricha....tot vse

    sam se si prave zaradil do svych cviceni asany na nespravne drzeni tela a pomohlo mi to, tak sem si myslel se zaradim assany na spevneni brycha...
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    DRUDRIGER2: Hele, na to poradit ti asanu nejsem ten pravej, ale myslim si, že to u tebe není uplně jednoduchý diagnostikovat a je to možná o něčem jiným.

    Podle mne a používám teka selskej rozum je tvoje váha vs. vejška uplně v pohodě, ale píšeš teda v jednom příspěvku 80 v druhým 75, tak se kurňa zvaž a řekni.

    Ten pupek nemusí znamenat, že si přibral, tady je možná důležitejší, kolik ti je let a jestli si opravdu nějak intenzivně chlastal třeba to pivo, nebo kouřil.

    Přestat kouřit znamená mít větší chuť k jídlu určitě, začít cvičit, ale dost možná taky..
    Ale to břicho může zase zmizet pokaď budeš cvičit naprosto běžným způsobem.. Střídmost ti určitě neuškodí a když jíš, měl bys vědět co. Pokud se přežíráš, je to stejný, jako s tim kouřením - prostě droga, kterou si možná jen nahradil..

    Střídmost a trpělivost je to, co bych ti doporučil, pokud se jinak cítíš zdravej..Nepanikařit a s cvičením nejlíp někam zajít, no, osobně ti poradit je vždycky ta lepší varianta.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    DRUDRIGER2: jednoduse zkus ubrat uhlohydratu: pecivo, brambory, testoviny a sladkosti, nevim co jinyho poradit :) a snidej primerene
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    OLIAS:
    hmm vahu nemam ziju skromne ale dejme tomu 7kilo......urcite ne vice ,spise mne sere to ze bricho jakoby zmenilo tvar a vypada jak ten soudek.Kdyz si zatnu svali na brychu tak tuk je tak 5cm.....
    zajima mne mozna ani ne jak to zhodit ale jak to nejak sformovat, sem na pohled stihlej dlouhej asi 180 takze vaha je v norme 75 ale to brycho vypada fakt jak malej pytel brambor.nechce se mi ale cvicit nejake gymnasticke veci, joga mi ucarovala pomohla mi s prvotnima priznakama absence u tabaku a chlastu a sme ji za to vdecnej, proto hledam nejakou assanu nebo cvik ktery se na to orientuje.....dik
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    DRUDRIGER2: No a od tý doby, cos přestal kouřit a pít, kolik si teda přibral?
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    zdravim opet.....podelsi odmlce.
    cvicim uz asi 4 mesice a vse vpohode, udelam uz i stojku na hlave bez operky a celkove sem pruznejsi teda o hodne.cvicim podle Lyzabeth prvni knizky i kdyz uz pokukuji i po te druhe,spise mne trapi jina vec.prestal jsem kourit i pit a zacal cvicit pred mesici ale nastal problem s tim ze mam chut na jidlo ktera je nezastavitelna, tak se obhlizim po jogovem cviceni ktere by mi s tim nejak pomohlo.Je zima venku se mi moc behat nechce, skuste neco poradit na to abych trochu zhubnul i kdyz to moc neni mam normalne 80kilo ale to bricho vypada jak malej soudek od piva.....
    cetl sem si ze pozdrav slunci....40krat za sebou nebo podobne, zajimal by mne vas nazor.....
    nebo rady
    LILY
    LILY --- ---
    VALOR: a to je zase co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam