• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ah
    sem se to mozna bude hodit vic, takze vedle se mazu :)

    jestli neznate, tak doporucuji tento ucet na ig
    Official Whole30® Recipes (@whole30recipes) • Instagram photos and videos
    Official Whole30® Recipes (@whole30recipes) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/whole30recipes/
    super whole30 jidla.. vcera jsem delala tenhle kvetak
    https://www.instagram.com/p/BnUfrEVF9yZ/?utm_source=ig_web_copy_link
    a byl vynikajici
    :)
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    'No One Should Be Doing Keto Diet' Says Leading Cardiologist
    https://www.plantbasednews.org/...clid=IwAR2KVo_GcVuefGGXdJKAXQibJvwbDegiJAkOKwZjvRBlwEsggeqVCzSPL4M

    nevim, zda se tgo da prijmout jako potvrzene (leading cardiologist might be misleading title.), ale kazdopadne zajimavy stripek do mozaiky
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    WOLFGAR: insta smesim bych neveril; az po cca 2 letech keto jsem si prisel na to, co je pro me idealni vis-a-vis moje treninky, moje DNA a schopnost lipolyzy tech kterych tuku (saturovany vs MUFAs) atp. je to tak individualizovany, ze zadna smes tyhle granularni rozdily neumi postihnout.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    THX_1138: Kdyby ti nevadilo dat sem nebo do posty recept tak bych ti byl opravdu vdecny, michani vlastniho proteinaku zni zajimave a byl bych i rad kdybych se tak vyhnul tem casto hroznym prichutim, ale nefandim svym znalostem natolik abych to mohl namichat a byl si jisty, ze to ma vse co to ma mit.
    K te zelenosti matcha jsi do toho nezkousel :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    WOLFGAR: Já s tím zkušenost nemám ale jen doporučuji ať si zkontrolujes jestli jsou v tom všechny mokrá. Pak taky existují "ketosoylenty". Googlu třeba keto chow.

    A jestli to pak absolvuje tak doufám že popíšes své zkusenosti
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Zdravim, mate nekdo zkusenosti s proteinovou keto "instantni" stravou? Koukam, ze se s tim posledni dobou rozthl pytel (ketodiet.cz a dalsi) kdyz pominu, ze je to samozrejme predvidatelne predrazene tak se mi hodne zamlouva staromladenecky futuristicky koncept obednam z webu balik jidla na mesic a pak uz nic nekupuju, nevarim, neresim. Loni jsem takhle ztravil dva mesice pres sezonu jen na mane a napadlo me zrealizovat neco podobneho ale v keto verzi. Jen me pri tomhle stylu docela silne zarazi denni prijem tuku, driv jsem drzel klasickou keto pod 30g sacharidu a zatimco u tohohle mi sacharidy vychazeji stejne tak s tuky jsem tak na desetine.

    Muj plan zatim je zhruba zaklad proteinaky nejspis mix syrovatkoveho a hoveziho, hromada jerky (asi nakoupim ve velkem indiana, driv jsem si jerky delal ale ted neni cas), protein bary - nasel jsem Extrifit Exxe se snizenym obsahem sacharidu takze jsou na nejakych 5g na kus, na protein kase jsem se vykaslal protoze vsude je ryzovy zaklad a vsechno je nad 15g sacharidu na porci, ale opet Extrifit dela pudinky s 6-8g, proteinovy polivky ktery budou asi fajn na zimu a proteinovy palacinky a placky at mam i nejakou tuhou stravu a 2-3g sacharidu na porci je fajn, plus dvouminutova priprava palacinky na palacinkovaci je asi tak maximum co jsem ochoten stravit varenim.

    K tomu asi prilezitostne obcas nejaky ten kus masa, ale proste se chci vyhnout tomu litani kazdy druhy den do obchodu coz byl duvod proc jsem zavrhnul klasickou keto.
    Kdyz budete mit nekdo nejake rady co treba jeste pridat atd. budu jenom rad. Diky.
    PODVRH
    PODVRH --- ---
    DANCHEZ: Staropramen Déčko a Gambrinus Dry jsem viděl ve velkém Albertu. Ale našel jsem i jiný seznam, http://www.atlaspiv.cz/?page=labels&label=15.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    PODVRH: jeste jsem na to nenarazil, ale rad bych vyzkousel.. v techhle vedrech je tezky zit bez piva:)
    PODVRH
    PODVRH --- ---
    mimochodem, jaký je váš názor na "D" - pivo od Staropramenu s nízkým obsahem sacharidů a něco podobného od Gambrinusu (teď nevím název). předpokládám je to D jako dia, což může znamenat umělá sladidla nebo jiné hnusárny
    PODVRH
    PODVRH --- ---
    co je The Magic pill?
    SLASH
    SLASH --- ---
    videli ste The Magic pill?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Zdravím, má někdo zkušenost s low carb vegan stravou?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PODVRH: Zkusila jsem ho nedávno, kvalitní recept, byl dobrý.
    PODVRH
    PODVRH --- ---
    FITH:
    KOCHANSKA_CH:
    Díky, asi zkusím ten dýňový.
    FITH
    FITH --- ---
    PODVRH: Delam z kvetaku a celeru v pomeru cca 1:1, tedy toho celeru davam trochu min,pridavam mrkev,hrasek,vse uvarene v osolene a octove vode.Spojim vlastni majonezou,je to prekvapive dobre.Jen ten kvetak musi byt uvareny tak akorat,
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PODVRH: Například toto nebo další inspirace u Grusovky:
    Recept na kuřecí řízečky a dýňový „bramborový“ salát
    https://paleosnadno.cz/recept/kureci-rizecky-a-dynovy-bramborovy-salat/
    PODVRH
    PODVRH --- ---
    Nemáte někdo recept na keto vánoční "bramborový" salát. Chtěl bych mít vánoční večeři s rodinkou a možná vyjímečně i řízek, ale nechci ty brambory.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam