• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: ne.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    a teď k praktičtějším věcem. Jede vám sobotní Studio 6? Mně ne. A nejelo ani včera. A za to vážně nemůžu.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    IDLE: Tak to je fajn :)

    A co se žebříčků týče... zase se naopak propadla papírová verze; a já s tímhle blbnutím končím, přísahám! Zavírám tu stránku v prohlížeči a ať mi pařát upadne, jestli tam tou myší ještě vjedu! Pro duševní pohodu je to hrozně nezdravé počínání, čučet na žebříčky. Skoro tak strašné a destruktivní jako lézt každé ráno na váhu. S tím už jsem radši přestala taky :D

    Druhý díl jsem včera celý přečetla a změnila asi pět slov, necítím potřebu po třech letech ho zas maniakálně přepsat, za což jsem osudu vděčná. (Jsem s ním spokojenější než s jedničkou - tam jsem to cukání měla, ale hrdinně jsem ho potlačila :D) Posílám to grafikovi, tak snad se Vánoce stihnou.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Zle, matičko, zle, http://www.argo.cz/knihy/nejprodavanejsi/ už jen desátá! (Počítají se tam vůbec ebooky?)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    IDLE: Jo, máš tu nevýhodu, že to zaznělo po sto první.
    IDLE
    IDLE --- ---
    RICARDERON: :( Pardon. To jsou jenom fanouškovský kecy.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    IDLE: Ještě jeden podobný canc a začnu vydání dalšího dílu zdržovat. Máme oči, opravdu. Můžete se přijít podívat...
    IDLE
    IDLE --- ---
    A ještě k tomu sledování žebříčků, e-kniha na Kosmasu čtvrtá. Doufám, že si toho odpovědné osoby všimnou a u dalšího dílu se s ní nebudou tak courat. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Lukjaněnko už není východoevropská fantastika, ale středoasijská.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Z toho vyhlížení je doufám zřejmé, že líbilo. :) Asi si budu muset sesumírovat nějaký názor, ale momentálně si nějak nemůžu vybavit žádnou výtku, snad teda až na to, že je to jen první díl a čekání na další bude dlouhé.

    Se srozumitelností jsem fakt neměla problém, naopak, jak vidíme jednotlivým postavám do hlavy a ony jsou v myšlenkách ukecané, tak jsou jejich motivace krásně přehledné.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: ... a já děkuju :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: ... a já se v tom šťouřu, protože mě to baví.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    IDLE: A...? Na tvůj názor jsem doopravdy zvědavá, ty míváš (takhle různě na sf serverech) zajímavé postřehy... :)

    WITTGENSTEIN:
    JULIANNE:
    Máme teď nějakých padesát stránek překladu od Johna C. Zatím jsem ho nešířila - poslala jsem ho zatím Gentianě, která si o něj sama řekla, ale nikoho s tím jinak nechci obtěžovat, dokud si to sama nepřečtu a aspoň nahrubo nevychytám nejhorší odchylky (krásu jazyka v angličtině neposoudím, na to prostě nemám). Zatím to leží, má to nízkou prioritu, protože bohužel přesně souhlasím s WITTGENSTEIN. Napřed musím dodělat dvě povídky a přečíst po sobě druhý díl. (Ten jsem tu v tom vedru vytáhla, datum poslední revize je 30. 10. 2010, právě ho tu dočítám a žasnu, co to tam všechno vlastně je :D)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    WITTGENSTEIN: Ale no tak... Ti tři nic nevydali půl až tři roky.:)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    IDLE: Mně se zase líbí, jak Mycelium v žebříčku Arga drtí Coelha, Browna i Hoega. Tak to má být :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Dobrý večer, hlásím, že mám taky dočteno, tak už si sem troufám :) a vyhlížím další díl.

    (Mimochodem, ten e-book na Kosmasu ještě poskočil na sedmé místo. Pěkné.)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    JULIANNE: Safra, myslela jsem nejvyšší čas, ta šance mi tam nějak vlezla, jak jsem četla WITTGENSTEIN; to bude tím vedrem...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    WITTGENSTEIN: a ani rusové ne?
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    WITTGENSTEIN: Souhlas, ale nejvyšší šance to změnit ;). Navíc povídky publikované v Interzone a F&SF Magazine, stejně jako příznivá česká prodejní čísla, jsou celkem slušná reference.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    JULIANNE: Přesně tak to Vilma myslím udělá. Ale ta šance je malá, vždyť z východoevropské fantastiky vyšel v zahraničí jen Sapkowski. (V románovém rozsahu, tedy.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam