• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: já se před dětma schovával na záchod :-]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: na mě nekoukej, já už se s jednou diagnozou soudím
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    VYHULENY_UFO: já se chodím schovávat do pracovny k počítači, když přerostlí mimísové moc řvou.

    PALEONTOLOG: a dá pokoj tady. někdo by se fakt měl obětovat!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    sedmičku božkova?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Tak čas se nachýlil... už mám vybráno z bankomatu, dnes tma jdu pro druhou sedmičku a musim jít s těmi dvěma sedmičkami zaplatit nájem... v pátek jsem to nestihla...

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INSEQUI: přece, že když ji zbouchneš, tak přestane pít ! nekup to
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Tak to je slušný! "bezdětný pohledný spíše tmavovlasý muž z Prahy kolem 30-40 let, hubený s úžším nosem a navíc bytem/slušnou prací, ochotný mít do dovu let mimíse, hledající vztah."

    Tak nám řekni co na oplátku nabízíš ty? Když jsi ta neodolatelná partie.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRAILER:

    Pak zbývá jen doufat, že nejsi bezdětný pohledný spíše tmavovlasý muž z Prahy kolem 30-40 let, hubený s úžším nosem a navíc bytem/slušnou prací, ochotný mít do dvou let mimíse, hledající vztah.


    Jo a skoro žádná tu neni volná, jen otravujou, a skoro všechny tu maj mimíse, o který by ses musel starat, o cizí mimíse, SIBILLE má k tomu k těm dětem zase na druhou stranu byt, ale zase má brejle.

    TE. vypadá jako medusa a smrděj jí dready.

    SUB. je Ruska, má děti i muže, Sharkie děti nemá, je Slovenka, ale je prej starší než já, snad přes 40??, sice má byt, ale je prej nemocná - ale vůbec nic proti ní, to vůbec.

    Pak KOUDY, ač to tak nevypadá, pže je po mamince, není pohledná blondýna, ALE MUŽ. Navíc má asi stále holku.

    Takže i když je to divný, tak i přes to všechno se dá jednoduše odvodit, že největší partie jsem tu já...

    Ještě vloni jsem byla manažerka, možná i byt bude, sice jsem stará a piju, ale to se dá vyřešit tím zbouchnutím.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    MOODYCAT: Tak z toho, co všechno tady R o své rodině napsala, se nedá mluvit o lásce a empatii u žádného člena :))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: A ano, je k zbliti, ze tady o vlastni mame kalkulujes, kdy umre a kolik z toho kapne.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: “Byt nebyl jeho, i kdyz v katastru to tak pusobilo.”

    To budu pouzivat :D.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TUILE:

    ,,ty vole, ty fakt cekas, az tvoji pribuzni umrou, abys konecne dostala to, co si zaslouzis?"

    Vždyť G. to tak udělala taky, A SAMA PŘIZNALA, ŽE JINAK BY DO TŘÍ DĚTÍ NEŠLA, NEBO TŘEBA STRAŠPYTLOVÉ A PLAŠANI MÝHO TYPU ,, a CO KDYŽ....", JAKO JSEM JÁ, ANI DO JEDNOHO DÍTĚTE... protože i hororová varianta, že mě býv. sn. vystěhuje i s mimísem, byla brána v potaz a psala tu o ní SIBILLE..

    (ale že z toho naopak vylezlo ještě hororový zdrogování a znásilnění přes nyx, to jsem nečekala, to asi z rodiny nikdo...)

    A jasně, tý babičce je 92 let, ale to dědí táta.

    A na spojení ,,tátův byt" jsem háklivá , protože tan byl dědicky muj a ségry PO MÁMINĚ MAMINCE, a on na něj dal jen 350 tis., což tedy neznamená, že byt byl jeho, i když v katastru to tak působilo...

    Ale dal na něj pak náš nájemník...a chtěla jsem si ho doplatit já.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TUILE:

    ,,tvoje dcera bude mit co zdedit"

    Anóóó, to sice ano, ale tam v tom zase vidim ještě šanci na byt po mý matce, co se netýká ještě mýho plánovanýho těhotenství, ale jejího pak třeba zase už jo, protože matka umře podle mě do 20 let, viz babička z její strany a náchylnost ke křečovým žilám...

    Po HA (hormonální antikoncepci = vysvětlivka pro muže - to je to nejen proti početí, ale zároveň během užívání se neprojevují hysťáky nebo depky v PMS tolik, to bylo s matkou docela k vydržení, když to brala,a le přechod z ní zas udělal sedmihlavou saň a hlavně když přišla o práci před důchodem kvůli nový majitelce firmy, to já jsem proti tomu nic, a musela řešit jinou, to byly pekla, co jsem s ní zažila, ale po tý HA tedy), BYLA TŘEBA NA JEDNOTCE INTENZIVNÍ PÉČE KDYSI...

    A její maminka umřela v 76 nebo 78 letech, nějak ten špatnej kevní oběh, bércový vředy, no ty křečáky, tak to by bylo za ani ne 10 let.

    A pořád jsou šance, že kdybych pak měla dítě a byla z toho v totál finančích problémech, že jakožto chudý příbuzný, co zůstala v ČR a nikdo jí zatím nic nedal, bych třeba mohla fotky poslat sestře a že by nenechala barák kočičímu útulku, ale tý mý dceři pak něco nechala, třeba kdyby jí byla podobná..

    Ale to pokub by mě zbouchl Avatar (ten 24yo, off nyx) a prchl fakt bydlet a makat do Šp. nebo pilotovat do Kataru, kde prý jsou tak bohatý, že NEPRACUJOU (to asi proto, že nenechaj, aby si jejich byty po pár letech práce koupili Rusáci nebo Ukrajinci nebo Číňani), prostě prchl, jak jeho tatínek se o něj nepostaral, tak to by mohlo být zpříčením genů dítě z části arabo-afro-něco a z malý části i geneticky prej-hispáno něco, já to klasifikovala jako předka indiánského, protože NA ECHT ŠPANĚLÁKY A JIHOAMERIČANY A KARIBSKÝ A JEJICH FRŇÁKY ODULÝ JÁ MÁM ČUCH A OKO..

    I když mámu i babičku českou má,...


    Ta to nebyl pak mimís ségře podobný a nedokázala by mu z půlku jejího domu v cizákově asi nic...


    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: me venku chcije a dosel mi olej do pily :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: nevim, ja rikam, ze sem chodim zabijet volny cas, ktery bych mohl vyuzit jinde. nicmene at si kazdej srovna sam svoji zavislost na internetu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: ja treba tu jsem taky "furt" ale nejsem ani mladik ani neziju u maminky.
    Nicmene takova reborna slusne vybocuje z běžných nyxich obyvatel.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: ja bych byl v tehlech soudech dost opatrnej, protoze za ty roky jsem si vsimnul, ze na nyxech je vic lidi, kteri tu travi fakt cely dny a osobne si je predstavuju jako mladiky zijici v pokojicku u rodicu...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: obavam se ze reborna potrebuje diagnozu, pobyt za zdi, restart celyho zivota to si nejsem jist ze bez opravdu velky snahy jde. Nez se to stane ujede ji ten jeji evolucni vlacek a bude mit leda hovno. Nikdy totiz nezacinala u sebe.
    Nemyslím si ze tohle zvládne. Je to ukazka slepy evolucni vetve. Darwin v praxi.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    VYHULENY_UFO: a nebo práci a vyděláno na byt. i kdyby šla za tu kasu do LIDLu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: jsem nejdřív četl "mimíska i psychiatrem" a dávalo to smysl.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Za celozivotni parany wowka muzu prohlasit, ze ji nechceme. Rad bych ji navrhl kam dal, ale nevim. Jsme posledni stace :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, celej den tu reborna zabila. kdyby cas, ktery venuje knuceni na nyxech venovala terapii, tak uz ma davno mimiska i s chlapem....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam