• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Slibují ji od června, poslední, co jsem slyšela, bylo "konec srpna, začátek září". Nahrávka už je celá hotová a zkompletovaná, teď se to prý ještě "dočišťuje" (neptejte se mě nikdo, co to přesně znamená).

    Já tu nahrávku už mám ("nedočištěnou" :) ) na disku, takže pokud jsou tu tací, kteří by na audioknihu chtěli psát recenzi (k sobě na blog či kamkoliv jinam), napište mi do pošty, dám link na recenzní stažení. (Samozřejmě se tím myslí recenze dle skutečného názoru, ne nějaká povinně kladná :D.)
    GALE
    GALE --- ---
    Dovolím si položit záludnou otázku. Jak to vypadá s audioknihou? Už nemám v práci co poslouchat, tak by se hodila.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Náhodou, dokud Ferry k tomu adjektivu nepřidá podstatné jméno "rašple", tak pořád dobrý, ne? :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Stará zní fakt blbě :-) Co tak „v nejlepším věku“ nebo „zralá“?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ty si stara autorka? sakra... to abych se podival do obcanky kolik ME je let... ja sem se mel stale za pubertalniho mladika! :))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Dnes průlomový průnik do blogosféry YA :) - http://magicians-book.blogspot.cz/2014/08/review-jantarove-oci.html#more . Je to milé a vždycky mám radost, když nakazím záludnými houbami nevinnou mladou generaci. V nejbližších dnech tam bude ještě taky rozhovor, čili ocitnu se ve společnosti mladých českých autorek fantasy (Terky Janišové, Báry Jiříčkové, Temnářky...), kam zapadnu asi jako shnilý brambor mezi slavíky; ale nešť. :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BRAMBOREENA: Rozhodně velmi myceliální!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nemůžu si pomoct, já teda rozhodně vidím Český Krumlov napadený myceliem :D - [ CORNHOLIO @ GALERIE CORNHOLIO ] . Krásné je to, hned bych to na zeď brala.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZOIDBERG: Maminka je křtěná Vltavou, já se z toho nevykroutím.:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Ricarderon jí místo hub radši durian. :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    RICARDERON: Však ty taky Čehůn nejsi, ty seš odněkud z Uher :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZOIDBERG: Těšíš mne, podle této informace bych nebyl moc Čech a mohl bych se tu na vás vytahovat, i když je mi po smetanové omáčce s houbama fakt blbě jak psovi. Ale houby to nedělají.:)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: S houbami sice asi symbiozu nemáme, ale za těch cca 1500 let, co žijeme na poměrně omezeném uzemí, došlo k jaké si selekci, kde byli přírodním výběrem znevýhodněni jedinci, kteří houby nejedí, nebo je jim po nich zle :-) Češi mají také mimochodem mimořádnou toleranci na laktózu.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JARMIK: Baier je prostě king :-)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Vážený pane, líbil se nám Váš názor na hubení lidstva houbami a rádi bychom Vás proto pozvali na příjemné posezení s ukázkou össenských lidových zvyklostí. Vaše Církev Akkütlixova.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    FERRYH: čestní Össeani :D
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Nebo by si alespoň zasloužil plácku " Chceš zemřít...".
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    BRAMBOREENA: Nevím jestli by se pán neměl pozvat na nějakou mycelialní akci. :)))
    SARGO
    SARGO --- ---
    FERRYH: Jsem vrcholem evoluce! Můžu jíst cokoli "jedlého" i syrové a ještě mi to chutná. :-D
    Trochu jsem zagůglila a našla jsem zase opačné tvrzení proti tomu, ze kterého jsem původně vycházela: na severu je prý (konkrétně šlo o muchomůrku) toxinů víc. Čert se v tom vyznej :-D Třeba bude ve skutečnosti záležet na počasí, třeba jako když se pěstují chilli papričky :-D
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: ja bych jako houbar jeste dodal: kdyz nekdo zere plesnive babky, tak si trosku otravu zaslouzi, prase jedno! ... a v duchu pak pro sebe dodal: alespon v lese pak bude mene tech svatecnich rvoucich houbaru a bordelaru co zasiraj les pet flaskama a plechovkama ... ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam