• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPraguewatch - mapa pražských kauz
    CROME
    CROME --- ---
    HAMSTER: v tom pripade to neni zadnej argument, ale placani do vetru
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    CROME: Nutím tě k tomu snad? Your choice... Já tu teď nebudu trávit odpoledne hledáním článku, kterej už ani nevím, kde byl.
    CROME
    CROME --- ---
    HAMSTER: ¨ty tu argumentujes nesmyslama tak proc bych mel tvoje nesmysly hledat?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    CROME: Pátrej a najdeš, já na to teď nemám čas. Doporučuju www.google.com
    CROME
    CROME --- ---
    HAMSTER: zdroj?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    CROME: No nejen že to není jasný, ona to ani není pravda. Hlavním zdrojem je prach a na něm se doprava nepodílí ani 15ti procenty, ale to je fuk...
    CROME
    CROME --- ---
    ostatne hlavnim zdrojem znecisteni ovzdusi v Praze je doprava a je snad jasny, ze to nebude diky MHD
    CROME
    CROME --- ---
    JAMES_DICK: ne prevazne na elektrinu z Temelina :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    CROME: Jak jsi proboha přišel na to, že po Praze jezdím autem? Ahá, já už vím, tady se nehledaj rozumná řešení, tady každej kope za sebe, takže když jsem proti budování nejmonstóznější cyklostezky na světě, automaticky musím jezdit po Praze autem. Nojo, opět sobeckost, zase hipík...
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    CROME: jo a MHD jezdi na dobrou naladu svejch pasazeru :D
    CROME
    CROME --- ---
    HAMSTER: jako kazdej kdo jezdi po praze autem
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    CROME: Proč já? Něco jsem ti udělal?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SPIPI: Tvá sobeckost ve jménu vyšších zájmů mě nepřestává fascinovat...
    CROME
    CROME --- ---
    HAMSTER: ale do myho zdravi me kurva je, kvuli vam plechovym zmrdum mam treba astma....jen proto ze ses linej a asocialni
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SPIPI: Do mého zdraví ani zdraví ostatních ti absolutně nic není. Stejně tak ani do jejich stresu či financí. Takže se laskavě starej o svoje a přestaň vymejšlet zákazy pro ostatní.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    CROME: nemusi bejt zrovna v horach. dokud to nebude "pohodlny" i pro chlapka s pivasem nebo starsi zenskou, na nakupy a do prace, tak to proste nebude rozumnej dopravni prostredek, nebude jezdit tolik lidi aby to neco resilo. kdyz tady pak zaznivaj takovy veci jako ze prece ten vyslap neni tak hroznej, aspon protahnes telo, a nejake ten pot, no booze, tak se porad bavime o konicku pak blaznu

    SMYSLOV: to fakt myslis vazne? mestecko ani ne desetinovy, kopec srovnatelnej tak maximalne s "vyslapem" od vltavy na karlak. tam bych chodil pesky
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    HOBORG: co třeba švýcarský Bern? ať nechodim daleko
    CROME
    CROME --- ---
    HOBORG: ty vole vy delate jako by byla Praha nekde v horach
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    SMYSLOV: to ze jsou srovnatelne kopcovity mesta kde cyklistika funguje fakt jako dopravni prostredek a ne konicek par blaznu jsem slysel uz nekolikrat, ale nikdo mi zatim bohuzel nerek ktery.. ja o zadnym teda nevim, tys taky zadny nenapsal. fakt by me to zajimalo
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    JAMES_DICK: Pořad dokola s kopcema ve svetě jsou srovnatelné města s terénem Prahy kde cyklistika funguje jako legitimní dopravní prostředek... to je opravdu scestný argument kopce a pot... Pak tu ještě můžete začít psát kde jako by měli být ty cyklostezky v Usa to vyřešili na spoustě míst tak, že zrušily levý parkovací pruh pro auta a je to... A argumenty s pohybem pracujících hele třeba historicky centrum Pasova je uzavřeny úplně a jediný co má povoleno vjezd je zásobování a popeláři vše v noci i tohle by tu fungovalo... A pracovní schůzky MHD a pěšky bez potu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam