• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    BASILUR: jo urcite, jen ten pocit cisty hlavy, spanek bude kvalitnejsi a telo se nebude muset vyporadavat s rozkladem chlastu a muze se venovat svym potrebam, vysazeni ma samy bonusy
    BASILUR
    BASILUR --- ---
    Dík, no nakonec to vygradovalo i v nějakej střevní problém, takže třeba to nakonec nebylo jenom vysazením alkoholu... ale ta cukrová teorie dává trochu smysl, snažím si to hlídat i jinak, takže ten výpadek mohl být tím větší. Teď, den 19 už ta extrémní únava polevila, ale pořád vnímám večer mnohem víc touhy po spánku, to ale příčítám tomu, že jsou to vlastně zdravý signály, který jsem předtím vůbec nevnímala. Celkově je to dobrej zážitek rozhodně.
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    SALAMAN: cukr to je, to nepopiram. 4 piva denne odpovida 80gramu, coz je +- jako dva rohliky. Ale fakt si nemyslim, ze by ty symptomy co uvadi, byly zpusobeny vypadkem cukru...
    nedostatek energie bych krome abstaku samotnyho pricital i tomu, ze pivo podporuje chut k jidlu, takze po jeho omezeni je dost pravdepodobny, ze dotycna osoba toho proste sni min....
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    XCIDER: Když si jich dáš několik denně, tak je to cukr navíc.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    XCIDER: to by pak každej tvrdej alkáč byl špekatej jak hamburgr, ale většinou jsou to takový kostě a kůže, že
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    SALAMAN: pivo neobsahuje hromady cukru. desitka ma 2 gramy na 100ml (cocacola skoro 12 g). Vetsina kalorii v pivu je primo v tom alkoholu, coz je trochu diskutabilni, protoze telo ho moc vyuzit nedokaze, vetsinu jatra proste spali za vzniku tepla...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BASILUR: Bylas zvyklá brát energii z hromady cukru, kterej je v pivu.
    FRDK
    FRDK --- ---
    A já už nemám žádný třes, ani pocení a spím jak budulínek, páč jsem se už skoro půl roku nenapil, héheč ;-p
    KBN
    KBN --- ---
    Noční pocení mám když vysadím cigára. U chlastu tomu tak nebylo, ale ten třes teda nehorázný, že jsem nemohl ani v klidu stát. U mě se teda nespavost nedostavila, právě naopak usnu skoro hned a spím bez přerušení až do rána.. každý to má asi jinak...
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    Abstinenční příznaky, dokud tam není pocení, třes v celém těle, křeče tak to ještě jde ale možná taky teprve přijdou. Včetně neustálého hladu. Já mívám křeče atd. První tyden-14dni, pak to přejde a většinou přijde nespavost
    KBN
    KBN --- ---
    BASILUR: to přejde
    BASILUR
    BASILUR --- ---
    LOGO: dik, to jsem videla a je to dobry.
    BASILUR
    BASILUR --- ---
    ahoj, mám dotaz. rozhodla jsem se měsíc nepít a je to vlastně úplně dobrý, žádný chutě, s lidma se bavím, dneska je to 11 dní. Předtím jsem pila v průměru tak 4 piva denně, někdy žádný, ale někdy taky 10, tvrdej jen málo. první cca týden mi teď bylo skvěle, ale teď už třetí den mám fakt šílenou únavu a bolej mě svaly a tak, spím ale hodně (8 hodin cca) a dobře. Vím, že je to takový střílení od boku, ale myslíte, že to můžou být nějaký odložený abstinenční příznaky? pročítala jsem různý ty články co se s tělem děje bez alkoholu, ale nenacházím - taky to určitě je individuální, jen jsem si říkala, že zkusím, jestli tady nemá někdo nějakou podobnou zkušenost. Díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KBN: tak to je měsíc hodně pěknej! držím palce dál
    KBN
    KBN --- ---
    OPERAHYPNO: byly to 4 týdny a pořád pokračuji

    TEKKIT: denně tak 4-5 piv. O víkendu více a klidně i s tvrdým
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KBN: a byl jsi předtím každodenní piják/hladinkář?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KBN: jakože včera to bylo 30 dní, co jsi v kuse abstinoval a dneska už od rána leješ? nezlob se nějak to nechápu.
    KBN
    KBN --- ---
    Včera jsem byl po letech měsíc bez chlastu. Zajímavý pocit...
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    IF_: ty statistiky se mirne lisi dle metodiky, ale 14 mi prijde moc, vetsinou se to pohybuje kolem 10 az 11 a to uz tak 20-30 let vicemene stabilne
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    HONZA09: Na čepu ne, je to libeňská hospoda s craftovými pivy, výčepák ale kupuje do lednice i pár nealko alternativ. Maisel Pale Ale, kyseláče a občas nějaká nealko IPA.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam