• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    PETATA: zoe to tam mela rada, ale chce to vychytat dobu, kdy tam po tom koutku pro lezouci nelitaj spratci..
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Ahoj milé dámy, Přijďte se podívat a "vyvenčit" své ratolesti, budeme rádi. Skvělé občerstvení, dílny pro děti (pečeme vánočky, každé dítě svou) super stánky s ručně dělanýma věcičkama a mnoho dalšího....:)))


    PETATA
    PETATA --- ---
    Holky, je Koala cafe vhodná i pro mále děti? Kolem roku, stojící, nechodící :)
    PARCELKA
    PARCELKA --- ---
    Malá pozvánka na sobotu 30.11....spoustu dětských dílniček, divadel,....
    Toulcův dvůr - Staročeský Mikulášský jarmark
    http://www.toulcuvdvur.cz/details/3105718-starocesky-mikulassky-jarmark/
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    Nástěnka, SHARIE, Středočeský kraj, Slabce - Rakovník, Anna 07/2011
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MONI: Ajoo, ted koukam na adresu :)
    Super, navstivim :)
    MONI
    MONI --- ---
    PETATA: LENIEUX: tohle je ale relaxační a rodinný klub sídlící úplně na jiné adrese než známá restaurace Blackdog Cantina, viz ten web.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Diky, jsem Berounska a BlackDog mam moc rada... Tohle jsem ale nevedela :))
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    PETATA: Uvnitr se nekouri.
    Male to tam je, to je pravda :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    TACHIBANA_UKYO: nevim tedy, jestli zmenili prostory, ale tam se da s detmi dost tezko... to je snad nejmensi restaurace co znam a nejsem si jista, jestli se uvnitr nekouri...
    takze zatim leda v lete na zahradku
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nástěnka doplněna ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EVIANAIVE: koukala jsem na nástěnku :) kde bydlíš, v Metropoli nebo starý Zličín?
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Nástěnka. ARQANA. Praha - vychod, Říčansko, Kri 8/2010, Mari 1/2013
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    Nástěnka. TAIRA, Praha-západ, Psáry, Agnes 08/2011 a Evelína 02/2013. Díky :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Ještě pro ty, kdo nezvládnou někam jít cvičit http://www.rutina.cz/.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Cvičení po porodu - Vnímej své tělo | Zuzana Bičíková
    http://www.vnimejsvetelo.cz/clanky/detail/18/cviceni-po-porodu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TREZKA: tak samozřejmě, že ho máme vytahaný. To chvíli trvá než se stáhneš, někomu, bohužel, nikdy, záleží i na elasticitě kůže. Já, i když zhubnu, už nikdy nebudu na bikiny, ale u mě to je celoživotním přehazováním 35 kg sem tam. Jinak cvičit břicho se dá i když tlačíš kočárek, i když koukáš na jednu, to je to cvičení core.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: tak ona má imho i věk na to nemít na břiše buchtičky. To by musela trávit dny v posilce. Navíc tím, že je cvičitelka, tolik toho s náma nenacvičila. Spíš ukázala a pak chodila mezi námi a dohlížela na správnost cviků...
    TREZKA: ts, to mi neřikej...pokud ho děláš aktivně, taky na něm něco bude ;)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    MARKYSHA: MARKYSHA: hm,já teď zapila oběd lahváčem :-D no,mě jde právě o to břicho po těhu se nějak povolilo,zvláštní :-D a asi i dost tláskám a když mohu večer ven tak piju pivo po všem ostatním mi je druhej den zle..no tak uvidíme dělám ještě hooping ale to je spíše na zábavua vyčištění hlavy..než zpevnění..
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já jsem taky jednu dobu chodila 6x týdně cvičit a sedmý den pařit na systémové akce, přitom vážila metrák, protože jsem jedla první ligu a pila hodně piva. Ono to musí jít ruku v ruce strava a cvičení a na břichu bývá ta strava hodně vidět. Samozřejmě, jsou jedinci, jako třeba můj muž, kterým stačí hodit zadkem, nezměnit na jídle nic a hubnou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam