• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ona tim ale reagovala na bennyho komentar ne?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nahodou, vyhrozovani utokem je trestny a je to jedna z veci, co ji muze dostat do patricnejch mist. Ted se projevy na netu celkem resi, tak si delej screeny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neco novyho?..uz byla reborna s burkharem na rande v jeho chatce bez vody a elektriny konecne?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    REBORNA: tady zadne napadniky mit nemuzes, to bys sem mela davat jen fotky a zadny text.
    Pokud se chystas psat - na napadniky zapomen. Kazdy vidi co jsi zac i podle jednoho prispevku.

    a taky, Reborno, jeste jednou mi tu napises neco agresivniho/ utocneho, treba ze mi popelnikem rozseknes lebku atd. - a dostanes ban, to proste zaridim.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: I see...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUCHRE: ono to vypsání podle mě spíš tu psychózu ještě rozvíjí. ale renatka takhle pravděpobně ještě chvíli vydrží. její matka, jak tady padlo, má taky duchy ve věži a vidíš, má (minimálně) dvě dcera a manžela.
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Kdyby psychologove meli za ukol na internetu aktivne vyhledavat jedince, co z jejich pohledu potrebuji pomoc, nedelali by nic jineho. Dokud v realnem zivote neohrozuje sebe nebo okoli, nedeje se obvykle nic. Nakonec - vypsani se v poloanonymni podobe pod prezdivkou by se dalo brat jako zpusob terapie. Nikdo vas nenuti to cist ani na to reagovat, ne?
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Život není fér, někdo je bez oběda a někdo si dává řízky s brkaší. Je nutno přijmout svůj osud bez strachu a zoufalství. :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ZUULUU: Řízek by bodnul. :)
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Jsem muz, zvykly se starat jiz leta sam o sebe. Vcetne vareni a uklidu. A mou pychu velmi zranuje, kdyz ti ted musim dat za pravdu...
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Mozna to peclive loguji a konsultuji s MUDr. Chocholouskem, kdy bude mit dost podkladu pro vyslani vozu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CHA1NDLER: Kdyz jsem chodil na kurs scenaristiky komedii, ucili nas, ze zakladni poucka komedie je: "comedy is cruelty". Neboli vymyslite si postavicku, ukazete, co nema rada a pak ji to delate porad dokola.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NAVARA:
    Tvl sorry jako, ale tohle je od nich fakt docela bezohledne kruty.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHA1NDLER: Nyx i Coldhere jsou proti, asi je to baví…
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    hele jako ciste technicka poznamka - kdyz ty prispevky tady Rebrnu tak stresujou, nebude lepsi ji proste neumoznit vstup? Ulevi se tak nejak vsem..
    EKG
    EKG --- ---
    KULA: Kloktat hermanek...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    REBORNA: REBORNA: protože potřebuješ profesionální pomoc a vyřešit si svůj shit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    10 odpovedi... tvl, uz si tam napis, zavolej... tohle Ti nepomuze se sem vypisovat
    KULA
    KULA --- ---
    _BENNY: dejchá, bohužel skrz hlasivky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _BENNY:
    roli
    v tom hraje
    ANAL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam