• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: no jo koukám... 8 hodin do startu :) http://www.beskydskasedmicka.cz/2013/

    tak přes zimu můžeš ve sněhu nacvičit, na jaře bude lehko na bojišti ;)
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    SA_KRA_: jojo, v deset se startuje.. zrovna vyrazime smer frenstat a nemuzem se dockat :-)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: no tesila sem se, z jara to rozjedu ve velkym, mam toho v planu dost, chci jeste neco nabehat, Bahnak, SR...
    btw neni tenhle vikend ta B7? tesim se na report od Kabis :) jinak co se tyka tech raw tycinek, asi se do toho dam taky, zjistila sem, ze mi to silene leze do penez (snidam je pred rannima treninkama a vetsinou je to i moje potreninkovy jidlo).
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Je tu teda vůbec ještě někdo, kdo jede na Bořetice? BUTTERFLY? SPECS?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ou hell. Tak se drž. Závodů ještě bude.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    tak ja nejedu urcite.
    mam zanet hltanu a na dva tydny ATB, takze nesmim ani cvicit, proste nic. ne ze bych v pondeli treba nesehnala hned dva lidi co jedou taky.
    tadáá.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: jojo, náš tým se účastní, ale já nakonec nemůžu :-( takže si dám příště, asi teda nějakou delší trať, jestli se to nějak střídá...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: jak s váma, jedete?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: Jasně, to bude ten závod co se na něj byl o víkendu podívat kolega z práce -- říkal, že proud lidí kolem něj probíhal 15 minut... to byla asi slušná masovka.

    Deadline není, jenom se zvyšuje cena, poslední zvýšení bude 24.9. Kapacita je momentálně na 95 %, ale v případě naplnění kapacity se obvykle přidají další vlny po 15 minutách. Což tady už asi nastalo, když jsem dostal v systému nabídku vlny v 10:15.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem se zaregistroval jako individuál od 10:15. Z mojí zkušenosti čím dřív se vybíhá, tím líp -- trať není tak rozšlapaná a na překážkách nejsou fronty.
    Ještě někdo je registrovaný? Kdyžtak využijte kódu na slevu v záhlaví.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: zkusenost dobra, ale uz bych to nedala, moc lidi, moc "party", navic sem si bezenim po dlazebnich kostkach oddelala kotniky. ale zmaknuto :)
    s SR jsem jeste na vazkach, dneska se uvidim s potencialni bezkyni na treninku, ale mam ted pomerne dost zdravotnich problemu a pres koleno to lamat nebudu, takte uvidim. Ale porad bych moh rada a je to ve hre.
    je nejakej deadline dokdy se prihlasit, nebo je to do vycerpani kapacity?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    OK tak do Bořetic se chystám.
    Kdo jste už registrovaný? Chcete dát dohromady družstvo?

    SA_KRA_: tak jak Nike Run?
    KABIS
    KABIS --- ---
    KABIS: tak dva dny v -18 udelaly z ty cinku dobrou zmrylinu - kousat to slo,, jen blbe :) tak az budu delat priste (buh vi kdy), vyzkousim se susickou. Kdyby se k tomu mel nekdo driv, tak dejte vedet :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: vcera byl ve Vechci na Beastu, v utery se ho zeptam :)
    KABIS: super, uz se tesim az to testnes na B7.
    KABIS
    KABIS --- ---
    tak pokus s raw-bite c.2:

    princip stale stejny - cca dodrzovat pomery co jsou na strankach, nejdriv nakrajet a pak rozpatlat v mixeru datle (zase do kulicek), dat vedle, v mixeru pak to same s ostatnima surovinama, orisky nasekat tak, aby byly i vetsi kousky ale ne moc velke.

    zkousela jsem prichut kokos - kokosovy olej jsem dala primo do datli pri pocatecnim sekanim, kokos nastrouhany jsem pak vzala s oriskama. oleje doporucuju trosku vic, prijde mi to pomerne nevyrazne (ale porad vyborne)

    prichut kakao - kakao vpracovat do datli az nasledne s oriskama.

    prichut limetka a zazvor - zazvor jsem nastrouhala a vymackala z toho stavu, je to z toho trosku citit a je to chutove dobre, priste ale zkusim vic, kazdopadne zacatek rozhodne dobry. vynechala jsem chilli (moc ho nemusim a navic doma nemam :) ) a citrusovy olej - nemam.

    tentokrat jsem pekla na 180 20min - po vychladnuti drzi pekne tvar, nedrobi se, vypadaji dost tvrde ale po zakousnuti se OK, zkousim ted jednu v mrazaku, tak za par hodin uvidim co to udela :) ze zacatku jsem se lekla ze to je moc upeceny (trosku hnedy), ale vypada to ze to bylo docela akorat, i kdyz priste zkusim mozna min.
    pro lidi co nechtej tu pecenou chut, tak si myslim ze by to bez problemu slo i v dehydratoru.

    jedine co - kdyz se daji vsechny ingredience dohromady, tak to fakt hodne hnist, hezky se tam zapatlaj vsechny kousky a lip to drzi pohromade.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: Letenky? to mě nenapadlo... no tak jsem zvědav na report... určitě to bude super, zvlášť ve dvou :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: presne tak- do Berlina a s kamaradkou. jediny, kvuli cemu by to teoreticky mohlo bouchnout je startovny, ale rikal ze uz ma letenky.
    no on ted v sobotu bezi Spartana Beast. Vubec- uplne nenapadnej kluk a fyzicku ma jak ze zurnalu.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: zatim ne, mam to tak ze kdyz zvladnu jedno, presunu se k dalsimu - takze tj spis dlouhodobejsi plan :) a jde taky o moznosti - mit finance tak do Berlina jedu uz ted protoze si myslim ze na to mam :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: ty jedeš :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: Jede v říjnu do toho Berlína? Sám nebo s někým? Mě pořád odrazuje spousta maličkostí... startovné 3.300 Kč, žádný parťáci, doprava, přespání, nový boty... a ten detail, že neuběhnu 20 km :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam