• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    MEA
    MEA --- ---
    RICK: ale jo, je to psaný prostě a jednoduše, velice obecně, ale dotýká se to podstaty, jasný..
    no.. dneska jsem poslouchala rozhovor s jedním adiktologem a potvrdil to, co si myslím nejen já už dlouho, že každá doba má svou drogu, zjednodušeně tvrzeno.. co se mi na tom ale nejvíc líbilo, že to zjednodušil pro co nejvíce lidií až tak, že tvrdil něco ve smyslu, dřív jsme měli alkohol a ještě mnohem dřív tu vládly lisohlávky :))), tak to jsem se krásně zasmála a pobavila..

    že se možná zase vracíme k tomu DMT? :D i když pivo je pivo :))
    MEA
    MEA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARSIGN: kdybys tak měl aspoň kamarádi, kterým si můžeš na ten svinský nyx postěžovat. ale sami si za to můžou, mrdky nevděčný
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    STARSIGN: najdi si holku, splat dluhy, udelej ji dite a vem si hypoteku, at prijdes na normalni myslenky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    STARSIGN RO na 30 dni.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    E2E4:
    to ste tu pekne hovna teda, ze "duchovni molekula"
    len kokoti z lazov mozu nadsene pluskovat dementne zaostale hovno E2E4 s jeho "duchovnym odkazom"
    Starsign r/o na 14 dni.
    ved toto hovno tu nic k veci nebolo schopne dat a ked som dal ja k veci, tak toto je reakcia
    no ste len partia hovien z lazov, ako som uz napisal
    len taki zakomplexovani kokoti sa tu mozu hrat na nieco "duchovne" a byt nadseni z neodovodnenej perzekucie
    hanba kokotom z nyxu
    kde mate mozgy a svedomie, vy hovna "duchovne"??
    RICK
    RICK --- ---

    DMT jako lék na současnou duchovní krizi - Magazín Legalizace
    http://www.magazin-legalizace.cz/...id=IwAR14Mly48ekXc9P9UBqT7pL-MeUE89Otiv87c5QJyAly4cEfLgJkNFto_rY
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VESPER_INDIGO: díku dík...já to myslel tak, že bez mého hejtu ;)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NEZBIS85: jestli to znělo jako hate, tak je to škoda, to nebyl úmysl. A já těch osobních příliš nemám (už jen proto by ten hate dost byl krátkozraký). To spíš reportovaných od ostatních. Za mě jsou to nějaké ty bytosti s propůjčováním schopností mimo škálu všedních možností, sem tam nějaká příliš telepatie, vyplněné předpovědi z vizí do písmene podrobně atp. Ayahuasca si se mnou povídala ...trochu. Plus nějaké trochu halucinace. Nic moc předatelných důkazů; jsem pro většinu druhých, co nezažili ty konkrétní věci se mnou bohužel jen další nepřímý předávatel. Zatím žádné levitace, teleportace, chain-lightning atp.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VESPER_INDIGO: a mohl bych bez hejtu poprosit o konkrétní případy? ... Třebas tvoje osobní. Dikes
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NEZBIS85: až zažiješ věci nevysvětlitelný "obyčejnou západní vědou", který nemaj být možný, tak si popovídáme znova. Do ty doby si klidně žij v čistý matérii + psychologie, vždyť v poho, nikdo ti doufam nenutí, že se nemůžeš takhle mít dobře...
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    :D :D :D nechci nikoho absolutně urazit nebo zkazit pohled na svět a pseudorealitu, ale ezoteriku srovnávám s filmem (ne knihou ;)) Pán Prstenů...pro děti hezká pohádka, dospělí ocení zpracování efektů a fantasii, staří nechápavě kynou hlavou stylem wtf...ale když to chceš zažít naživo, musíš na sraz fanatiků, kde hraješ hry a pseudo pohádky ;)...DMT jsem kouřil jednou, čistě ze zvědavosti a šamanem mi byl Mario d. S, obyčejný mladý muž z Brazílie, co zbouchnul rakušandu se kterou jsme squotovali...průprava x dní, příprava 3 dny, výlet 18 minut, 14 dní jsem se skládal dohormady a výsledek je tlustá čára za osobním konzumem, honbou za pokladem a vyhlížení lepších zítřků...co si budem povídat, to štěstí se narodit a mít možnost cejtit gravitaci matky země a fotra vesmíru je pro někoho absolutní pasé a radši bude někde kutat drahý kamení s vidinou bohatství a koupení si všeho...Bolek Polívka nás nakazil legendární větou: "jednou si vás všecky kůpím" :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja nevim co proti hvezdnym znamenim mate. vzdyt je to naprosto typicka vec, kterou lze spatrit v ezo kruzich. verim, ze na party pod poradnym nebeskym vlivem rostenky a mentalne slabsi chlapci jihnou.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ...a na durmanu od Chobota. Ježiš.. já toho člověka neznám, ale potom co jsem si přečetl zde a viděl pár videí a hlavně to jméno... to asi celé je projev smyslu pro humor Babičky nebo tak něco.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    E2E4: diky. uz ty plody toxicke psychozy zacinaly byt trochu otravne. ale stejne vsichni vime ze jsi to udelal protoze te plati Soros a slobodomurari :)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    VESPER_INDIGO: já to chápu tak, že je dobré kromě toho si o tom něco přečíst se taky připravit nacvikem nějakých kotvicich technik "nasucho."
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Starsign r/o na 14 dni.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    MEA: jak to myslíš, to je právě to, co lidé s psychickýma problémama co hledají pomoc "jinde" nezvládají...?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    aleister crowly., oblibena postava fetaku vericich halucinacim. vzdyt nejvetsi uspech toho cloveka bylo, ze ho nakreslili beatles na obal svy desky.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    STARSIGN: oprava: Beckley Foundation, ako je to v linku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam