• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KYO: Tak to si muzes zahrat todle :-)

    ### Midrange Jade Shaman
    # Class: Shaman
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 1x (1) Argent Squire
    # 2x (1) Bloodsail Corsair
    # 2x (1) Fire Fly
    # 2x (1) Lightning Bolt
    # 1x (1) Patches the Pirate
    # 2x (2) Flametongue Totem
    # 2x (2) Jade Claws
    # 2x (2) Maelstrom Portal
    # 2x (2) Primalfin Totem
    # 2x (3) Mana Tide Totem
    # 2x (4) Corpsetaker
    # 2x (4) Jade Lightning
    # 2x (5) Cobalt Scalebane
    # 1x (6) Aya Blackpaw
    # 2x (6) Thing from Below
    # 2x (7) Bonemare
    # 1x (8) Al'Akir the Windlord
    #
    AAECAaoIBCD1BZG8ApS9Ag35A4EE5QfwB/uqAqC2Aoe8AtG8ApHBAuvCAsrLAqbOApboAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    KYO
    KYO --- ---
    Tak jsem si dneska otevrela svuj jeden tezce vyquestovanej balicek a ejhle :))

    Al'Akir the Windlord - Hearthstone Wiki
    https://hearthstone.gamepedia.com/Al%27Akir_the_Windlord
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    GILDARIUS:
    - každá karta, kterou zahraješ, se ti automaticky nakopíruje zpět do balíku
    - na konci kola se ti zbylé karty z ruky vrátí zpět do balíku, ten se zamíchá a dostaneš z něj 4 karty na ruku pro nové kolo
    - na začátku každého kola si vybíráš 1 kartu ze 3 nových, která se ti přidá do ruky a samozřejmě pro ni platí obě pravidla výše
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    můžeme mi někdo vysvětlit ten brawl? když dohraju svoje kolo tak mi to napíše "now return to your hand and redraw" a zároveň se mi zobrazí jiné karty než se kterými můžu hrát. JEstliá jsem to pochopil spravně můžu nějak nahazet nějakou z techlech karet zpatky do balíku? Přetahnout to nejde, napověda není

    HS hraju jen for fun tři hry denně, takže předem sorry za debilní dotaz
    KYO
    KYO --- ---
    KOZLIKK: divny
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KOZLIKK: taunt deathrattle deck s recruit
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    KVIIIK: vůbec nefunguje, i když to ten buff effect na oko udělá... na redditu je to rozebraný, proč to nemůže jít: More PSA: Keleseth do absolutely nothing, even to deck without other 2 mana value.
    edit: as explained below, Keleseth actually buff the cards in deck, but in this brawl, you don't actually draw card, but you only get copy of the cards. Which bring us to next useless card: Daring Reporter.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OBOJETNIK: on nebuffuje celej deck, ale jen aktuálně přítomný miniony? nezjistil jsem to, páč jsem hned dal concede
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    no zrovna Keleseth je v tomhle brawlu dost na nic, ne?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Jak velká je pravděpodobnosti, že ze čtyř her v brawlu dostanou dva oponenti turn one Prince Keleseth? :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    BARTOK: teprve zacal novou sezonu :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Já si se svým co dům dal poskládaným priestem krajim cestu a dneska na r18!! Sem narazil na hráče twe s tim time warpem, sorc apr, moltenem, antonidasem....a šel jsem se klouzat...on 2 HP, já 30 a pak sem to v půlce vzteky vypnul...co s timhle deckem smrdí tak nízko v tý ranked žumpě ke konci měsíce..
    D3XTER
    D3XTER --- ---
    KYO
    KYO --- ---
    MATHES: Nekecej :)) tak konecne motivace
    MATHES
    MATHES --- ---
    KYO: zachytny bod je kazdy 5. rank - tj 20., 15. 10., 5. a legenda
    KYO
    KYO --- ---
    Vcera jsem hrala s nejakym evidentne cechcem se jmenem Játro, nekdo odsud? :D
    KYO
    KYO --- ---
    _KOFILA_: Me prijde frustrujici, ze si poskladam fakt dobrej balik. Zahraju tri ctyri vyhry v sade a pak prijde nejaka vyssi sila a skoncim tam, kde jsem zacala. Ranked moc je fakt .... aaaa. Mel by tam byt nejaky zachytny bod, krome toho jednoho.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    _KOFILA_: muzu se pokusit, pokud mi teda bude skill stacit:)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    zeptam se narovinu!
    je tu prosim nekdo koho to od srdce bavi tak, ze by “ztratil” hodinku dve se mnou na ladderu (standard ci wild) jako spactate s komentarem na skype “proc a co takto hrat”? zjistuji ze narazim na neviditelny mantinel... asi neco prehlizim nebo jako v pripade zavodni hry “spatne najizdim do zatacek” mam v teto hre nejaky osklivy zlozvyk (spatnej board, trades)... nebavi me stoupat v ranked games ale spis se bavit dobre zahranym balikem protoze jsem umel odhadnout souperovu hru... nekdo s kym bych ze sve “polochude” sbirky postavil control balik a ukazali si jak s tim hrat proti vsemoznemu v ranked?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: ingame
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: už se to dá koupit přímo vs HS, nebo to kupujete na bnetu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam