• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    FITH
    FITH --- ---
    Tohle vám musím napsat, dneska jsem byla na kontrole s autoimunitním onemocněním, kterým jsem trpěla. Tan minulý čas je ode dneška na místě, protože jsem se dozvěděla, že jsem zcela v normě a dokonce nevykazuju žádné protilátky, mám radost!!! Takže paleo mi jednoznačně pomohlo, mám dole 17 kg a nemalý zravotní benefit, jupííí :o).
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Tohle musíte zkusit! Díky Metlovi za falešnou sojovku, bez které by to nešlo.

    Chicken Chow Mein Recipe - Paleo Cupboard
    http://www.paleocupboard.com/chicken-chow-mein.html
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    EDEN: To viem ze sa zo mna nestane kulturista :-) ale vyhovuje mi momentalne posilovanie vlastnou vahou na trx
    EDEN
    EDEN --- ---
    LILINKA6423: :) toho objemu sa fakt bat nemusis, je to strasne rozsireny mytus medzi zenami ze ked prejde okolo vacsej cinky tak sa z nej stane nasypany hermafrodit, pritom je to desna hlupost
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Omylem se mi povedlo stvorit paleo "krupicnou kasi", chcete recept ? (Puvodni zamer byl palacinka :-D)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    ALONSY: Zřejmě je třeba zkoušet. Já sám na to moc vědecky nešel, nicméně vím, že existují různé poměry hodin v půstu a kdy je povoleno jíst. Jsem toho názoru, že se to projeví tak jako tak, nicméně je to dlouhodobý proces. Rozhodně bych to tedy nehrotil a jel pozvolna.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ICEMAN8241: Nedávno jsem dávala odkaz na to, že intermittent fasting nemusí pro ženy fungovat úplně stejně a naopak dělat potíže, ale taky to má každý asi jinak. Některé si to nemohou vynachválit.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LILINKA6423: Doporučuju nastudovat low-carb, případně intermittent fasting (půst).
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ZUZKAOU: Ta hranice je u kazdeho trochu jinde, ale jsem si toho vedoma
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LILINKA6423: jen tak mimochodem - takové snížení podkožního tuku u ženské vede k tomu, že tělo přestává fungovat tak jak má.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ALONSY: ja prave cvicim 5x tydne a nejde mi prave o objem svalu co bych dosahla posilovanim s vysokou vahou, spis to vyrysovani mensich stihlych svalu co uz mam (blbe se to popisuje :-D) snizenim vrstvy podkozniho tuku
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    LILINKA6423: Samozřejmě že jde, ale to už musíš i pořádně cvičit.
    A viditelné svaly u holky u holky toho cvičení vyžaduje opravdu hodně.
    Doporučuji tady: [ Kettlebell - ultimátní posilovna do ruky ]
    To funguje vážně rychle.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Ahoj, povedlo se tady nekomu zhubnout ze stihle postavy na hodne stihlou a vyrysovanou (takovy ten slachovity typ) nebo to nejde a hubnuti funguje jen u nadvahy ?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MMETLA: Obe mam rada, jak u rotta, tak slovac
    MMETLA
    MMETLA --- ---
    LUCIASHECK: jake ktere brasilero? kam chodis/chodilas.. rad si necham poradit, protoze tohle miluju :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ALONSY: treba krev kupuju husi (teda je napul s kachni), po sto letech jsem ji nasel prodavat v sape v tamda foods (ceskou, nikoliv cinskou) .... pridat kroupy, povarit, k tomu kysany zeli uaaaaa to je dobrota!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    The Weirdest and Most Revolting Foods That You Could Actually Eat
    http://io9.com/the-weirdest-and-most-revolting-foods-that-you-could-ac-1451246246

    Většina je paleo :) Možná všechno.
    Nejhorší je asi oko tuňáka, živá ryba a některé věci jsou prostě divné.

    Ale taková palačinka z prasečí krve by pro ty, co jim tahle lahůdka nevadí, vypadá docela zajímavě :)

    Nebo tohle...
    TUILE
    TUILE --- ---
    ZEGA: to je normal, ona ta zrava po par dnech odezni.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZUZKAOU: jsem přesvědčena o tom ze teď těch živin bude podstatně víc. 4 a púl měsíce žiju jen na chlebu, houskách, koláčích a mandarinkach. Pac to je proste rychle pripraveny..

    ale budu to sledovat
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZEGA: von to není absťák, ale přirozená reakce organismu na nedostatek živin v rámci nějakých radikálních změn ať už na straně potřeby (těhotenství) a nebo příjmu (ostřejší dieta) Začni si alespoň orientačně počítat kolik toho do sebe dostaneš a zejména pokud jsi těhotná, tak nějakou tu rozvahu o tom, co je potřeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam