• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    NOIK: Mě třeba osobně nějak Rapspot neuráží. Rád si u toho odpočinu asi víc než v jakýmkoli podcastu kde se raperům hulej konstantně péra (i když jak bylo řečeno podcast o ‘pissení rapu’ kde se pětkrát za díl olíže prdel Toxxxovi, ať je to oprávněně nebo ne, si to trochu protiřečí hm no.)

    Celý posrání Aliena mi taky nesedlo, na druhou stranu chápu když Cole řekne, že je to koncepční deska a ty do toho jdeš s tím pohledem, tak se potkáš s tvrdou realitou, že tohle má ke koncepční desce hodně daleko, ale přesně Cole toho nakecá mraky, tak nechápu toho týpka z podcastu, že je z toho tak ublíženej....

    Btw dneska mi hrál nějakej singl z toho posledního alba kde se hrozně kasal jak sere na hejtrs a bla bla a teď zase ze sebe dělá ubrečenýho haura a špatně ohodnocenýho umělce. Je to prostě podcast ne hudební recenze hudebního kritika. Prostě jouda ze Znojma co nemá rád Koula. A on mu dává akorát prostor, tím že na to vůbec reaguje tvl... Nelíbí se ti to, tak si udělej svůj podcast )))
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NOIK: Rap potřebuje novou vlnu publicistiky, nový media. LOL
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    NOIK: :)) já se pokoušel prokousat tím prvním dílem a za mě je to festival promrdanýho času..
    ten typ, se kterým tam KV promlouvá, je fakt tragickej, v tom má Cole pravdu..
    ale ono je to celý nějaký divný, cílovka je imho jasně pod 20let a ani se to nesnaží tvářit, že to má nějakou úroveň nebo výpovědní hodnotu, bohužel...
    NOIK
    NOIK --- ---
    ...už se ozývaj první dotčení:)

    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    ONDRAASOVKA:

    je to v podcastu POP #11:
    Pop #11: Karel Veselý - Další revoluce v českém rapu přijde, až se do něj víc pustí ženy
    https://soundcloud.com/advojka2013/pop-11-karel-vesely-dalsi-revoluce-v-ceskem-rapu-prijde-az-se-do-nej-vic-pusti-zeny


    jinak teda K.Veselý se moc často nezakoktává, ale při odpovídání na otázku ohledně týhle kontroverze se mu to podařilo. a to ho ty redaktoři vlastně vůbec netrápili..
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    A2 je tištěný kulturní čtrnáctidenník a A2Larm je zpravodajský, komentátorský a publicistický server..

    SADY: myslím, že tam je uvedenej link na špatnej rozhovor - tenhle se týká tý knížky, kterou napsal s M.Hrochem.
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    MRKEVREDKEV: ok, dík za protinázor. :) Dám tomu určitě ještě šanci, ten druhej díl šel ale fakt nějak mimo mě asi...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    snazej se tvrdit ze ne, ale jo :D
    N_I
    N_I --- ---
    JUNIORGOTHAJ: a2 a alarm neni to samey? ja myslel ze jo..:)
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    N_I: Ne A2, ale prospecharskej Alarm..
    MATT
    MATT --- ---
    POHODAVOLE: mam zafixováno, že jsem z něho taky nebyl uplně odvařenej, report je taky takovej rozporuplnej..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak to bylo na benesovsky discosce a Smackovi nebylo rozumet, takze jsem zklaman.
    N_I
    N_I --- ---
    SADY: tak nějak tiše se přechází u rapu lecos...u homera myslitel růžička, bulhar nejvíc hihihaha s brichtou...ještě chybí do party hošek civee...

    sinai už taky zdá se pookřál a s A2kou vyráží do boje za svoje vočištění...na herohero by měl mít asi podcast kde se ptá sám sebe na kauzu...

    rap /trap, ty vepředu nikoli undros/ smrdí...ale to se nějak tak ví...a ten smrad se moc nevětrá mno
    MATT
    MATT --- ---
    ESPOSITO, EFENEL, BC, VELKEJZLEJPES - FNL MEMBA (prod. PREMISE)
    https://www.youtube.com/watch?v=xeTnOjF3AoQ
    MATT
    MATT --- ---
    rozpadlý VN jedou dal, kazdej zvlast. prijde mi, ze se kouzlo vytratilo.

    Smajl - 3. SVĚtova ValkA zaCIna (Dan Filipes a drogerie Teta Official Diss Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=wk3tiybjwMw


    Jekinse - Sladký noční můry / Důvody & Rady ( prod. Terrence Trill ) official video
    https://www.youtube.com/watch?v=cdxvV_0Ddws
    MATT
    MATT --- ---
    SADY: dik, podcast poslechnu, logic, a jeste vic sergei mi lezeli docela dlouho v zaludku. nadruhou stranu si z toho delam srandu, ze jsou takovej 90s splnenej sen o tom, jak nackove zacnou hulit a zrat tripy a ono je to "vyleci" ;))
    SADY
    SADY --- ---
    HAVANA: tohle je treba vazne mrdka, jeste se nad tim zamysli...

    [ZUZKAOU @ ANTInyxafa - „Zesilovač“ Landa]
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Já mám veselýho rád...když ho čtu. Ale ten jeho hlas je pro mě strašně těžký poslouchat :(
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FRASPI: hele já dneska dal dneska první dva díly a jsem z toho právě celkem nadšenej. přijde mi, že si z toho dělaj nějakym svym způsobem hlavně prdel a pak jsou schopný ocenit svoje favourites a pošpinit to, co je nebaví. občas sice zahlásej něco, co mi nesedí (většinou se to týká prdele Karla Veselýho), ale jinak z toho právě lásku k žánru celkem cejtim a baví mě to.

    teda když teď nad tim víc přemejšlim, tak mi ještě uplně neseděl Dítě v tom hejtu na novýho Colea. hejt vystavěl na tom, že mu to album neštimovalo s jednou větou nějakýho Jamesova rozhovoru (a sám musí vědět, že toho Cole natlachá...)

    ještě postřehy:
    - vibe je hodně diktovanej tim, že chtěj hejtit a nechtěj jenom pochlebovat, uvidíme, jak si to sedne
    - Hugovi tam skoro non-stop verbálně cumlaj dick, hh
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    Hele sledujete někdo Dítěte a Veselýho, jejich Rapspot? Jsem si teď kvůli hateu Jamese Colea jeden díl pustil a i ve chvílích, kdy třeba ohledně jeho maj nějakej zajímavej postřeh mi to přijde úplně mimo, arogantně ex catedra a navíc vlastně pozérsky prázdný (hlavně Dítě, ale Veselý občas jen tak nudně a divně přikyvuje a když nesouhlasí, ani moc neříká proč). Člověk z toho ani moc necítí nějakej cit pro ten žánr, natožpak nějakou 'lásku'. Nevím, jen moje primární pocity a podivný rozčarování - zvlášť jestli tohle maj bejt ty lidi, co tomu 'rozuměj'.
    LACIF
    LACIF --- ---
    FRUITS: Ze zenskejch, který jsem slyšel CZ rapovat není až tak málo. Ale málokdy to znělo dobře (live nebo studio nahrávka)…
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    LACIF: jak to myslíš?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LACIF: Hehe. Úplně automaticky mi naskočila pani mrdu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam