• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: ja to bral jako hejtění celý ty kultury, stylu jednání lidí, takovou tu zvůli moci, kterou dodnes potkáváš na některejch úřadech. žil jsem v tom jen do třetí třídy, ale i tak mam pocit, že mě dost poznamenali.

    SHYLOCK: tento
    Nines
    https://www.youtube.com/watch?v=fcYHQb0A6P4
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: me teda nikdy nebavilo prave to jeho hejtovani komancu, to davalo smysl v osmdesatkach.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: ja to este nedal toho Smacka, oni totiz dne s konecne earl sweathshirt a alchymist zverejnili tu svou desku na spotify, takze muj dnesni set je jasnej;) jakyho Voborila?
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MATT: jakej trek?
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: ten diss na Vobořila, wtf?! dřív se mi líbilo, že se naváží do Michala Davida a komančů, ale teď mi přijde, že naskočil na (tu ruskou) rozkladnou relativizaci všeho :(( jsem v tomhle možná už přecitlivělej, tak by mě zajímalo, co slyšej ostatní..
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    FIDEL: udajne ma do konce roku vydat jeste jednu desku.
    MATT
    MATT --- ---
    LACIF: Psali, ze to dela v ramci nahyho hudebniho krouzku, ale muze to byt i tak, jak pises ty. Taky tam mohlo M+ poslat naky kapriky bacharum, aby byli na Karla hodny.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    Smack ma venku desku s Huclberrym
    LACIF
    LACIF --- ---
    první se mi to zdalo super - udělat pruser a mít na par metru klid od všeho na svy věci…
    ale čím víc o tom premejslim a vzpomínám na reporty od lidi z krimu, tím víc se mi to zda jako nějaký prodaný promo, jak jsou věznice pokrokový… přitom normální mukl žádá půl roku o vodovky…
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    velice feer!

    Adam Smeták
    @adamsmetak
    ·
    5 h
    Karlo z Milion Plus může skládat i za mřížemi. Teď zahrál i na koncertě, který pořádal se spoluvězni.

    N_I
    N_I --- ---
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Neříkám, že by se tady jednalo o nějak inovativní flow, ale mně to s tím dubstep spodkem teda chutná. Za mě super track, dobře Patrik a Ilja :)

    Z (L) OO
    https://youtu.be/PGHxwcwrGL0?si=nh1YS4PACNVgf6V0
    MATT
    MATT --- ---
    tadyten ma taky album venku, snad lehce nadprumerny (na cz/sk) drill

    #CLUB17 Oskar & Rikko - H8 / Krvavé Bankovky (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=jjAn_QeuEV4
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: tady v tom tracku Svatek prace na 2:08

    v lese hledáš dobro, děsí tě open space
    kolega má volno, zrovna ty tu musíš kejsnout,
    nasazuješ sluchátka, pouštíš si ace of base
    připadáš si jako bysi zapomenul heslo
    v kuchyňce je kávovar, kapučíno
    jenže ty máš smůlu, je zamčíno
    nejradši bys na nyxu sledoval forum o vědě
    do padla je fur daleko, je hodinu po obědě
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: kde je řádek o nyxu prosímtě? :D
    MATT
    MATT --- ---
    tak davam to gambrz album, vpodste dle ocekavani (takze dobry ;) je tam řádek i o nyxu ;))

    Gambrz reprs - Svátek práce
    https://www.youtube.com/watch?v=enxEvJfNuAs&list=PLkEi00iPzW36ZCCLzdCxuTBEplaej34e6&index=15
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    mne se samozrejme nelibilo, jak ho "zneuzival", na druhu stranu ho umyl, ucesal, dal mu najist a tak:D ja myslim, ze Dolak se z toho svyho projektu masek nebo kyho vyra proste uz regulerne zblaznil a nevi, co je jeho performance a co uz je spis naka diagnoza. kazdopadne ja ty videa ze zacatku sjizdel hlavne kvuli Durdenovi, kerej me proste semtam tema svejma hlaskama neustale dostaval do kolen, i kdyz je troska (a taky se mi libilo, jak Dolaka vytacel tim, ze mu i po opakovanem upozorneni stale rikal Martine;) ale jinak Dolak okupujici prostor sidla KSCM, z nehoz se stane zakladna Durdena, tyvole to proste nevymyslis tohlencto, to je real:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam