• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL: tak to už se chápat dá, i když Divo bych mezi hiphop neřadil
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    ja mam v top 5 tracich tri od Divo Institute a dva od Fvck_Kvlta, zadny prekvapko.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: hodně cením Yung Leana, to ostatní bohužel vůbec nedovedu pochopit :D

    jinak dneska jsem si říkal, jak to hezky mate, ten virtuální obraz - Cole aktuálně osobně působí jako skromnej týpek, kterej se hezky stará o dceru. škoda že dává ty rozhovory
    N_I
    N_I --- ---
    no

    LACIF
    LACIF --- ---
    Meeting všech přátel a fans kapely Naše Věc při příležitosti vydání vinylové reedice kultovní desky Hořký menu. Členové kapely budou na místě a ready na pokec. Poslechneme nějakou hudbu, pustí se nový singl nebo můžeme podškrábnout váš kousek, který se na místě bude dát samozřejmě zakoupit. Mega těšing!!

    MATT
    MATT --- ---
    Nejstreamovanejsi na Spotify u nas Victor Sheen, Calin a Yzomandias, rikali na radiozurnalu.
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    Notoričtí swagři (feat. Churaq Cyril, mladej fritzl)
    https://www.youtube.com/watch?v=nQ4Vb2u2egk&ab_channel=Hoftyk-Topic
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Si říkám, že mě baví ten beat a teď čumim, že to dělal Baar,. Cool.
    MATT
    MATT --- ---
    EuforBoy - I DON'T GIVE A FUCK (Off.One Take Video 2023) Prod. Pavel Baar
    https://www.youtube.com/watch?v=Mw4GBw-Q7hI
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KOHÁK JE ULTRA-PÍČUS
    N_I
    N_I --- ---
    kohák není píčus ale kurvič spiritu když sem viděl jeho fotku z radosti ted tak si rikam hned, aha, aha..:)

    jeho spojeni na raprz nechapu vubec...ale to je jak na toho brichtu nebo smeck parfema..bulhar fenina...kdyz uz to chces aby to jako sypalo tak jedes tehle trash :)

    jinak vercetti prej ze prestal fungovat youtube a nevyplati se tam vubec neco davat a delat klipy a tak..vypadal nekde docela sober i a to vypadal ze umre prvni..
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    BRKODLAK: díky vyhledal sem, víceméně mám z něcho stejný dojem a to sem s ním měl vlastně podobnou konfrontaci. Jinak v tvém raportu z té akce zaznívá jedna zásadní pravda téhle doby - Kohák je píčus
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    OPERAHYPNO: v tomhle klubu pod mym nickem. působil mirne arogantne uz kdyz jsme se sesli u huliciho stolecku, ale kdyz vytahl tema growingu, coz je moje parketa, bylo jasny ze jeho slova nejsou zrovna zamereny na obsah, a taky ze je schopnej delat chytryho v tematech, kde vi temer picu, coz by nejspis laik nepoznal, takže mu to asi funguje. každopádně jsem ho nechtěl rozmaznout, jednak z nejakyho respektu k jeho tvorbe a taky jsem nechtěl, aby zkurvil toxxovi set :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    BRKODLAK: kde to je, to bych si přečetl. Před pár dny, jak sem psal, ho vážně viděli čuchat ty vlastní prdy z lahvičky
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: jes, já to nepsal jako kontra tvému postoji nebo názoru, jen bych prostě vůbec nesrovnával ty dva pány thats it
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: nechci tady dnes rozjizdet hipster debatu a zrovna zde bych rad mazaci hlavu nepraktikoval...ja tam prece pisu ze genialita u rista nevim a ze mi par jeho veci prijde jak od wiche cimzto trochu odpad ale nepisu tam ze jsou to dvojcata v beatech...trochu konfliktni??? kde? co??bude asi cela nedele..:)))

    kdyý jde o beaty bavi me ted moc a nejvic asi -. nuri je cool.../ i super chalan mi prisel u lili/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    N_I: mimo rapování by měl kurva víc mlčet. totální čuchač vlastních prdů na egotripu. viz. můj příspěvek, jak jsem s ním hulil v roxy jointa.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: no tady se ukazuje, že samozřejmě se soudama geniality by v subjektivním hodnocení měl bejt člověk opatrnej asi. já bych řekl, že tady tvoje přiorvnání tvorby rista a wiche je pro mě trochu konfliktní, protože mi jejich věci přijdou jako nebe a dudy. Risto je originál s velmi specifickým zvukem a především tvůrčím přístupem. Dj Wich je prostě sampler se soundem kterej si někde hodně dávno slyšel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam