• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    POHODAVOLE: porad mi vrta, jestli ty tracky jsou jen serazeny abecedne nebo to tak ma bejt.. ;)
    MATT
    MATT --- ---
    uz zase sampluje landu..

    RACK ROKAS - Starej Čokl (UNDERGROUND VIDEO) *NEW 2023*
    https://www.youtube.com/watch?v=wUyT2v8-hb4
    MATT
    MATT --- ---
    Bixy namotal blackwood. Porad si nejsem jistej, jestli je to holka nebo kluk, ale to se dneska uz asi ani neslusi resit ;)

    Denzzy & BIXI - JA A MOJE CAWE (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=xxfftojD0DY
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    HONZA09: Jj já to pochopil, že má bejt ještě jedno album.
    N_I
    N_I --- ---
    :)))
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: já bych jen řekl, že James Cole mi přijde dojatej posledních deset let
    N_I
    N_I --- ---
    FIDEL: prej oboje nejdal...vcera byl prej dojatej i james cole v crowdu....
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    FIDEL: kamos byl a nadaval na neustaly hype
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    N_I: spis by me zajimalo, jaky byli na stejnym miste ty Kontrasi.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: nebyl ale Sheen ma dnes novy album.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    JESU_SS: no, hele u těch mi nějak chybí element akčnosti, ale nadruhou stranu proč ne. Marpo s BubbleGangem je ale spíš Maxim turbolenc
    JESU_SS
    JESU_SS --- ---
    OPERAHYPNO: orteláčci repu :) to si představím spíš Marpa nebo Ektora a jejich fans
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MRDEVREDKEV: když si přečteš větu o grajmování v kontextu celého postu pochopíš, že nepíšu o nové desce, ale o obecném dojmu z projevu toho SMACKA po mnoho let. Jak jsem psal v postu, ze kterého si vybíráš formulaci, kterou na základě svého pohledu na novou desku, kterou jsem neslyšel, vyvracíš. Za mě je on prostě hloupej člověk, kterej vládne nějakou formou vokálního projevu a jeho fanoušci jsou orteláčci rapu, deal with it.
    N_I
    N_I --- ---
    Byl tam nekdo?
    Kuci to zda se dokazali.smekam

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MRKEVREDKEV: mas pravdu, tak se omlouvam za mystifikaci a diky za upozorneni.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    OPERAHYPNO: Jakoby rychle grajmovat Made my day.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Navíc tam tvrdil, jak rapuje v angličtině. A tohle se mi zdálo teda celý česky. Takže vydá ještě něco dalšího, nebo jsem to akorát nepochopil?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Ten rozhovor na mě dělal dojem, že s tím P Money má nejmíň celý album. A on tam má jen jeden track na tom novým albu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MRKEVREDKEV: poslechnu znovu a napisu, kde jsem to slysel, ale je klidne mozny, ze jsem se spletl. Ten track o prcani mi prave vubec nesedi a to jsem vepr. To uz se mi vic libi ta prasecina od Dollara s Ricem. Jak jsem psal, beaty jsou dokonaly, ale dokazal bych si predstavit lepsi texty. Rozhodne mam o dost lepsi pocit z predchoziho alba. To mi prislo super.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MRKEVREDKEV: *jednoho z největších jmen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam