• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A ty snad nejsi boubelatá? A líná/zpohodlnělá (prostě ženská páprda)?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR:
    RENA_SULIROVA: *tedy samostatný bydlení, ne vlastní. Ale to je jedno.

    No jako že na rozdíl od šestadvacítek nebydlím s rodiči, sourozenci nebo s kámoškama, který by křenily.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    ALTOR:

    A co se týče toho kluka z obrázku. Ten je sice úplně vysněnej, ale já bych ho právě brala spíš tak o deset let staršího.

    Jako aby vypadal stejně, ale měl už třeba po stranách prošedivělý vlasy (to se dá vyholit) a trochu vrásek na čele a pod očima a byl už takovej trochu jetej, ale pořád on.

    Takovej bude krásnej i ve 40.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: A co se stavu týče, tak jsem svobodná a bezdětná, takže mám stav stejnej jako mladší holky. Jen navíc vlastní bydlení a vlastnoručně nebo spíš vlastní hlavou vydělaný prachy.

    A co máš pořád s tou psychickou dispozicí?

    Podívej, jakou tapetu vyplodila NICOLLETTE. A je snad proto blázen, že jako vyplodila dlouhej text?

    [NICOLLETTE @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky]
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: A proč by měl bejt důležitej věk? Podle mě je spíš důležitý, jak ten člověk uvažuje a vypadá.

    Já bejt mladej chlap a mít vedle sebe dvě ženský, který vypadaj obě stejně, obě maj sexy postavu, velký kozy a hezkej obličej, skoro žádný vrásky, dlouhý vlasy a jedný je 26 a ještě studuje a bydlí s kámoškama a druhý je dejme tomu 38, už má VŠ dávno hotovou, léta pracuje a má samostatný bydlení (ať už nájem nebo vlastní byt), tak si asi možná vyberu právě tu skoročtyřicítku s bytem a prachama...

    ...ke který si budu moct zajít zašukat a když s ní občas někam půjdu, tak za ní nebudu muset platit, kupovat jí dárečky a takový ty blbiny.

    Jako je pak jasný, že s pořízením dítěte už to u tý skoročtyřicítky bude docela kvapík, ale to je jedno přeci.

    Jakmile to dítě bude hotový, tak už bude zase úplně jedno, kolik bude tý ženský let.

    Dramaticky se podle mě začíná měnit vzhled u žen až kolem padesátky, šedesátky. Zatímco u většiny chlapů už kolem čtyřicítky (pleš, brýle, pupek).
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Věk jsem měla předtím i teď vyplněnej stejně.

    Jako nabízí mi to i mladý, ale takový boubelatý a páprdovitý.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: hele v jistym ohledu s Tebou souhlasim. Tenhle algoritmus je zlo a bude skodit tvoji sanci se seznamit. To, ze o Tebe v soucasnem stavu, veku a psychicke dispozici bude mit zajem mladej atraktivni kluk a nebude se s Tebou chtit jen vyspat je velmi mala.
    Na druhou stranu, pokud se bavime o nekom kdo uz ma nejake zkusenosti a vek, primerene atraktivni a nema v hlave, dama promine, uplne nasrano, tak tvoje sance je 0.

    Spolehat tedy na mladickou nerozvaznost je asi tvoje jedina sance.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tentokráte jsi správně vyplnila věk a neubrala si deset let?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Já teda nevim, jak ostatní ženský, ale já s blížící se čtyřicítkou hledám, dokonce i na pořízení toho dítěte, něco takovýho:

    Smack One - Další Rok (Chimera 3 Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=gcOe9kBsMUw


    Ale ono mi to nabízí spíš tohle:



    Ví snad TINDER něco, co já nevim??!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: A proč jsem měla předtím u mý stejný fotky recommended ty krásný potetovaný koulouše a teď tam mám páprdy?

    Je jako možný, že když mám pořád stejnou profilovku, ale jako druhou fotku jsem předtím měla fotku z párty v ornamentovym psytrancovym triku a teď tam mám fotku z dovolený v overalu, že mi to jako teď hledá víc kravaťácký a páprdovitý protějšky?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ten moment kdy ji dojde ze interaguje jen s "recommended profily"
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ježíš, jak mně se NElíběj ty svalovci nabušený.

    A takový ty kravaťáci svalnatý, jak maj v těch bílejch košilích napěchovaný ty svaly.

    Už mě bolí prostředníček na levý ruce, kolikrát já jsem tohle odpoledne dala šipku doleva.

    Nelíbí <- nelíbí a nelíbí.

    To je 60 odmítnutí za minutu, 360 za hodinu, tak za pár dní to snad projdu všechno.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ano uplne chapes jak to fungujea algoritmy atd.. je videt ze si velmi chapava. Holt nokia 3310
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Mám ten Tinder nějak rozbitej.

    Když jsem tam byla pod tím nyní už zabanovaným profilem, tak mi to nabízelo samý mladý hezký tmavovlasý hubený potetovaný kluky.

    Teď mi to na tom novym profilu hledá nějaký páprdy.

    Přitom fotku tam mám pořád tu samou.

    Místo aby mi to hledalo tohle (ježiš, tan je ale krásnej, po tom bych snad i to nádobí umyla):



    Tak mi to hledá spíš tohle:

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE:
    RENA_SULIROVA:

    Ale vlastně něco na tom bude. Rozhodnutí, začít bydlet s chlapem, kterej má sice byt v Praze, bydlel v Praze 12 let, měli jsem tu společný kámoše, ale původem je z Moravy, to rozhodnutí bylo moje.

    A třeba nebylo správný.

    I když zase jsem si vyzkoušela, jak vypadá dokonalej vztah a dokonalý soužití dvou zamilovanejch lidí, který se vzájemně respektujou a ve všem si vyhoví tak, aby byli oba spokojený, žena i muž.

    Ale teď je jeden z těch mých matchů na Tinderu taky původem z Moravy.

    Je tedy krásnej, tvrdí, že už nic na Moravě nemá, ale má tam rodiče - měla bych si ho asi rozmyslet, když se nad tím tak zamyslím a čtu znovu, co píšeš.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    RENA_SULIROVA: Zabudla si to pisat ako o Reborne, uz ste teda jedna a ta sama? :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: Náhodou, kdyby bývalej snoubenec nezmizel zpět na tu Moravu za starym tatínkem, kterej potřeboval pomoct na báráku a vinohradu, mohl to být hezkej společnej život.
    Náramně jsme si rozuměli a rozhodnutí strávit s nim nádherný 4 roky plný společných dobrodružství i společnýho zevlení doma v posteli, nelituju.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Díky. Dnes to fachalo, fotku mi to ověřilo v pořádku.

    Byla jsem tam hodinu a mám 90 lajků, 5 matchů a 2 pozvání na víno.

    Samozřejmě obě domu a urgentně hned na dnešek, tak jsem to zatím odmítla.

    To hrozně ty chlapi hrotěj na honem.

    Ten jeden psal, že je to proto, že se bojí, aby mu mě do zítra nevyfoukl jinej.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: samozřejmě. protože tvé volby jsou bezpochyby moudré a dovedly tě přesně tam, kde máš v životě být, že ano

    A pokud sis všimla, s tebou ten příspěvek neměl nic společného, byla to reakce na Darkinu
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    meanwhile on Tinder:

    ,,Děkujeme - tvůj účet je nyní ověřován.

    Zabere to jen pár minut. Máš tak alespoň chvilku na občerstvení."

    PŘITOM TO KUAHNÁT TRVÁ UŽ HODINU A FURT NIC, TAK POŘÁD OTRAVUJU TADY!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam