• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    NOIK
    NOIK --- ---
    ...už se ozývaj první dotčení:)

    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    ONDRAASOVKA:

    je to v podcastu POP #11:
    Pop #11: Karel Veselý - Další revoluce v českém rapu přijde, až se do něj víc pustí ženy
    https://soundcloud.com/advojka2013/pop-11-karel-vesely-dalsi-revoluce-v-ceskem-rapu-prijde-az-se-do-nej-vic-pusti-zeny


    jinak teda K.Veselý se moc často nezakoktává, ale při odpovídání na otázku ohledně týhle kontroverze se mu to podařilo. a to ho ty redaktoři vlastně vůbec netrápili..
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    A2 je tištěný kulturní čtrnáctidenník a A2Larm je zpravodajský, komentátorský a publicistický server..

    SADY: myslím, že tam je uvedenej link na špatnej rozhovor - tenhle se týká tý knížky, kterou napsal s M.Hrochem.
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    MRKEVREDKEV: ok, dík za protinázor. :) Dám tomu určitě ještě šanci, ten druhej díl šel ale fakt nějak mimo mě asi...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    snazej se tvrdit ze ne, ale jo :D
    N_I
    N_I --- ---
    JUNIORGOTHAJ: a2 a alarm neni to samey? ja myslel ze jo..:)
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    N_I: Ne A2, ale prospecharskej Alarm..
    MATT
    MATT --- ---
    POHODAVOLE: mam zafixováno, že jsem z něho taky nebyl uplně odvařenej, report je taky takovej rozporuplnej..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak to bylo na benesovsky discosce a Smackovi nebylo rozumet, takze jsem zklaman.
    N_I
    N_I --- ---
    SADY: tak nějak tiše se přechází u rapu lecos...u homera myslitel růžička, bulhar nejvíc hihihaha s brichtou...ještě chybí do party hošek civee...

    sinai už taky zdá se pookřál a s A2kou vyráží do boje za svoje vočištění...na herohero by měl mít asi podcast kde se ptá sám sebe na kauzu...

    rap /trap, ty vepředu nikoli undros/ smrdí...ale to se nějak tak ví...a ten smrad se moc nevětrá mno
    MATT
    MATT --- ---
    ESPOSITO, EFENEL, BC, VELKEJZLEJPES - FNL MEMBA (prod. PREMISE)
    https://www.youtube.com/watch?v=xeTnOjF3AoQ
    MATT
    MATT --- ---
    rozpadlý VN jedou dal, kazdej zvlast. prijde mi, ze se kouzlo vytratilo.

    Smajl - 3. SVĚtova ValkA zaCIna (Dan Filipes a drogerie Teta Official Diss Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=wk3tiybjwMw


    Jekinse - Sladký noční můry / Důvody & Rady ( prod. Terrence Trill ) official video
    https://www.youtube.com/watch?v=cdxvV_0Ddws
    MATT
    MATT --- ---
    SADY: dik, podcast poslechnu, logic, a jeste vic sergei mi lezeli docela dlouho v zaludku. nadruhou stranu si z toho delam srandu, ze jsou takovej 90s splnenej sen o tom, jak nackove zacnou hulit a zrat tripy a ono je to "vyleci" ;))
    SADY
    SADY --- ---
    HAVANA: tohle je treba vazne mrdka, jeste se nad tim zamysli...

    [ZUZKAOU @ ANTInyxafa - „Zesilovač“ Landa]
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Já mám veselýho rád...když ho čtu. Ale ten jeho hlas je pro mě strašně těžký poslouchat :(
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FRASPI: hele já dneska dal dneska první dva díly a jsem z toho právě celkem nadšenej. přijde mi, že si z toho dělaj nějakym svym způsobem hlavně prdel a pak jsou schopný ocenit svoje favourites a pošpinit to, co je nebaví. občas sice zahlásej něco, co mi nesedí (většinou se to týká prdele Karla Veselýho), ale jinak z toho právě lásku k žánru celkem cejtim a baví mě to.

    teda když teď nad tim víc přemejšlim, tak mi ještě uplně neseděl Dítě v tom hejtu na novýho Colea. hejt vystavěl na tom, že mu to album neštimovalo s jednou větou nějakýho Jamesova rozhovoru (a sám musí vědět, že toho Cole natlachá...)

    ještě postřehy:
    - vibe je hodně diktovanej tim, že chtěj hejtit a nechtěj jenom pochlebovat, uvidíme, jak si to sedne
    - Hugovi tam skoro non-stop verbálně cumlaj dick, hh
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    Hele sledujete někdo Dítěte a Veselýho, jejich Rapspot? Jsem si teď kvůli hateu Jamese Colea jeden díl pustil a i ve chvílích, kdy třeba ohledně jeho maj nějakej zajímavej postřeh mi to přijde úplně mimo, arogantně ex catedra a navíc vlastně pozérsky prázdný (hlavně Dítě, ale Veselý občas jen tak nudně a divně přikyvuje a když nesouhlasí, ani moc neříká proč). Člověk z toho ani moc necítí nějakej cit pro ten žánr, natožpak nějakou 'lásku'. Nevím, jen moje primární pocity a podivný rozčarování - zvlášť jestli tohle maj bejt ty lidi, co tomu 'rozuměj'.
    LACIF
    LACIF --- ---
    FRUITS: Ze zenskejch, který jsem slyšel CZ rapovat není až tak málo. Ale málokdy to znělo dobře (live nebo studio nahrávka)…
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    LACIF: jak to myslíš?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LACIF: Hehe. Úplně automaticky mi naskočila pani mrdu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam