• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKvašení a kysání -chováme miliardy domácích mazlíčků
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    Prosím, máte někdo kefírová zrna k zaslání poštou?
    FITH
    FITH --- ---
    MUTHA: Už jsem naložila, prkýnko vypařila a kámen asi 15 min vyvařila. Teď 14 dní hrnec bouřlivě poprdával a teď nastal klid, jsem trochu na vážkách, zda můžu nahlédnout pod pokličku...co myslíš?
    FITH
    FITH --- ---
    MUTHA: Stačí když ho před prvním použitím řádně vypařím v horké vodě?
    FITH
    FITH --- ---
    ZUZKAOU: Díky...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FITH: no něco typu dub či olše, čemu nebude vadit voda.
    FITH
    FITH --- ---
    Mě nejde o ten kámen, kterým to má být zatížené, jde mo to to dřevo které leží na zelí pod tím kamenem...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FITH: nejlépe z pískovce... Ale asi z něčeho tvrdého, čemu nevadí voda.
    FITH
    FITH --- ---
    Mám dotaz: "Z jakého dřeva má být vyrobené prkýnko do zelňáku?"
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Našla jsem ve sklepě zapomenutou krabici loňského kimči. Žádná plíseň se k němu ani neodvážila přiblížit. Pravda, zelenina dlouhou fermentací změkla a kapsaicin někam vyprchal, ale je to chuťově naprosto výborné.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    marocké máslo z kefírové smetany. Trošku mě překvapuje, že pán neproplachuje vodou.

    How to make Smen, Moroccan fermented butter » Carl Legge
    http://www.carllegge.com/2013/03/how-to-make-smen/
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    GHOSTDOGG: Aha, tak to bohuzel ne. Ja mam vec co se pripevni na stul, toci se klickou a kotouc s platkovacem kraji zeli, ktere tam tlacis otvorem navrchu.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    LADY_CANDAR: Ještě jiné, měl jsem na mysli úplnou klasiku, toto:

    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    GHOSTDOGG: Shanis elektricke nebo takove to jako mlynek, na rucni pohon? :) To rucni tu mam a asi nevyuziju :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Vcerejsi snidane - kimči
    Dnesni snidane - kimči

    Mam ze sebe radost :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NICKIE: tak tam přidej třeba jablečný šlupky, ale hlídej anaerobnost procesu, jinak ti to zoctovatí.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    nemate nekdo zkusenost s bezinkovym vinem? Dneska mi babicka povidala, ze ho delali bez pridani kvasinek... jen cukr, voda a bezinky, ale jak se znam, tak by mi to splesnivelo...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GHOSTDOGG: zkusila bych aukro, lidi toho budou mit plne pudy a sklepyl.
    LEMS
    LEMS --- ---
    GHOSTDOGG: videl sem je v domacich potrebach v Hol. trznici. cenu si nepamatuju:/
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Nepořizovali jste náhodou někdo kruhadlo? Zjistil jsem, že veškerá z mého okolí byla nejspíš vyhozena, protože "kdo by si kysané zelí dělal sám, když se dá koupit již udělané". A nová jsou poměrně drahá, popř. si pak nejsem jistý kvalitou. Ptal jsem se i v jednom bazaru, kde jsem se dozvěděl, že od té doby, co je zase v módě si to dělat doma sám, tak jsou neustále a ihned vyprodaná. (Pokud možno Praha)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam