• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nahodou, vyhrozovani utokem je trestny a je to jedna z veci, co ji muze dostat do patricnejch mist. Ted se projevy na netu celkem resi, tak si delej screeny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neco novyho?..uz byla reborna s burkharem na rande v jeho chatce bez vody a elektriny konecne?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA: tady zadne napadniky mit nemuzes, to bys sem mela davat jen fotky a zadny text.
    Pokud se chystas psat - na napadniky zapomen. Kazdy vidi co jsi zac i podle jednoho prispevku.

    a taky, Reborno, jeste jednou mi tu napises neco agresivniho/ utocneho, treba ze mi popelnikem rozseknes lebku atd. - a dostanes ban, to proste zaridim.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: I see...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUCHRE: ono to vypsání podle mě spíš tu psychózu ještě rozvíjí. ale renatka takhle pravděpobně ještě chvíli vydrží. její matka, jak tady padlo, má taky duchy ve věži a vidíš, má (minimálně) dvě dcera a manžela.
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Kdyby psychologove meli za ukol na internetu aktivne vyhledavat jedince, co z jejich pohledu potrebuji pomoc, nedelali by nic jineho. Dokud v realnem zivote neohrozuje sebe nebo okoli, nedeje se obvykle nic. Nakonec - vypsani se v poloanonymni podobe pod prezdivkou by se dalo brat jako zpusob terapie. Nikdo vas nenuti to cist ani na to reagovat, ne?
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Život není fér, někdo je bez oběda a někdo si dává řízky s brkaší. Je nutno přijmout svůj osud bez strachu a zoufalství. :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Řízek by bodnul. :)
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Jsem muz, zvykly se starat jiz leta sam o sebe. Vcetne vareni a uklidu. A mou pychu velmi zranuje, kdyz ti ted musim dat za pravdu...
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Mozna to peclive loguji a konsultuji s MUDr. Chocholouskem, kdy bude mit dost podkladu pro vyslani vozu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CHA1NDLER: Kdyz jsem chodil na kurs scenaristiky komedii, ucili nas, ze zakladni poucka komedie je: "comedy is cruelty". Neboli vymyslite si postavicku, ukazete, co nema rada a pak ji to delate porad dokola.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NAVARA:
    Tvl sorry jako, ale tohle je od nich fakt docela bezohledne kruty.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHA1NDLER: Nyx i Coldhere jsou proti, asi je to baví…
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    hele jako ciste technicka poznamka - kdyz ty prispevky tady Rebrnu tak stresujou, nebude lepsi ji proste neumoznit vstup? Ulevi se tak nejak vsem..
    EKG
    EKG --- ---
    KULA: Kloktat hermanek...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    REBORNA: REBORNA: protože potřebuješ profesionální pomoc a vyřešit si svůj shit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    10 odpovedi... tvl, uz si tam napis, zavolej... tohle Ti nepomuze se sem vypisovat
    KULA
    KULA --- ---
    _BENNY: dejchá, bohužel skrz hlasivky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _BENNY:
    roli
    v tom hraje
    ANAL
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Jo, když tedy pominu, že já tu řešila přeci budoucnost!
    A jak se to tu zkomplikovalo tím, co na mě ušili, ale bylo vidět, že to já neřešila tady, tak mohl ten člověk vypadnout a nevšímat si mě ani co řešíme, v tý diskusi na podzim, nenegovat, nepsat mi nic, ale on ne...

    Jo, když tedy pominu, že já tu řešila přeci budoucnost! Seznamku, randění...Že jsem právě po rozpadu dlouhodobýho vztahu.

    Že mi nevyšla svatba a proč, a proč tedy nemám ještě miminko.

    Taky další věci, docela jsem reagovala a myslím vše vysvětlila, na všechny dotazy odpověděla a že mým problémem není žádná psychika, a to ani PMS, kterým jsem reagovala, ale byt na miminko a hledání partnera, JSEM TU VYJÁDŘILA.

    Takže s čím mi tu tedy s mým problémem nebo tím řešením budoucnosti a tedy seznámením, třeba i tady na nyxu neb na akcích pomohli??

    V ČEM A JAK MI TU:

    1. zákrsek 23 letej, co není ani moje věková kategorie, otravnej drzej

    2. chlap, co má děti

    3. nějakej pupkoun, když já jsem na hubený, tak i kdyby byl svalovec, by mě nezaujal nebo nějakej vyšedivelej, navíc dle fotek dětnatej... a nějakej mimopražskej z nějakýho soundun a co má ještě ženu a dítě...

    4. nějaký dvě ženský, nebo tři, co se tu do mě navážely

    5. ženská, co mi psala negace o cestě z párty kdysi dávno, to jako nevim, čím mi tak buď s návratem bývalýho snoubence, kterýmu to už mohlo být jedno, že byl daleko od nás všech a pak už seznámenej, což jsem psala, nebo čím mi tak s tím, aby mě tu chtělo co nejvíc mužů a mohla jsem si vybírat podle looku a všeho dalšíhoi je já i tady, jako pomohla, že mi to sem napsala negace o cestě z párty dávno a její dojem, kterej by byl asi od ní jakožto od ženy a ještě přistěhovakyně třeba jinej, než pohled nějakýho mě chtivýho Čecha, co by se chtěl se mnou seznámit, tak mi to asi nepomohlo a byla ta informace jak k návratu bývalýho snoubence, tak k tomu, aby mě tu chtěli muži se se mou seznámit, ta informace k ničemu nebo spíš na škodu, ne? Nepomohla by s řešením mýho problému při seznamování, že!

    6. nějaký další, co tu ještě mi vyhrožovali nebo mi nějaký ultimáta stran toho, jak a kde jsem se bavila a to ani tam nebyli a jak jsem naopak z toho tady byla vyprovokovaná a divná ani neviděli

    ČÍM MI TEDY POMOHLI, ABY MI NAPSAL NĚKDO DALŠÍ, TEDY NE JEN DVA SE ŠIROKÝM NOSEM A ČOKLEM NEBO JEDEN, SE KTERÝM JSEM BYLA VLONI NA KOLE A NEPADLI JSME SI DO OKA,

    ČÍM MI TEDY, ABY MI TU ZAČLI PSÁT DESÍTKY MUŽŮ, OD KTERÝCH BYCH SI MOHLA VYŽÁDAT FOTKY A VYBRAT SI TOHO, CO SE MI BUDE LÍBIT, NEBO SE SEZNAMOVÁNÍM NA AKCÍCH, KDE MŮŽOU BYŽ I LIDI ODSUD,

    ČÍM MI TEDY S TÍM MÝM PROBLÉMEM, SEZNAMOVÁNÍM A BYTEM, TJ. ABYCH NAŠLA PARTNERA, SEZNÁMILA SE A PAK S NÍM TŘEBA I ČASEM BYDLELA,

    TEDY JAK A ČÍM MI, ABY MI DO POŠTY PAK ZAČLO PSÁT X BEZDĚTNÝCH NEKUŘÁKŮ S BYDLENÍM V PRAZE, TMAVOVLASÝCH A HUBENÝCH A S UŽŠÍM NOSEM NEBO ABYCH JÁ MĚLA LEPŠÍ PŮDU PROTO JE TU ZAČÍT VYHLEDÁVAT, OSLOVOVAT....


    S ČÍM MI TI VÝŠE ZMÍNĚNÍ TADY V TÝ DISKUSI SE SEZNAMOVÁNÍM MNĚ S TÍM MÝM SEZNAMOVÁNÍM POMOHLI??



    (tedy když pominu jednu radu K., co se v tom tady vezl s nimi, ale dal mi alespoň dobrej typ na seznamku a motivující svym způsobem byl)




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam