• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: (ano trošku ji znám)

    Fotky zatím vypadají nadějně.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    THEMAKARESH: sakra mě nešlo o to,aby ji to někdo bral hned.. ona krom toho že si dává 3 piva 3 rumy denně je docela i inteligentní,ikdyz se to vylucuje v jejím stavu,.... A jasně že do ní každej válí, odpověď "Mám v piči".. Tak prostě jsme si říkali, že když má v piči před blizkejma a spol. A přes svým děckem. Tak nemůže mít v piči před úřadem.z toho vzniklo tohle téma.ale asi si to moc maluju
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SDN33: Hele, předem to nikdo řešit nebude. Aby se to začalo řešit nějak hned, tak by se to dítě muselo narodit s absťákem nebo s FAS, ale taky nevěřím tomu, že by to dítě hned odebrali.
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: jo IMHO jo, ale může tě hřát u srdce aspoň snaha done Quijote. Ty fotky bych ji ukázal některé jsou na obrácení kufru.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    THEMAKARESH: okej,já nemyslel , že to někdo soupne do ústavní péče hned, tak blbá zase není ani ta baba, si myslím, ale prostě šlo mi o ten moment výstrahy... Slečno, tohle se může stát, pokavad budete dělat , to co děláte. Takže totální snění , jo?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SDN33: Ještě jsem se ptal ženy, která má ohledně malých dětí taky trochu právní vzdělání a říká, že teď je to opravdu dost obtížný, aby ti to dítě odebrali. Nic snadného, že tam přijdou a vezmou ho, tak to určitě nebude.

    S tím, že se berou přednostně do ústavní péče romské děti, bylo i dost kauz...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SDN33: Většinou se berou preventivně do ústavní péče děti, který nejsou úplně bílý.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    jasně, ale pokud podáš podnět, úřad musi činit a ověřít to. Minimálně to aspoň musí předstírat, že to udělal. Jo já vím, je to pohádka.
    KEB:

    THEMAKARESH: no spíš naopak ne? S Ciganama nevyresis už vůbec nic. Ztráta času.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SDN33: Jestli je bílá, tak za ní nikdo nepůjde. :-D
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: ty tomu věříš? Ale můžeš si najít pár hezkých fotek, co dělá chlast s plodem a ukázat ji je.

    Nehledě na to, že úřad na ni nedojde
    Neudělala nic, co by bylo proti něčemu a zdravý rozum se nepočítá.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    THEMAKARESH: dneska mi to nějak nejde.
    mělo to být, že se ho rovnou vzdá
    matka má právo na dítě
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    THEMAKARESH: *osvítí duch svatý nebo podobná píčovina s mateřskými pudy
    SDN33
    SDN33 --- ---
    KEB: jak nepomůže... Když na holku dojde úřad bububu: tohle tato společnost netoleruje, paní, tak si třeba něco může uvědomit... Ale jako to tady fakt jen polemizuju.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SDN33: Jako že na í přijde sociálka, protože porodí postižený/mrtvý dítě? Nebo když se vožere a hodí s ním o stěnu, protože řve? Nebo myslíš skrze nějaký zanedbání péče, protože jí někdo chytne nalitou s dítětem? Že by čekal někdo od sociálky hned za dveřmi porodního sálu... no nevím, to spíš u nějakých heraček, kdy budeš čekat, že se ti narodí dítě s absťákem. Já tomu nerozumím, ale to, že někdo leje/bere v těhotenství není důvod odebrat dítě hned po porodu (asi jo, ale jen v hodně výjimečných případech nebo pokud se ho rovnou nevzdá), protože matka na to dítě prostě má a taky se může stát, že jí při porodu osvítí a dá se do kupy.
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: jo to asi jo, ale poškozenýmu decku to nepomůže a ty si koleduješ o přes držku od nějakýho kumpána

    THEMAKARESH: trefný a smutný popis reality
    SDN33
    SDN33 --- ---
    THEMAKARESH: no ale v momentě co to je to dítě už na světě to už sociálka řešit může, ne?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SDN33
    SDN33 --- ---
    JVCNC: a co když na někoho takovýho zavoláte hlídku? Jo já vím, je to hrozný. Ale?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    KBN: z chlastu v tehotenstvi muzou vznikat ruzna poskozeni, znam cloveka ktery je skoro slepy udajne kuli tomu ze matka v tehotenstvi chlastala
    KBN
    KBN --- ---
    O chlastu teda nevím, ale znám dvě co v těhotenství normálně kouřily. Né že bych to schvaloval, ale třeba v tom časosběrném dokumentu Třeštíkové o Katce taky už doktoři řekli, že v tomhle stádiu těhotenství už nemá cenu přestávat, protože plod už je stejně závislý..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam