• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      KYN: roflmao! jeste "nehulim" nebo "ja nevim ja vy, ale ja ve vezeni nikdy nebyl"

      (si me fakt rozsekal tim jdu si radsi cist knizku)
      KYN
      KYN --- ---
      VON_GILOTINE: přesně, kdybych byl Jahrider a snažil se, aby si každej myslel, že to nemůžu bejt já, napíšu "jsem v práci", nebo "jsem ve škole", nebo "jdu si radši číst knížku"
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      je to vtipne :) zadna sledovana diskuze... novacek... a sup rovnou sem :D
      VEX
      VEX --- ---
      VON_GILOTINE: je pravda, že se nepouští do rizikovejch vícetlačítkovejch znaků jako je třeba ť
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      VEX: soucast kryci strategie. ipcheck anyone?
      VEX
      VEX --- ---
      VON_GILOTINE: zase pozor, zaznamenal jsem diakritiku
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      je mi lito ja si myslim ze je to jah. ma stejnou uroven cestiny a nadava lidem do buziku. a snazi se nam vyroky jako "jsem v praci" davat najevo ze to prece nemuze byt on.
      no mozna je to ten druhej nebo treti zero rocker. couldnt care less.
      VEX
      VEX --- ---
      že já to čet, to sou zase srágory.

      KYSLAH: tohle je nejlepší, fakt :) doporučuješ aby se řešil problém, kterej je. tudíž zároveň pěješ chvalozpěvy na jednoho z nej podělávačů a zároveň ho tímhle jebeš taky. dost si protiřečíš
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      neee - oni se mnoziiii...
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      svý sem udelal, přeju vám do budoucna, abyste svý problémy opravdu řešili... protože diskuze s nekym o nekom je jen zabití času... nastesti jsem v praci.
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      scarf: tak tak
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      AKISAN: utikej k mámě, abys nedostal zástavu z kroucení hlavy
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      tak koukam ze ignore sa olplatil..alespon to nemusim cist a kroutit hlavou jeste vic))
      SCARF_23
      SCARF_23 --- ---
      zkusenost je neprenosna :) gl
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      Petgridus: to je mozny, ale jak sem rekl, ja snim problem nemam a nemel, asi sem jeho oblibenec mezi tisíci lidmi, ktery nesnasi a pravidelne podelava ...
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      KYSLAH: problem se tezko resi kdyz druha strana nema zajem na reseni
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      nerikam, ze je to nestastna nahoda, ale ja snim nemam sebemensi problem, ba naopak..
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      KYSLAH: me jahrider neokradl, mozna to je tim ze se nezivim jako deejay. Jen me pri cteni tohohle klubu zarazi kolik lidi uz ojebal a nerikej mi ze to je jen nestastna nahoda ze se nepovedlo pocasi nebo neprisli lidi.
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      SOLDIK: tobe zas doporucuju videt veci vic objektivne a pokud mam problem tak ho resim a ne, ze se mstim na netu tim, ze nekoho vyjebu. to delaj fakt jen buzeranti
      KYSLAH
      KYSLAH --- ---
      AKISAN: je videt tvoje zaujaty nemastny neslany ego, dej si me do ignorace, stejne ses mi ukradenej)
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      done...who´s next? :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam