• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    MEA
    MEA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARSIGN: kdybys tak měl aspoň kamarádi, kterým si můžeš na ten svinský nyx postěžovat. ale sami si za to můžou, mrdky nevděčný
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    STARSIGN: najdi si holku, splat dluhy, udelej ji dite a vem si hypoteku, at prijdes na normalni myslenky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    STARSIGN RO na 30 dni.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    E2E4:
    to ste tu pekne hovna teda, ze "duchovni molekula"
    len kokoti z lazov mozu nadsene pluskovat dementne zaostale hovno E2E4 s jeho "duchovnym odkazom"
    Starsign r/o na 14 dni.
    ved toto hovno tu nic k veci nebolo schopne dat a ked som dal ja k veci, tak toto je reakcia
    no ste len partia hovien z lazov, ako som uz napisal
    len taki zakomplexovani kokoti sa tu mozu hrat na nieco "duchovne" a byt nadseni z neodovodnenej perzekucie
    hanba kokotom z nyxu
    kde mate mozgy a svedomie, vy hovna "duchovne"??
    RICK
    RICK --- ---

    DMT jako lék na současnou duchovní krizi - Magazín Legalizace
    http://www.magazin-legalizace.cz/...id=IwAR14Mly48ekXc9P9UBqT7pL-MeUE89Otiv87c5QJyAly4cEfLgJkNFto_rY
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VESPER_INDIGO: díku dík...já to myslel tak, že bez mého hejtu ;)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NEZBIS85: jestli to znělo jako hate, tak je to škoda, to nebyl úmysl. A já těch osobních příliš nemám (už jen proto by ten hate dost byl krátkozraký). To spíš reportovaných od ostatních. Za mě jsou to nějaké ty bytosti s propůjčováním schopností mimo škálu všedních možností, sem tam nějaká příliš telepatie, vyplněné předpovědi z vizí do písmene podrobně atp. Ayahuasca si se mnou povídala ...trochu. Plus nějaké trochu halucinace. Nic moc předatelných důkazů; jsem pro většinu druhých, co nezažili ty konkrétní věci se mnou bohužel jen další nepřímý předávatel. Zatím žádné levitace, teleportace, chain-lightning atp.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VESPER_INDIGO: a mohl bych bez hejtu poprosit o konkrétní případy? ... Třebas tvoje osobní. Dikes
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NEZBIS85: až zažiješ věci nevysvětlitelný "obyčejnou západní vědou", který nemaj být možný, tak si popovídáme znova. Do ty doby si klidně žij v čistý matérii + psychologie, vždyť v poho, nikdo ti doufam nenutí, že se nemůžeš takhle mít dobře...
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    :D :D :D nechci nikoho absolutně urazit nebo zkazit pohled na svět a pseudorealitu, ale ezoteriku srovnávám s filmem (ne knihou ;)) Pán Prstenů...pro děti hezká pohádka, dospělí ocení zpracování efektů a fantasii, staří nechápavě kynou hlavou stylem wtf...ale když to chceš zažít naživo, musíš na sraz fanatiků, kde hraješ hry a pseudo pohádky ;)...DMT jsem kouřil jednou, čistě ze zvědavosti a šamanem mi byl Mario d. S, obyčejný mladý muž z Brazílie, co zbouchnul rakušandu se kterou jsme squotovali...průprava x dní, příprava 3 dny, výlet 18 minut, 14 dní jsem se skládal dohormady a výsledek je tlustá čára za osobním konzumem, honbou za pokladem a vyhlížení lepších zítřků...co si budem povídat, to štěstí se narodit a mít možnost cejtit gravitaci matky země a fotra vesmíru je pro někoho absolutní pasé a radši bude někde kutat drahý kamení s vidinou bohatství a koupení si všeho...Bolek Polívka nás nakazil legendární větou: "jednou si vás všecky kůpím" :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja nevim co proti hvezdnym znamenim mate. vzdyt je to naprosto typicka vec, kterou lze spatrit v ezo kruzich. verim, ze na party pod poradnym nebeskym vlivem rostenky a mentalne slabsi chlapci jihnou.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ...a na durmanu od Chobota. Ježiš.. já toho člověka neznám, ale potom co jsem si přečetl zde a viděl pár videí a hlavně to jméno... to asi celé je projev smyslu pro humor Babičky nebo tak něco.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    E2E4: diky. uz ty plody toxicke psychozy zacinaly byt trochu otravne. ale stejne vsichni vime ze jsi to udelal protoze te plati Soros a slobodomurari :)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    VESPER_INDIGO: já to chápu tak, že je dobré kromě toho si o tom něco přečíst se taky připravit nacvikem nějakých kotvicich technik "nasucho."
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Starsign r/o na 14 dni.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    MEA: jak to myslíš, to je právě to, co lidé s psychickýma problémama co hledají pomoc "jinde" nezvládají...?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    aleister crowly., oblibena postava fetaku vericich halucinacim. vzdyt nejvetsi uspech toho cloveka bylo, ze ho nakreslili beatles na obal svy desky.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    STARSIGN: oprava: Beckley Foundation, ako je to v linku
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    UF0UN: suhlas
    len by som tu dodal nieco na margo Chobota a Rettiga (a BF)
    ja som ho opakovane ziadal o sitting pri 5?MeO a zjavne sa na to necitil
    a to som s nim robil 8-stranovy rozhovor do casaku, cize nie som niekto z davu
    a Rettig, podla toho co mi vravel v este nepublikovanom rozhovore, tiez nie je az tak komerne zalozeny ako to moze vyzerat
    co je imho pruser je prepojenie CZEPSu a ludi okolo BP na slobodomurarsky trepanacny ustav Berkley Foundation
    lestit deravu auru takej pochybnej skupine a dodavat jej vaznost, to im iba uskodi
    ved tie murarske vykaly priamo odkazuju na kryptosatanistu Sorosa (jeho a Clintonovej guru Alinsky venoval svoju knihu Luciferovi) a jeho skurvene OSF
    https://beckleyfoundation.org/resources/related-organisations/
    dokonca na konferenciu BP v roku 2016 bol filantropicky prispevok 666 eur
    toto je pruser a hanba
    a to som tam prednasal minuly rok (to bol filantropicky prispevok 777 eur)
    skurveny podvodnik, hajzel, spion a masovy vrah Crowley pomohol napr. zatiahnut USA do 1. sv. vojny (dokazy ziskal popredny americky historik Richard B. Spence v knihe Secret Agent 666)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam