• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEAPOCKETBOOK - čtečka e-knih a typy, triky, doporučení aneb občas jedem bez kabelů
    Konkurent Kindle, máte ho? A...

    Co, když nefunguje kabel, co pak?
    Jak dostat třeba knihy do čtečky?
    Jak si upravit třeba aplikace?
    Jak dostat do čtečky nové vychytávky?
    A co e-knihy pro pocketbook a nejen pro něj?

    Aneb vychytáváme svůj Pocketbook...


     
    SPŘÍZNĚNÉ A BLíZKÉ- [ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ], [ Kindle - konverze, správa elektronických knih, etc. ], [ Magazines & eBooks (Casopisy a knihy v pdf, epub, mobi...) - vymena a sdileni digitalniho ctiva ], [ Mluvene slovo CZ i ENG ], [ rychločtení ], [ Stripařská dílna ]



    rozbalit záhlaví
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    IDLE: Dík, o tu dobu doručení mi šlo - při běžné velikosti e-knihy jsem na rychlost stahování jako potenciální problém ani nepomyslel. Při tom posledním pokusu jsem wifi vypnul po několika desítkách minut marného čekání (na druhý den se už teda po opětovném zapnutí stáhly).
    IDLE
    IDLE --- ---
    CORWEX: jestli myslíš rychlost stahování, tak ta mi přijde v pohodě. Ale někdy chvíli trvá, než to vůbec dorazí, to jo.
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    IDLE: Funguje ti StP rozumnou rychlostí? Já ho nedávno zase vyzkoušel a vrátil se k tahání přes kabel.
    IDLE
    IDLE --- ---
    OXYMORON: Zkus napsat na podporu, reagují. S registrací na Send-to-Pocketbook jsem problém neměla (už před časem ovšem), jiné online funkce nebo obchody nevyužívám. (Na Palmknihách nakupuju přes počítač a jen si to pak nechám poslat do čtečky.)
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    Koupil jsem si Pocketbook - zlákala mne úhlopříčka 7,8 a je to hezký kus hardware :-)
    Nicméně pomalu zjišťuju, že v ekosystému té čtečky prakticky nic nefunguje :-(
    Nefunguje registrace a autorizace. Autorizační email nikdy nedorazí a registrace na webu skončí smutným smajlíkem. Protože je to třeba pro funkci posílání knih do čtečky emailem ale i další funkce, je to docela prekérka.
    Nefunguje ani obchod. Pokusí se to připojit na palmknihy a skončí chybou 404.
    Byl jsem z Kindlu zvyklý, že tam fungovalo všechno a hned. Registrace, whispersync, obchod. Dělám něco špatně ? Poradí někdo ?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    MOUNTAINEER: tu pocketbook aplikaci musi podporovat prodejce. pokud se to tedy nezmenilo za posledni pulrok. Jinymi slovy: nejde to.
    a ano, na telefonu musis jet v aplikaci Kindle. Pokud nebudes cist pdf, tak budes spokojena.
    MOUNTAINEER
    MOUNTAINEER --- ---
    JYRKA: Ani kdyz pouziju aplikaci pocketbook?
    Predpokladam ze v pripade kindle musim asi pak taky pouzivat kindle aplikaci. S ibooks to take nebude fungovat? Diky!
    Kvalitativne jsou ty ctecky obe ok?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    MOUNTAINEER: Kindle, Pocketbook to neumí
    MOUNTAINEER
    MOUNTAINEER --- ---
    Poradte prosim zda si mam koupit kindle nebo pocketbook. Chtel bych knihy cist stridave na ctecce a iphone nejlepe abych mel vzdy zalozku tam kde jsem skoncil.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    IDLE: dik, podivam se nato
    IDLE
    IDLE --- ---
    CHARLEZ: DeDRM by to měl umět.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    ERGOSUM: rad si necham poradit, ktery jaky
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ERGOSUM: Tedy přes plugin.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CHARLEZ: Calibre.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    ERGOSUM: DRM?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CHARLEZ: Proč ne? Je to soubor jako každý jiný.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    urcite to tu uz nekdo resil, ale nedari se mi to rozumne najit....
    jde do pocketbooku dostat veci co mam koupene od amazonu pro kindle?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    prosím pěkně, neleží někomu v šupleti Pocketbook Mini s prasklým displejem? Dítě už ten svůj důkladně očetlo, ale nechce se té velikosti vzdát, tak bychom zkusili, jestli by nešlo vyměnit přední plast
    Praha nebo poštou

    TOM
    TOM --- ---
    PINDRUSHEE: v číně ještě něco skladem mají...
    ...zrovna tenhle ale není nejlevnější :/
    Pocketbook e book Reader Mini 5 Inch Electronic Reading pb515 Ebook Reader E ink Ereader Electronic Book Have Kindle Kobo -in eBook Reader from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...c-Reading-pb515-Ebook-Reader-E-ink-Ereader-Electronic/32795116104.html
    PINDRUSHEE
    PINDRUSHEE --- ---
    Ahoj,
    nemáte náhodou někdo na prodej Pocketbook mini? Můj dlouholetý společník odešel do věčných lovišť a bohužel už se nevyrábí. A ta velikost je prostě boží a jinou nechci. Díky předem.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    GALENIUS: Já bych dokonce očekával, že do drapboxu se přidaly knížky ze čtečky. Drapbox nepoužívám, ale pokud se zamyslíš, je většinou lepší doplnit scházející soubory s tím, že nechtěné můžeš smazat, než o soubor přijít ve všech jeho kopiích. Dělám synchronizace na lokále a mohu si zvolit jak zacházet s rozdílnými/stejnými soubory (a samozřejmě spoustu dalších parametrů). Cílem synchronizace jsou stejné soubory na obou stranách. A prázdná zařízení jsou horším způsobem jak toho dosáhnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam