• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    OPERAHYPNO: tam je smutny to, ze samozrejme obcas neco uchyti spravne, ale pak tak strasne snadno spadne do takovejch levnejch relativizacich a obecnejch mouder, ktery si s tou komplexnosti sveta trochu delaj co chtej

    muzes zacit driv nez s tou pravdou: prirovnat veznice k nemocnicim a rict "nemocnice jsou napul hrbitovy, idealni je do takovejchle mist se nedostavat, tam kdyz se dostanes, tak se spis dostanes ven zazrakem, tam ti nikdo nepomuze" je toho zarnym prikladem. Nemocnice jsou sice nebezpecny a jsem kovanej v tom k nim pristupovat s obezretnosti a s rozvahou, ale tohle je fakt moudro level Dušek.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: ja to dam urcite cely, ale dle me se zblaznil.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: uff, tohle ale nedám - zkusil sem random cut a hláška "Kdo to ale rýsuje ty hranice kde a co je to zlo?!" mě odjebala odťal jak mistr sifu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    James Cole - Ženy jsou vyšší stadium vývoje
    https://www.youtube.com/watch?v=yLVgwCiq6R4&ab_channel=RealTalk
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: dobrý komenty, s tím ideou LOL!!!, já to včera jel asi 5x v díře a furt sem moc rád že sem to objednal:) a baví mě to moc...ten první track třeba to hezky cink cink pijánko...furt tam cejtim hodne dobrych mist i pres krajčo mood:)

    to sem nemel slyset s tim krajcem...to sedi§:) podoba jako- mat /hosty a forest:)

    do eza dnes jede kazdej treti komu hrabe ze planeta shori ne? rapers nejsou vyjimkou? nebo je to postihuje casteji nez normaly? dalyb, lukas, yzo lepe lehceji a srozumitelneji samey..ted koule...kdo bude dalsi?



    vraja ma pravdu baclo je super hlavne beaty bavej moc mel by udelat neco noveho..

    Fateful Baclo - Neznám Se
    https://www.youtube.com/watch?v=COKO8WNWfEM
    MATT
    MATT --- ---
    takovej moravskej(?) protiklad ;)

    MAYO THE KID - ŘÍKÁ MI TATI (OFF.VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=QT-lmYOr-TU
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: neslims poslouchat album ale jamese v rozhovorech ;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: hahah soundengineering neslyším vůbec, ale pamatuju si že ta jeho žena nebo družka hejtovala kamaráda (který je myslim její bývalý spolužák) za komenty na Jamese.

    prostě není místo pro všechny v tý spáse vod boha
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: nevim, me tam banuli asi uz driv. ted jsem se tam vubec nedostal. me prijde, ze se seknul na nakym soundengineerstvi a transformaci a zapomel na hudbu ;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: je to tak, neříkej, že prochází komenty - mě přijde že snad víc než polovina je spíš troll nebo výsměch :D
    nebo nevim - signifikantní názor fanoušků?

    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL:třeba bude k zakoupení i speciální shaolin shadow-box, kde v krabičce nebude nic, a to je práve ten dar!

    ne vážně už se směju asi deset minut tý fotce :D hlavně má na těch posledních fotkách syndrom Richarda Krajča - že má ohromnou hlavu oproti tělu a to je prostě vždycky olol
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tyvole, ted sem si poprskal monitor:D slusnej shaolin.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Mr. Sifu kunk-fu Landa literát ninja myslitel Jarda bytost Dušek ezo coco voda hovoří s fanoušky

    MATT
    MATT --- ---
    Daniel Vardan - Melodie v minoru feat. Koukr (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=rNtVwlKzQdQ
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: rider :D snad jim to teda bůh a ty vyšší mocnosti kterejm teď věří dodatečně prominou :D

    jinak pracnost se kteoru tu sestřelujeme tu sračku, bych napočítal do jedný hodiny. s takovou by tu muselo bejt obhájenejch titulů až by to bolelo, to bys měl i jeden ty, pokud bys to teda nesmazal
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: zase hele nebudu rozporovat tebou pracně vypracované diplomkové téma james cole.../ v kolíně pod hodinama byl prej hodně nad věcí dělal si prdel ze svýho "zpěvuů "básní" a nasralo ho jen že mu nedodrželi rider..kokoti.

    :)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: podle toho, jak sem viděl že se tváří na kritiku nebo jen náznak humoru o tom, že je to vlastně celý totalně gay, ho tahle polohla vlastně vůbec netěší, ale sere ho. nicméně v tom vzniká rozpor k tomu co si o TOM MYSLÍŠ!!!
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: cole tam má zajímavý rozpory mezi trackama kerý sou úplně super a úplně nahovno:) baví mě tam hodně beatů kerý rozhodně nejdou dle šablony, supr feat tam má yzo i ten beat pod tím...supr feat a opět beat tam má o ten PTK kerýmu dávám v uchu šanci i poprvé, nu sem rád že to mám objednaný a triko budu nosit ještě radší
    je k smíchu je kokot...to je vlastně pro rapera jeho věku super vizitka že už lepší mít nemůže a podle mě ho tato poloha vyloženě těší:) game!

    někdy fér a někdy fall
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL: dobře, je pravda, že to byl moc eufemismus a vskutečnosti, prostě je k smíchu, jakej je kokot.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    OPERAHYPNO: souhlas, ale "poloha spasitele a guru Duska" je spis k smichu nez vtipna. a dvakrat k smichu mi prisla u "tvrdeho" rappera;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL: ono to bylo titulovaný ještě nějak jako - "literát" nebo "básník" to sem se tvl posmál.
    Ale, když už to tu pitváme, abych to specifikoval - u něj mě vždycky bavila poloha Lůzra z Orikoule. Hnusnej tlustej týpek kterej si jede hedónismus, kterej mu připravuje živortní situace jako jsou i nepříjemný halucinace, nebo nasranost z toho že je tlustej /obrazně řečeno/. V momentě, kdy začal svoje alterego honit do pozic "milce století" a "nejvášnivějšího neodolatelného hřebce" šlo to doprdele. Nejen, že tady se vzdaluje realu (nemyslim opravdový realitě, ale zdání toho že něco je pravda) pro uvěřitelnost takových pozic a abilit u jeho osoby. Poloha spasitele a Guru Duška je zase vtipná, ale jen na IG stories, rapovat o tom by bylo nemlich to stejný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam