• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Vždyť jsem si ho dávno předělala :)
    Viz historie editací; zrušila jsem formulaci, že jsem "skvělá hostitelka" a ráda vařím, neb to je blud; vyškrtala seznamy dávných klubových cen a vymýtila prapodivný mýtus, že hlavním tématem mých knih je entropie (což do všech zcopypastovaných hesel pravděpodobně podstrčil nějaký zpozenec Chaosu). Ale jak vidím, někdo tam doplnil to Mycelium; wikipedie funguje! :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    WITTGENSTEIN: Neřekl bych. (Ale samozřejmě už rok dlužím Vilmě předělání hesla na Wikipedii.)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    GROBENIUS: Zdá se mi to, nebo je zadání dost zavádějící?
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: ona ta otázka není až tak jednoduchá, jak zadavatel tvrdí :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Aha, jak vidím, nejsou tam žádné údaje o organizátorech, ale pochází to z Palmknih: https://www.facebook.com/palmknihy?fref=ts )
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Zase jedna příležitost, jak přijít k Myceliu:

    https://docs.google.com/forms/d/1bJhC5nIysdAyLzXvaqEoUdPwOXmB3_0v1QfnE1CFMAU/viewform

    Tady už jste asi všichni zásobeni, tak přesdílejte, můžete-li, je to jenom dneska! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Kdo se nebojí brutální Nikity?

    Záludné houby a krvavé rituály | Radio SPIN 96,2 fm
    http://www.radiospin.cz/clanek/zaludne-houby-a-krvave-ritualy-1777.html

    Lze vyhrát celý kyblík hub (a prý každý den jeden výtisk), tak pokud zde či v okolí ještě někdo chce Mycelium zdarma, může se pokusit. :)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    GENTIANA: Díky. Asi půl hodiny jsem se díky této Tvé větě smála...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DELLAMORTE: Není nad to rozkládat lidem pracovní morálku, aspoň tu nejsem jedinej prokrastinátor :) No tak když už, přihodím do třetice ještě jedno výtvarnické auditko, kam s oblibou chodívám - http://www.nyx.cz/index.php?l=topicexec - to není pro produktivitu práce tak nebezpečné, J.D. tam přispívá sporadicky, protože sám má naopak zjevně práce nad hlavu :). Kromě obrázků jsou tam občas velice zajímavé (skoro až filozofické) postřehy o výtvarnu a umění.)

    (Jinak od všech jsem někdy měla něco na obálce - Jan Stryx Dřevíkovský dělal Tajnou knihu Šerosvitu a Jan Doležálek zase Krrrrvavou čest).
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Nádhera, akorát díky těm fraktálům co tam má toho dneska už asi moc neudělám :o)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    DELLAMORTE: A nemělo by se zapomínat ani na Stryxe - [ iiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii ] - další pěkná galerie, Stryx je taky skvělý.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HYPERION: ajaj... já secesi naprosto zbožňuju, ujíždím na tom už roky... :) (Skoro stejně, jako nenávidím minimalismus). No ještě že je na světě dost stylů, aby si každý mohl vybrat.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Díky! A já už mezitím pochopila, na co se to původní písmo doopravdy hodí! Zde:

    HYPERION
    HYPERION --- ---
    RIP: Hele na to ti řeknu jen to, že secese už je naštěstí dávno za námi :-)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Díky moc za odkaz na galerii, nestačil jsem koukat!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (No jo no... takhle mají vypadat pěkné obrázky: [ GALERIE CORNHOLIO ] - jenže mistr Cornholio je zasekaný na dva měsíce dopředu... :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tady je úryvek, jak snovačka Libuše čaruje za pomoci noční procházky po secesních Vinohradech :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A jinak - samozřejmě by mě nikdy nenapadlo patlat si obálku na papírovou knihu, ještě nějaké zbytky soudnosti mám, ale beru to tak, že u e-booku je ta vizuální stránka stejně dost podružná, vlastně by to obálku ani mít nemuselo... nechce se mi dávat pět tisíc za něco, co se nedostane na papír a čeho se prodá deset kousků...)

    GENTIANA: Cobru se mi nějak nedaří vygůglit, ještě to budu chvilku zkoušet... :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK:
    PIPIN:
    Na argenite.org jsou dvě bonusové scény - jedna tam bude (přemysl pod Blaníkem), ale klepadla nebudou; já to pak totiž nějak celé přepsala, Václava s klepadly zredukovala na dvě věty, a celé už se to tam nějak nedá zpátky namontovat... Holt to zůstane jako alternativní realita. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam