• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Tady už všichni případní zájemci hlasovali (kromě mě) :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    tady

    Kosmas cena čtenářů
    https://ml2023.kosmas.cz/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: přesdílej někde to moje memíčko, já to dělat nemůžu... přece. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: jejej, ten je milej, že děkuju :)
    S Kristinou Haidingerovou už jsme si taky navzájem pogratulovaly... u mě na zdi si píšeme, ona navrhuje, že nás měli šoupnout do sklepení divadla, ale já vyjadřuju pochybnosti - scifisti by se tam zabarikádovali a vypili všechno víno! :D
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    A propos, hlasovali jste pro mycelium v Kosmas ceně čtenářů? Furt je čas to vyhrát. Stačí sdílet! 1000 hlasů a je to doma.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    BRAMBOREENA: Ty bys tam přišla v lepším případě převlečená za houbu. A neříkej, že to není pravda a že to není ten lepší případ! :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    Ja ti samozrejme preju totez!! :)
    (a pokud by to nahodou vyhrala ta antologie, byl by to opravdu absurdni bizar ...:)))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: kecame s Tomasem Nemcem na totez tema a dovolilmi pro tebe to tady citovat:
    Jako autor jsem nikdy takové ambice neměl, ale to víš, můj nakladatel, to je ras. 😊

    Přeju to Vilmě, rozhodně si to za celé to „Mycelium“ zaslouží.

    (a k tomu co pises tady BRAMBOREENA: Tomas odpovida): A jo, je to ve stylu: tak když čtenáři tak řvali, tak my vás jako vezmeme mezi sebe, ale kdyby nás někdo viděl spolu, tak se neznáme. 😃

    a jeste pak dodava - na muj dotaz jestli ho mohu citovat:
    Určitě. A hlavně, neříkám to jen tak, fakt si myslím, že kdyby to vyhrála ona, bylo by to 100% zasloužené.
    Já jsem tam omylem. 😃
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: aha, tak to jsem netušila, že to bude o den dříve
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: No a hlavně: "Vítězové žánrových cen budou oznámeni již v neděli 16. dubna v Knihovně Václava Havla, zatímco hlavní ceremoniál se odehraje opět na Nové scéně Národního divadla v pondělí 17. dubna od 20:15 hodin." Opravdoví literáti si nějakej scifistickej póvl mezi sebe nepustí :D A dobře dělají, beztak bychom jim tam přišli v holínkách a ve vaťáku, ve foyer vybírali koše, prděli na chodbách, dloubali se v nosech a vůbec dělali vostudu.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FIFI: a kdeže sídlí ta komise? nějaký ten houbový čajíček jim naservírovat....... :-)))
    FIFI
    FIFI --- ---
    MOUNTBATTEN: hodnocení je zcela v rukách Akademie.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MOUNTBATTEN: Demonstrace! Transparenty! Houby v čaji celé komisi! :D
    No hlavně je to záminka opatřit si nový šatičky, takže za mě cajk :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FIFI: můžem tomu nějak pomoct? :-)
    Jako Bizarropolis bylo dost zklamání, teda pro mne, asi už jsem z ozubených vagín vyrostla, Němce neznám, tak... Vilma nemá konkurenci, ne? :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Tak... je to nová kategorie, ne? Bude pár let trvat, než se to nějak usadí. :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: JAK TO, že Tě nepozvali dnes v 11 do knihovny Václava Havla?! !!!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Připadám si jak ta jezinka, co strčila prstíček do dveří někam, kde je opravdická literatura; ajaj, snad mě nesežerou. Můj impostor syndrom jede naplno :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Realita mě dohání fofrem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam