• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Nádhera, akorát díky těm fraktálům co tam má toho dneska už asi moc neudělám :o)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DELLAMORTE: A nemělo by se zapomínat ani na Stryxe - [ iiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii ] - další pěkná galerie, Stryx je taky skvělý.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: ajaj... já secesi naprosto zbožňuju, ujíždím na tom už roky... :) (Skoro stejně, jako nenávidím minimalismus). No ještě že je na světě dost stylů, aby si každý mohl vybrat.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Díky! A já už mezitím pochopila, na co se to původní písmo doopravdy hodí! Zde:

    HYPERION
    HYPERION --- ---
    RIP: Hele na to ti řeknu jen to, že secese už je naštěstí dávno za námi :-)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Díky moc za odkaz na galerii, nestačil jsem koukat!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (No jo no... takhle mají vypadat pěkné obrázky: [ GALERIE CORNHOLIO ] - jenže mistr Cornholio je zasekaný na dva měsíce dopředu... :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tady je úryvek, jak snovačka Libuše čaruje za pomoci noční procházky po secesních Vinohradech :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A jinak - samozřejmě by mě nikdy nenapadlo patlat si obálku na papírovou knihu, ještě nějaké zbytky soudnosti mám, ale beru to tak, že u e-booku je ta vizuální stránka stejně dost podružná, vlastně by to obálku ani mít nemuselo... nechce se mi dávat pět tisíc za něco, co se nedostane na papír a čeho se prodá deset kousků...)

    GENTIANA: Cobru se mi nějak nedaří vygůglit, ještě to budu chvilku zkoušet... :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK:
    PIPIN:
    Na argenite.org jsou dvě bonusové scény - jedna tam bude (přemysl pod Blaníkem), ale klepadla nebudou; já to pak totiž nějak celé přepsala, Václava s klepadly zredukovala na dvě věty, a celé už se to tam nějak nedá zpátky namontovat... Holt to zůstane jako alternativní realita. :)
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    Mně se taky druhá líbí, klidně bych ji nechal.
    A ad VANEK - ano, co klepadla, budou?
    RIP
    RIP --- ---
    HYPERION: Secese JE přeplácaná z definice, zajdi si do Obecňáku :-¨
    Mně se ta druhá líbí, nechápu ten dnešní odpor k ornamentu; ornament je fajn :-)
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    BRAMBOREENA: Asi takhle. Ta první mi přijde až moc chudá a nezaujme. Ta druhá mi přijde až moc přeplácaná (stačila by ta ženská postava). Střední cesta by pro mě byla patrně ideální.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    (nebo ti dám telefon na kamaráda, co typografii umí doopravdy)
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Když jsem viděla první obálku, pomyslela jsem si: Ha, něco z ranné tvorby, třeba to vyjde znovu. Úplně mi vyvstaly obálky Bajonetu z devadesátek. K tématu novely se to vůbec nehodí. Promiň.
    Druhá lepší, ale souhlas s GENTIANA.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: podívej se na Cobru ze střešovické písmolijny, vypadá divně, ale do secesna je a je dobře čitelná a můžu ti ji půjčit.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: :D :D :D
    No jo no... Font měl být secesní; odehrává se to v Praze na Vinohradech (i ten starý dům s litinovým zábradlím tam hraje důležitou roli) - jenže další (opravdová) secesní písma jsou tak strašně zdobná, že je to na rozměr sedm krát dvanáct centimetrů nepoužitelné...
    Jinak teda ale z reakcí vidím, že obálky nic moc :) Asi rezignuju a obrátím se na opravdického výtvarníka.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: druhá lepší, ale ten strašlivý font prosím proklát dubovým kolíkem, pochcat, pohřbít na křižovatce a znovu pochcat.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: What they said.
    Bude to aspoň s bonusy? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam