• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKvašení a kysání -chováme miliardy domácích mazlíčků
    BACKORA
    BACKORA --- ---
    ZUZKAOU: Hezký! Vtípky z devadesátek! :D
    VASEKT
    VASEKT --- ---
    FARIN:
    VASEKT:

    DÍKY DÍKY , dnes jsem převzal odchované mořem .)

    Kdyby se jim u mne nedařilo, rád využiji nabídky a určitě se ozvu.
    FITH
    FITH --- ---
    EXCITE: Hrdino! Vydržela jsem 22.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ZUZKAOU: Ale sakra! Tak vydržel jsem jí přesně 33 vteřin.
    FARIN
    FARIN --- ---
    VASEKT: tuhle jsem docela dost vyhazovat. Ale i tak se pořád množí víc než dost. Klidně v Praze věnuju.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: tak nějak. Kamera pro Víkend na Nově bude blbá, ale odlákám je na Zastávku, kde budou koťátka, slepice, jehňátka, hliněný hobitín, soumaringotí, staré ovocné sady, výhledy do polska a smečka pobíhajících brontosauřích dětí, takže doufám že většina záběrů bude na něco jiného, než na mne.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Můžeš být pouze lepší?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU:

    Darik Darinová k vidění a slyšení zde:
    https://www.youtube.com/watch?v=NYm75TbObk0

    Ok, přestávám panikařit z živé hodiny v ČRo.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VANEK:

    Darik Darinova:
    ahoj, radi bychom o tobe, jako bloggerce, napsali, ke clanku davame vzdy i recept, mas nejaky, ktery bys tam chtela? hlavni kriterium je samosebou fotka slightsmile emoticon diky, dari, apetit
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Jak se mluví se sedmnáctiletými fešnblogerkami?
    VASEKT
    VASEKT --- ---
    FITH: Pls, nebyly by nějaké krystalky navíc?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: a teď se ještě ozvali z Apetitu a mluví semnou jak se sedmnáctiletou fešnblogerkou. Tak v apetitu mně nenajdete.
    FITH
    FITH --- ---
    Vyvezla jsem Tibi krystaly k moři, takové bouřlivé rozmnožení a zvětšení jsem nečekala. Odjížděla jsem s přiměřenou dávkou pro výrobu 1,5 l nápoje. V průběhu čtrnácti denního pobytu jsem je musela 3x rozdělit a stejně jsem odvážela narvanou 3 l lahev až po okraj. Hotové Lurdy to pro ně byly. Tady v Praze je různě rozmazluju a mám co dělat abych je udržele při životě a tam byly bez práce koláče. Takže na chřadnoucí krystaly platí pobyt u moře :o)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Blíží se okurková sezóna, novináři začínají plánovat co napsat a je zde riziko, že se budete bát otevřít ledničku, aby na vás nevypadlo zkvašeno...

    Kejvla jsem na okurky pro Oněnku, rozhovor pro rozhlas (hodina živě, jsem asi upadla) a video pro Novu (tam alespoň mám výmluvu, že jim procpu Zastávku a aktivity na ní a navážeme na to kampaň na prachy pro studnu).

    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ZUZKAOU: Díky...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BEBERA: ne. Jen je očuchej, jestli nejsou žluklé.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ZUZKAOU: Dotaz na nukazuke - konečně jsem v obchodě narazila na rýžové (bezlepkové) otruby. Jen tedy na nich píšou "s klíčky". Nevíš prosím, jestli je to problém? Dík
    ALMIRA
    ALMIRA --- ---
    ZUZKAOU: VÝBORNÉ! DÍKY MOC!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    Mléčný kefír


    Vodní kefír


    zázvorový kefír


    Kombuča


    Jun
    ALMIRA
    ALMIRA --- ---
    ZUZKAOU: Děkuji velice převelice za podrobnou odpověď - přesně na Tebe jsem spoléhala. :-)

    (Nedávno jsem si dopisovala s někým, kdo mě přesvědčoval, že mléčný kefír , tedy ty květáčky, jsou kombucha a to už mi přišlo totálně mimo mísu, tak jsem ráda, že už v tom mám jasno!)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam