• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    Podělil by se někdo prosím o tip na ověřenej shop ke koupi prášku z mimosy? klidně do pm...díky.
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    INK_FLO: to je poprvy, co slysim o dature. zajimavy
    Persistent Trip - Datura?
    https://www.youtube.com/watch?v=AYVy7ggiLDg

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Gerardo Rubén sandoval Isaac – Beyond Psychedelics 2018
    http://beyondpsychedelics.cz/speakers/gerardo-ruben-sandoval-isaac/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Psychedelic Chaos by Rita Kočárová - Beyond Psychedelics – Psychedelic Press
    https://psychedelicpress.co.uk/blogs/psychedelic-press-blog/psychedelic-chaos
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    JAXXE: osobně bych byl s 5meo velmi opatrný. nn-DMT je taky pecka a zažil jsem s ním věci, že víc asi ani vidět nepotřebuju, ale smrt tam nehrozí. naopak mám po DMT takový velmi živý a zdravý pocit, jako by si moje buňky uvědomily, že spolupracovat je přece fajn :) taky by mně zajímalo co tam dělají ty bufoteniny, ale asi by to chtělo je izolovat, jinak si nedokážu představit, že bych to nějak dokázal v tu chvíli odlišit a zpracovat. ta žába se tím jedem chce bránit, ale zas na druhou stranu co tě nezabije, to tě prý posílí.

    chápu to tak, že extrahovat psychoaktivní látku z rostlin je z pohledu mainstreamu takový feťácký, zatím co zakázat zvíře musí národ pejskařů pochopit jako jasnou blbost.
    je tu překvapivě početná ezo komunita padesátníků, co zkoušeli i durman, takže na všelijaké toxické svinstvo jsou zvyklí a pokud se nezaseknou na nějakém tom spirituálním bypassu, tak oproti jejich konzumním vrtstevníkům asi dopadnou stále ještě docela dobře. takže jako proč ne, ale jak se do toho začnou míchat lidi jako Chobot a podobní, byl bych trochu obezřetný, aby to křehké status quo nerozbili.
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DIVA: mensi množství bufa jsem mel jednou a asi bych nepoznal, jaka latka to je, kdybych to nevedel předem... prirovnal bych to asi ke kombinaci malého množství LSD a MDMA
    DIVA
    DIVA --- ---
    JAXXE: to vubec nezpochybnuju .)

    Jde mi o rozdil ucinku jinych psychedelik pri degustacni / seriozni davce. Ucinek tech latek se zpravidla ne jen umocnuje, ale i kvalitativne meni. Ptam se jen, jestli mas konkretni predstavu, jak ucinkuje urcite dane "mnozstvi" dmt v jedne a druhe verzi.
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    E2E4: on ve filmu říká, ze to bylo 5-meo a ze az pak se dostal k ropuse, ale nedal si tolik
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JAXXE: No to je ale tim 5-meo, ostane viz clanek filipa tylse:

    Stanislav Grof v dokumentu velmi barvitě líčí své prožitky po (snad) 30 mg “medicíny z ropuchy” (nicméně popisuje zkušenost s čistým 5-MeO-DMT, nikoli sekretem Bufo alvarius, což film nezdůrazňuje).
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    E2E4: snazim se obhájit, proc jsme ve filmu zminili jen obecne kontraindikace, které plati pro všechny psychedelika. tot vse
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DIVA: tady je výzkum, kde 72 procent lidi říká, ze to je silnejsi zážitek nez jiné psychedelika: http://journals.sagepub.com/doi/pdf/10.1177/0269881118769063.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JAXXE: uplne mi neni jasne o co ti jde - v ucinnem monozstvi je tam zjevne jen 5-meo-dmt (bufoteninu je tam podle clanku ze ktereho jsi ten seznam zkopiroval ~30x mene a navic je nekolikrat mene ucinny). ucinky a kontraindikace 5-meo-dmt jsou dobre zname. BTW na scholar.google.com najde ~1000 clanku jen o "bufo alvarius".

    zbytek co jsem zbezne koukal jsou bud bezne soucasti potravy (tryptophan) nebo latky telu vlastni popr. produkty jejich metabolismu a par malo znamych derivatu tryptaminu. popis ucinku se nijak nelisi od popisu ucinku vyssi davky 5-meo-dmt.

    trosku mi to prijde, jako bys rikal, ze pivo je neprozkoumany chemicky koktejl, takze zadne informace o ucincich a kontraindikacich alkoholu pan guru nepodava.
    DIVA
    DIVA --- ---
    JAXXE: neni ten rozdilny stav dany rozdilem v davkovani?
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DARJEEL: zkus mi najit výzkum na kontraindikace pro tento chemicky koktejl, prosim:

    N,N-dimethyl-5-hydroxytrytamine; bufotenine
    N,N-dimethyl-5-methoxytrytamine; O-methylbufotenine; (5-methoxy-N,N-dimethyltrypamine; 5-MeO-DMT)
    5-methoxytryptophol
    5-methoxyindoleacetic acid
    5-hydroxytryptophol
    5-hydroxyindoleacetic acid
    N-methyl-5-methoxytryptamine
    N-methyl-5-hydroxytryptamine
    bufoviridine; N,N-dimethyl-5-hydroxytrytamine-O-sulfate
    5-hydroxytryptamine; 5-HT; serotonin; enteramine; thrombocytin; thrombotonin
    N-methyl-serotonin
    tryptophan
    bufotalindin; hellebrigenin; (a bufogenin - cardioactive sterol).
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DARJEEL: ano lidi je dost, ale vyzkumu malo, do filmu nemuzes davat něco z dizkusniho fora
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    JAXXE: ale no tak, pastoval jsem to jako priklad toho, ze tech informaci je dost a jsou dobre dostupne... ale ok, treba:

    Guidelines for 5-MeO-DMT use - Bufotenine and 5-MeO-DMT - Welcome to the DMT-Nexus
    https://www.dmt-nexus.me/forum/default.aspx?g=posts&t=75496

    rok zalozeni vlakna 2009... i tady, jak vidis, je dost lidi, kteri maji zkusenost s nndmt nebo primo 5meo, takze informovanost existuje, jen se k ni dostat, respektive ji dobre dostat k lidem...
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    TADEAS: tak hlavne je to velmi individualni. každý jedinec je na trosku jiné urovni a nekomu staci mala davka čehokoliv a zazije hluboke stavy a někdo na velke davce skoro nic. spousta lidi si třeba zážitek s 5-meo nepamatuje vůbec, presto, ze během nej se blazene usmivali
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    JAXXE, JAXXE: ok, dik. to co linkujes jsem cetl a ze sve zkusenosti s nn-dmt s tim nemohu souhlasit no. (a dmt+ibogain me taky napadl, mozna to nekdy vyzkousim :)) ... ja si myslim, ze tyhlety rozliseni (a tvrzeni o nesrovantelnosti) jsou taky dusledkem toho, ze o tom (5-meo, nn-dmt, napr.) premyslime jako o latkach (ktere jelikoz jsou ruzne maji ruzny ucinek), pricemz se ale spis posouvame do ruznych mist, odkud je ruzny vyhled, a na tom co ten posun umozni az tak nesejde. ale to je fuk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam