• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    EKG
    EKG --- ---
    KULA: Kloktat hermanek...
    KULA
    KULA --- ---
    _BENNY: dejchá, bohužel skrz hlasivky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _BENNY:
    roli
    v tom hraje
    ANAL
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Jo, když tedy pominu, že já tu řešila přeci budoucnost!
    A jak se to tu zkomplikovalo tím, co na mě ušili, ale bylo vidět, že to já neřešila tady, tak mohl ten člověk vypadnout a nevšímat si mě ani co řešíme, v tý diskusi na podzim, nenegovat, nepsat mi nic, ale on ne...

    Jo, když tedy pominu, že já tu řešila přeci budoucnost! Seznamku, randění...Že jsem právě po rozpadu dlouhodobýho vztahu.

    Že mi nevyšla svatba a proč, a proč tedy nemám ještě miminko.

    Taky další věci, docela jsem reagovala a myslím vše vysvětlila, na všechny dotazy odpověděla a že mým problémem není žádná psychika, a to ani PMS, kterým jsem reagovala, ale byt na miminko a hledání partnera, JSEM TU VYJÁDŘILA.

    Takže s čím mi tu tedy s mým problémem nebo tím řešením budoucnosti a tedy seznámením, třeba i tady na nyxu neb na akcích pomohli??

    V ČEM A JAK MI TU:

    1. zákrsek 23 letej, co není ani moje věková kategorie, otravnej drzej

    2. chlap, co má děti

    3. nějakej pupkoun, když já jsem na hubený, tak i kdyby byl svalovec, by mě nezaujal nebo nějakej vyšedivelej, navíc dle fotek dětnatej... a nějakej mimopražskej z nějakýho soundun a co má ještě ženu a dítě...

    4. nějaký dvě ženský, nebo tři, co se tu do mě navážely

    5. ženská, co mi psala negace o cestě z párty kdysi dávno, to jako nevim, čím mi tak buď s návratem bývalýho snoubence, kterýmu to už mohlo být jedno, že byl daleko od nás všech a pak už seznámenej, což jsem psala, nebo čím mi tak s tím, aby mě tu chtělo co nejvíc mužů a mohla jsem si vybírat podle looku a všeho dalšíhoi je já i tady, jako pomohla, že mi to sem napsala negace o cestě z párty dávno a její dojem, kterej by byl asi od ní jakožto od ženy a ještě přistěhovakyně třeba jinej, než pohled nějakýho mě chtivýho Čecha, co by se chtěl se mnou seznámit, tak mi to asi nepomohlo a byla ta informace jak k návratu bývalýho snoubence, tak k tomu, aby mě tu chtěli muži se se mou seznámit, ta informace k ničemu nebo spíš na škodu, ne? Nepomohla by s řešením mýho problému při seznamování, že!

    6. nějaký další, co tu ještě mi vyhrožovali nebo mi nějaký ultimáta stran toho, jak a kde jsem se bavila a to ani tam nebyli a jak jsem naopak z toho tady byla vyprovokovaná a divná ani neviděli

    ČÍM MI TEDY POMOHLI, ABY MI NAPSAL NĚKDO DALŠÍ, TEDY NE JEN DVA SE ŠIROKÝM NOSEM A ČOKLEM NEBO JEDEN, SE KTERÝM JSEM BYLA VLONI NA KOLE A NEPADLI JSME SI DO OKA,

    ČÍM MI TEDY, ABY MI TU ZAČLI PSÁT DESÍTKY MUŽŮ, OD KTERÝCH BYCH SI MOHLA VYŽÁDAT FOTKY A VYBRAT SI TOHO, CO SE MI BUDE LÍBIT, NEBO SE SEZNAMOVÁNÍM NA AKCÍCH, KDE MŮŽOU BYŽ I LIDI ODSUD,

    ČÍM MI TEDY S TÍM MÝM PROBLÉMEM, SEZNAMOVÁNÍM A BYTEM, TJ. ABYCH NAŠLA PARTNERA, SEZNÁMILA SE A PAK S NÍM TŘEBA I ČASEM BYDLELA,

    TEDY JAK A ČÍM MI, ABY MI DO POŠTY PAK ZAČLO PSÁT X BEZDĚTNÝCH NEKUŘÁKŮ S BYDLENÍM V PRAZE, TMAVOVLASÝCH A HUBENÝCH A S UŽŠÍM NOSEM NEBO ABYCH JÁ MĚLA LEPŠÍ PŮDU PROTO JE TU ZAČÍT VYHLEDÁVAT, OSLOVOVAT....


    S ČÍM MI TI VÝŠE ZMÍNĚNÍ TADY V TÝ DISKUSI SE SEZNAMOVÁNÍM MNĚ S TÍM MÝM SEZNAMOVÁNÍM POMOHLI??



    (tedy když pominu jednu radu K., co se v tom tady vezl s nimi, ale dal mi alespoň dobrej typ na seznamku a motivující svym způsobem byl)




    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:
    REBORNA:

    Protože když pominu moje komentování nějakých debílků ze seznamky, co si některý evidentně jen chtěli vrznout...

    a byla jsem dost v tématu...

    Popsala jsem, proč jsem se nevdala.

    A když pominu to, co tu na mě ušili a kam se tedy ubírala debata...

    TAK FAJN, sice někdo to má na smartphonu a já se provinila tím, že ne a že jsem tedy nechápala, proč někomu vadí ode mě víc zpráv... mohl napsat, jsem v práci, chodí mi notifikace, nejsem schopnej si je vypnout, napiš mi večer, nebo nepiš mi...

    Stačilo, aby mi ten člověk napsal - sorry, mám to na smartphonu a nepiš mi, ruší mě to v práci...no dobře...

    Ale už předtím, nikdo mi to tak nenapsal, naopak někdo dost do práce i po večerech po práci otravoval nějakou oponenturou mě. Evidentně příspěvky, na který bylo jasný, že budu chtít reagovat, když je četlo dost známých nebo lidí, co se pak kolem mě budou na různých akcích různých scén,kde bych se mohla seznamovat nebo tam budou mý známí a budou se kolem mě pohybovat.

    Ale už předtím tu byly komentáře typu:

    CO JSEM JAKO ASI UDĚLALA JÁ ÚDAJNĚ VE VZTAHU BLBĚ... jak to kdo může vědět, nežil s námi!

    Navážení se do mě.

    DOJMY, ŽE SI SNAD MOJE MÁMA NEBO NĚKDO MYSLÍ, ŽE JSEM NESNESITELNÁ, COŽ NENÍ PRAVDA, A JÁ STEJNĚ MĚLA BÝT V TOM DRUHYM BYTĚ, V TOM PRODANYM, NE U NÍ PŘECE A LÉTA JSME MĚLI HEZKEJ VZTAH A NESNESITELNÁ BYLA SPÍŠ NA MĚ DŘÍVE ONA, KDYŽ JSME SPOLU BYDLELy KDYSI DÁVNO A TO NE KVŮLI MNĚ, ALE KVŮLI TÁTOVInebo její práci nebo penězům, když jsem studovala, ale nedostala kolej, abych měla od ní pokoj,... A nesnesitelná byla na mě ona spíš kvůli tátovi a TOMU, ABYCH ŠLA DO TOHO BYTU DRUHÝHO UŽ....


    No a pak co někdo o mě někdo z nějaký scény, kdo mě ani nezná, na základě nějaký zkreslený informace, co jsem kdysi jednomu člověku ještě já řekla záměrně jinak, že šlo o nepříjemnou citlivou věc...TAKŽE NĚCO O TOM VEŘEJNĚ, DO TOHOHLE AUDITKA....

    Tak ok, alespoň jsem ty kydy vyvrátila, ale nemusela jsem to zachytit a pak by to působilo jako, že je to pravda, co psala!!

    TAK MÁ Z TOHO NĚKDO POCIT Z TOHO TADY, ŽE TOHLE VŠECHNO JAKO MĚLO POMOCT MNĚ V MÝ SITUACI S BYTEM NEBO SE SEZNAMOVÁNÍM, NEBO VŮBEC V NĚČEM?

    ŽE MI TO JAKO MĚLO POMOCT K TOMU, ABY MI TU CO NEJVÍC MUŽŮ SE DVOŘILO A POSLALO MI PAK V PŘÍPADĚ MÝHO ZÁJMU FOTKY DO POŠTY, ABYCH SI TŘEBA NĚKOHO VYBRALA??

    ŽE MI TO JAKO V SEZNÁMENÍ POMOHLO??!!

    ŽE MI TU JAKO LIDI POMÁHALI?? Nějak se seznamováním pomohli??

    Já myslim, že NAOPAK! ŽE MI JEN UŠKODILI A TO DOST!! A že jsem si neuškodila já sama, fatálně tím, že bych napsala, že jsem měla jednou po roce PMS... to je běžná věc,,,,ale že mi tu spíš uškodili se seznamováním ostatní z týhle diskuse, to bych řekla! Uškodili mi, se seznamováním na párties na různých scénách s lidmi, co jsou na nyxu anebo se seznamováním přímo tady přes server, uškodili spíš něž pomohli! Ne já sama sobě, ale hlavně oni / ony mně tady místo aby mi pomohli aby se buď bývalej snoubenec vrátil, anebo abych se s jiným, podobným třeba i tady nebo na akcích seznámila! Uškodili oni/ony! Ne já! A nebudu myslim asi jediná, KDO BY TO TAK ŘEKL!


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:

    Počkat, počkat. Ještě strpeníčko...

    Já tu vloni popsala, jaký jsou kluci ze seznamky někdy dementi a napsala jsem anonymně pro všechny další nápadníky, co by se mohli vyskytnout i tady, ( a to ze všech scén, ne jenom tý naší scény anebo techno scény nebo tý další, kam choděj převáženě mlaďoši - za mě skoro děti, ale i z těch dalších scén a ode všud), asi ve 3 příspěvcích důvod, proč jsem sama, čím to, že je hezká vzdělaná slečna sama, jak se udál ten rozchod, a to byla ještě navíc jen reakce na něco, na co se mě někdo ptal, tak jsem odpověděla, takže jsem jen popsala rozchod, proč jsem jako sama a proč se tedy seznamuju. Jako čím to je, že jsem se ještě nevdala, čím to, že se chci tedy s nimi seznámit...

    Popíšu tu stručně, proč jsem sama, proč bývalý snoubenec zmizel blíž rodišti a předtím ještě to, jak došlo k nějakýmu problémovýmu týdnu...že jako ztráta práce a nevy, PMS do toho...

    Pak jen, jak jsem přišla kvůli tomu o byt, na což následovala oponentura, nechápala jsem ještě, že zcela záměrná...tak už jsme to probrali a pak posunuli dál k on topicu...

    Ani jsem tehdy neuvedla jeho identitu, ani svou, jen tu měla malou starou ikonku...

    A na to se seběhlo X lidí, co mě posílalo kvůli tomu PMS nebo rozchodu na terapie, ok, to tu rozjel ten dement kvůli tomu, co mi provedli, tak to zmátlo víc lidí, ne jen mně...

    Ale seběhlo se X lidí a začlo mi tu radit.

    Pak ještě TE., nebo kdo, co mi kvůli tmý ztrýtě práce víc jak před rokem a jedinýmu PMS během toho posledního čtvrtýho roku s bývalým snoubencem psala, že bych měla kvůli tomu získávat náhled na nějakou mou údajnou nesnesitelnost, i když mě viděla úplně v pohodě jen párkrát a to ještě před víc jak 12 lety!!

    A pak ještě dloubala do toho, proč jako na mě bývalej nepřepsal garsonku, tedy hypotíku a půlku garsonky, abyhc mu mohla na ni dávat, ale to ona asi nečetla ten úvod o hypotéce a ptala se tedy jen na ten krátkej nájem, kde bývalej byl po naší pauze víc měsíců, ale já z toho jen chvíli a řešila před mateřstvím přesun do toho vlastního byt 2+kk, toho, co táta prodal...ale to téma znovu myslim načala ona...dořešili jsme to tu, jí schválně, abychom zažehnali nepříjemný téma o nějakých psychikách nebo za mě jenom blbym PMS po roce, protože ta videa o PMS už tu byla a stačilo..tak jsem to chtěla posunout k řešení mýho porblému = bytu a pak zpět k on topicu = SEZNAMOVÁNÍ.

    A nějaká holka, co říkala, co o mně prej na tý jedný scéně někdo plácnul a psala to SEM, ona, ne já!! Takže není pravda, co psala TE., že by něco bylo jen z mý strany, ode mě!!

    A člověk, se kterým jsem když jsem měla mezeru mezi jedním tříletým vztahem, a tím dalším vztahem, se kterým jsem byla kdysi na večeři, tu psal, že se mnou byl kdysi na večeři - NO TO JE ALE TAKY MINULOST...já to sem nepsala, to on přeci. Tak co mě tu tim otravoval??! V současnosti?! mohl napsat přeci jen ahoj a dát jěho zkušenoti ze seznamek jeko já - mohl mi jen napsat ahoj a hotovo, že.

    Takže minulost řešilo víc lidí, oponentura byla schválně, ale momentáře a navážení se do mě i od TE, od který bych to vůbec nečekala...A osob ženskýho pohlaví, co mi tu něco veřejně psaly, i když je jasný, že mezi námi to asi neklapne, že ani mimís ani flirt z toho našeho vztahu nevzejde, že nejsem lesba věděly, MI TU PSALO VÍC... rady nemyslím, to že hledat bezděntýho je težký jsem vysvětlila a stačilo, ALE MYSLÍM JEJICH KOMENTÁŘE JEDNÝ CESTY Z PÁRTY KDYSI, NEBO CO NĚKDO Z JEDNÝ SCÉNY PLÁCNUL ZA KRAVINU, KDYŽ ANI NIC NEVÍ, ani nemůže, protože já kdysi před těmi víc jak 10 lety řekla schválně jinou verzi a že jsem pak před problémy byla naopak sama doma a neměla s nikým kontakt, takže co psala, co oni prej říkali, je nesmysl od podtaty a vše bylo tehdy jinak...ale psaly mi to sem, nějaký drby, všem mým potenciálním nápadníkům tady taky...a proč JAKO??!! Tím mi v některých případech s tím, aby mě tu každej pak balil, nepomohli, spíš naopak, ne??!!! A TAK DÁLE....

    Ale ten (, kdo se snažil sice chvíli o návrat bývalýho snoubence, ale kdo tu pak jen potenciálním nápadníkům, a to ze všech scén, co by mi poslali pak případně fotky svých hubených postav a užších nosů neob mě oslovili někde na párty, kam chodíme/jezdíme, kterým jsem tu jen vysvětlila, proč jsem já, i když pohledná pořád sama, jak se to semlelo, že jsem se nevdala), a k tomu zase psala SUB něco o cestě z Ovy z párty a to před 6 lety asi!!, a o znásilnění, jak to vzniklo jsem ani nevěděla a vůbec to tu tedy neřešila tehdy, ale dostávala fůru podobných komentářů k jednomu PMS v mym předchozím vztahu, ten kdo tu jako že řešil jako minulost, jsem byla jako že já??!!



    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: to pismo je porad moc maly, a navic jsi to editnula jenom 20x, pridej princezno
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    cy kraso, das is nicht normal.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:
    REBORNA:

    A v tomhle buď prosím opravdu svědomitej a seriózní, prosím a prozraď mi to, to mě fakt zajímá...a trápí už delší dobu...

    Protože aniž bych ještě cokoli o loňsku tušila, tak jsem zachytila v jednom klubu na akci, kde bych se i teoreticky chtěla seznámit, jak známej jedný lehce osádlený osoby říkal něco o tom, že leda tak v jinym městě (a já asi byla pak doma paranoidní, ale protože jinde lidi, co vědi, kdo sem a jak vypadám, se o tomhle tady někde bavili, tak jsem to přešla, protože mi to bylo jedno, ani to nebylo na naší scéně a jen nějaký bláboly jednoho ochmelky na technu), ale v tom klubu tam pak někdo komentoval i mě, a já nevěděla, zda to řekli oni, nebo někdo na druhý straně, tak jsem si to vyložila tak, že komentoval mě a že tím chtěl ten známej tý lehce osádlený osoby snad říct, že se můžu seznamovat leda tak jinde, kde mě nikdo nezná... a kvloi týhle diskusi... a pak by to vypadalo, že by to řekl snad škodolibě a posměšně, jako by mě někdo neměl rád, i když ten člověk mě ani nezná, tak pak by se tím neměl bavit, spíš trápit, k čemu to tu pro mě vedlo, pro slečnu hodnou osamělou, co mi udělali a kam se pak úplně jinam ubírala tahle diskuse...

    To jen v návaznosti na tohle auditko, kde jistá osoba naznačovala, že se nenajde nikdo, kdo by se se mnou chtěl seznámit, že jsem si to tu nepřímo zařídila já chudák do tý doby něčím, co jsem napsala nebo že to snad nějak on/oni tady.

    No tak mi to leží v hlavě, ty to tu vidíš a možná bys mi nabídl svůj názor.

    Takže co z toho, co se vloni nebo kdy stalo nebo co jsem sem napsala nebo kdo sem napsal mně, by mělo vést k tomu, že by tě to odradilo od seznámení se mnou. Já to jako chápu, ale chci to vědět konkrétněji.

    Díky moc. Dobrou noc.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Jo a ještě tak všeobecně... Můžu vědět, proč se se mnou nechceš seznámit?

    Jako kvůli tomu, že mě dali najít, zdrogovat a pak jsem možná měla sex s nějakým klukem, co mě osahal nebo něco víc?? Tak to už je teď víc jak rok, i když to vím, jak to vlastně bylo, teprve od března....

    Jako kvůli tomu, že jsem měla vloni nechtěně sex? Vždyť je to jen sex, ne? Soulož. Neznáš? Za normálních okolností velmi příjemné.

    Nebo proto, co jsem tu o tom napsala?

    A co konkrétně?

    Díky.

    Pohled ostatních bude třeba podobný, tak mě to jen zajímá, co jsem vlastně JÁ špatně udělala... já totiž nic! To oni!

    A pokud to s tím nesouvisí vůbec a že jsem měla s nějakým klukem nechtěně sex, a to můžeš brát třeba tak, a myslet si jakoby, že to bylo jakoby chtěně,....nu pak by na tom nebylo nic špatnýho přeci, že se single ženy dotknul kluk nebo s ni měl s ní sex, to je běžný a naprosto v pořádku, ne? Dokonce by bylo spíš normální, kdyby byl tak laskav a pokračoval v tom opakovaně, celý ten rok...pak by to bylo v pořádku asi ještě víc, jako že muj další vztah, co by jakoby skončil, pak by to bylo úplně v pořádku a mohli bychom se seznámit v pohodě teď, ne?

    Takže pokud to s touhle kauzou nesouvisí, že se se mnou nechceě seznámit, tak s kterým mým příspěvkem to souvisí, co se ti nelíbilo konkrétně, co jsem sem napsala?

    Díky moc.

    Není to ironie ani sarkasmus, fakt mě to zajímá. a fakt díky.







    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:
    REBORNA:

    Dobře, i kdyby jsi to myslel vážně, což pochybuju.

    Jsi moc hezkej. To je fakt! Všechno super.

    ale buď ještě tak hodný a vyplň mi dotazník, TO MĚ ZAJÍMÁ, CO JSEM JAKO PROŠVIHLA KVŮLI TĚM DEMENTŮM TADY A TOMU, CO MI VLONI PROVEDLI A JAK MI TO TU ZKAZILI A KAM SE KVŮLI NIM ZAČLA UBÍRAT TAHLE DISKUSE:

    1. brýle jsou jen na ozdobu, máš je pořád? Nosíš někdy taky čočky? Plaveš s hlavou nad vodou nebo jak? Jak to děláš s brýlemi, když máš 8 h na to, abys objel za den čtyři 3 tisíc-metrový hory na lyžích v Alpách a náhle se spustí chumelenice??

    Z kolika procent se dědí krátko- daleko- zrakost? Co z toho vlastně máš?

    2. Kočička umře za kdy? Máš dvě místnosti, že by bylo morče odděleně? Ale kdybys byl jako nějak úžasnej a měl něco proti morčatům, asi bych se ho časem vzdala, jen mi připomíná smrt předchozího kvůli tomu tady a kvůli tomu mýmu zhroucení a znásilnění, ani jméno jsem mu nedala, zatím mi evokuje nepříjemný den, kdy umíralo to předchozí a to znásilnění a to, na co jsem tu v tom týdnu přišla...

    3. Bydlíš opravdu v Praze? Kam tedy jezdíváš autíčkem? Nebo to je kundolap a jinak stojí přes rok v garáži?

    4. kolo máš? In lajny? Jakou muziku posloucháš?

    5. Mimíse nemáš? Za kolik let ho chceš?




    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    Já vim, ale tohle auditko stejně není seznamka.

    a tys to snad myslel vážně?? Já totiž tady nevím, kdo je kdo, tedy u většiny... A někdo se tu vloni se mnou opravdu seznámit chtěl, tak jsem uvažiovala že se začnu seznamovat i tady, přestanu tu tapetovat a začnu se i tady seznamovat, že obhlídnu auditko s muži a bezdětným hezkým napíšu, zda maj ženu a zda by měli zájem a pošlu fotky... ale já od jistý doby nabyla dojmu, že jsou tu jen lidi, co si ze mě dělaj leda legraci (no tak to tu i někde bylo psáno nebo řečeno) a že jsou tu jen nějaký zlý ikony, co mě chtěj zase napadnout nebo ohrozit nebo jsem si chvíli i myslela na základě nějakých výhružných příspěvků, dokonce zabít, takže jsem na to tady po tom, co jsem se zhroutila, když jsem přišla na to, jak to vloni bylo, zanevřela, pardon.

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: ale ty jsi puvodne napsala tohle:

    Já vim, ale tohle auditko stejně není seznamka. A někdo se tu vloni se mnou opravdu seznámit chtěl, ale já od jistý doby nabyla dojmu, že jsou tu jen lidi, co si ze mě dělaj leda legraci (no tak to tu i někde bylo psáno nebo řečeno) a že jsou tu jen nějaký zlý ikony, co mě chtěj zase napadnout nebo ohrozit nebo jsem si chvíli i myslela na základě nějakých příspěvků, dokonce zabít, takže jsem na to tady po tom, co jsem se zhroutila, když jsem přišla na to, jak to vloni bylo, zanevřela, pardon.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: Chocholousek likes this!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: mozna je to nakonec tak, ze ty byt nemas kvuli tomu ze SUB ho ma. vlastne te o nej okradla ona. co takhle se nad tim zamyslet a hodit si nejaky aspon pulrocni kolecko na tohle tema, hm?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ...kolik má ruský klan SUB. bytů a kolik jich má ona a zda je byt její nebo z části její, jsme tu ještě nezjišťovali, takže ano, je to stále záhada....

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    REBORNA: Promiň, ale už se s tebou nechci seznámit :(
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN: Já vim, ale až tě ti tady daj někde najít, ti tam zdrogujou a nějakej tě znásilní a strčí ti třeba prst do zadku, třeba si tě i vyfotí a někam to vystavěj, třeba zjistíš, že to v tobě vyvolá takový pocity, že se snad ani tady už seznamovat nechceš, ani na žádných párty, možná ani na tý seznamce. Proto bych uzavřela dohodu, že až se to dozvim, že tě ve spánku nějakej gay odsud znásilnil, že ti to neprozradim. A jiným holkám, jejichž znásilnění tady naplánují, taky ne. Ale třeba příjdou nějaký ,,hodný" holky, taky někdo kdo ti to bude ze záhadných důvodů vehementně popírat a někdo, kdo tě bude pronásledovat celou diskusí, kde nám budeš psát on topic o zážitcích na seznamce, a posílat tě do Bohnic a navedou tě ,,správným" směrem, aby ses to dozvěděl. Aby sis domyslel třeba i horší věci, než ti vůbec ten homouš na akci, kam pojedeš, udělá.







    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja jenom nedovedu pochopit jak je mozne ze si byt a mimisa dovede opatrit kdejaka ukrajinka ze sceny, ale pani inzenyrka z Prahy nikoliv... kde se mohla stat chyba??
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Tak... děkujeme Reborně za názornou ukázku, jak se na internetu co... NESEZNAMOVAT.

    Takto se to, prosím, nedělá.

    Takto všechny spolehlivě odradíte.

    To jsem chtěl teda přispět tipem a trikem... takovou menší radou do internetového seznamování. Snad ten tip někdo uvítá.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: Ale když tu psala TE., že známí nebo kámoš nestačí nebo lidi v práci a po večerech po 18. hdoině a o víkendech pak zase nějakej novej partner prej nestačí, ale že prej bych měla mít kámošku, někoho kdo by chodil nejen na ty naše akce, ale i na návštěvy, jak psala, asi bych měla sehnat od kluků číslo a tý ,,potkaní" zavolat, třeba poradí, čim pindíka namazat, aby krysám chutnal...já s krysama nemám zkušenosti. Ale je fakt, že jedno morče kdysi jednomu bývalýmu pod peřinou po koulích šlo samo od sebe, čenichalo a pak skouslo, že úplně nadskočil, tak taková krysa vyhladovělá, co protein ucítí, po správných místech půjde hned...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam