• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    JANADVORACKOVA: Tak už jsem tu jednou ukazoval různé činnosti s Myceliem v ruce. Tak příště teda trojnásobnou rychlostí a s Myceliem v ruce ...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    KAVEN: Čte to třikrát pomaleji, protože to překládá rovnou do tří jazyků.
    Chce to trojí soustředění, proto to zpomalení ve čtení - pro jistotu :).

    Zkusíme některé činnosti dělat třikrát rychleji, než obvykle. A to by v tom byl čert, aby se z toho nevyklubaly alespoň tři neschopenky :).
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RIP: :-) Dlouho tady dumám jak je technicky možné překládat něco rychleji než to čteš. Zní to trochu jako relativistický nebo kvantový paradox. Ale napadá mě skvělé využití - co kdybys Mycelium při čtení zrovna přeložil? Dosáhneš trojnásobné rychlosti a na konci budeš mít něco, co se do budoucna určitě ještě využije ...
    RIP
    RIP --- ---
    (Já už vinou celkového opotřebení organismu čtu asi tak třikrát pomaleji, než překládám, takže kdybych tohle udělal, dřív než konec pětky by patrně přišel nárok na starobní důchod...)
    HARALD
    HARALD --- ---
    VANEK: Hodlám si vzít před zveřejněním šestky týden dovolenou a čist to díl za den. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    E2E4: Rozhodně si můžeš dovolit víc stránek na den než já, kdykoli jsem si takhle čtení rozpočítával.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    začal jsem to teď číst od jedničky. tentokrát to už s tou navaznosti vyjde!
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    XCHAOS: ten ja mam taky!! sikovna vec pro houbare :))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    tak já si jdu louhovat na čaj :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHEALA: Je to obchod s potřebami pro houbaře, kupoval jsem tam rodičům takový zavírací nůž se štetečkem na čištění hub :-) Částečně recesistická záležitost, řekl bych, v tomhle klubu ovšem max. ontopic...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Proč se mě když sem v tomhle auditku, zobrazí reklama na "les houbeles" ať už je to cokoliv? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Já tu mám totiž megasoubor celého megarománu (vzniklý slitím všech pěti dílů do jednoho) pořád otevřený na pozadí, aby se snadno dohledávaly návaznosti :D První díl, devátá kapitola!
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    BRAMBOREENA, E2E4: Jo už viiiiim, to bylo nějak na začátku, jak dědek vyhmátnul xmrti unavenýho Luse v taxíku ;)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    E2E4:
    "Přestaň předstírat spánek, Lükeas Lusi," ozval se v tu chvíli Össean. "Tím neunikneš tomu, co je neodvratné." Otočil k němu hlavu a pevně, upřeně se na něj zadíval. Trëighrü se ustavilo tak bleskově, že to přesahovalo všechny meze neslušnosti. Sílilo jako rychle utahovaný šroub.
    Lucas se prudce napřímil a udeřil dlaní do vypínače na stěně. Kabinu zalilo světlo. Össean sebou škubl a zakryl si obličej rukama. Promiň, kamaráde, ale bohužel jsi neunikl tomu, co bylo neodvratné, pomyslel si Lucas bez velkých výčitek.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jak presne bylo takove to

    "nelze se .. co je nevyhnutelne" ?
    ROMI
    ROMI --- ---
    OMNISLASH: me to nebavi cist znova ;) poslech uz vubec, u toho bych usnul hned :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ROMI: to je na tom to nejlepsi, ne? kdyz to clovek dostatecne zapomene a muze si to precist (v mem pripade poslechnout) znovu :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ROMI: houba vs. lidstvo: nerozhodne
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ROMI: To je trochu jako Summarize Proust competition od Monty Pythonů :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam