• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Tricko si urcite koupim, at uz vyhraje jakykoliv navrh, ale libi se mi LACROIX:
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    LACROIX: co takle vzit tenhle perfektni návrh... udpate-ovat text:

    Nezapomeňte si vzít roušky.

    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    KOJB: nevím jak ostatní, co posílali návrhy, ale já třeba nemám problém s tím dát k dispozici svůj už teď jasně nerealizovaný návrh loga ve vektoru, aby ho moh případný zájemce použít na co bude chtít. Tajně doufám, že by to mohli udělat i B30 nebo LACROIX, jestli nebudou vybraní, protože jejich návrhy jsou imo nej. :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    LACROIX: pukpuk to ma krasny, ale tohle je NYX:)
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    LACROIX: Ano, za mne decentnější návrh, menší logo než ostatní návrhy je u mne v pořádku a za mne pouze to logo. Nevím jestli nutně na prsu, nebo třeba jen na rukávu(?)
    GREGI
    GREGI --- ---
    LACROIX: za me top:))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACROIX: pecka!!!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LACROIX: Tohle bych bral hned!!!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LACROIX: tohle je dobry
    DUKON
    DUKON --- ---
    LACROIX: konecne poradny napad hodny tricka, vse ostani zatim byly jaloviny jak z Kenvela a vietnamskeho vyprodeje
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LACROIX: tohle je super :) i s tím nápisem :)
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    LACROIX: ovsem tohle bych bral ja! ;)
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    LACROIX: Takhle by vypadala ta decentnjší varianta.

    LACROIX
    LACROIX --- ---
    AETHER: Mně by se to líbilo, kdyby tam bylo jen to logo. Pak mě napadl ještě šedý proužek na černém tričku s palečkem nahoru a dolu. Popřípadě něco takového... ale to už je možná trošku moc.

    DOUPLE
    DOUPLE --- ---




    ale asi taky trochu zahul pro sito :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KEB: no představ si to.
    KEB
    KEB --- ---
    MADIETTA: Vážně?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KEB: 0,4 litru je víc než čtvrt litru.
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    přimlouvám se za půllitrový hrnek, cokoli menšího imho nebude mít tak širokou škálu využití.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KEB: neee. ale štamprle s logem joo ;)
    MARKY3
    MARKY3 --- ---
    A já bych se zas přimlouvala za nějaký úplně obyč. tílko s logem :) nejsem grafik, ale logo samotného Nyxu s tou zelenkavou barvou např. by bylo ok, ne? :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    A teď bez legrace, když udělám malé stolečky s logem nyx, kdo by měl zájem? Stačí plusíčkem :)
    KEB
    KEB --- ---
    AETHER: Nějaký problém se slovem štamprle?
    AETHER
    AETHER --- ---
    KEB: Hmmm, štamprle!
    KEB
    KEB --- ---
    DANNY_OCEAN: jo s tím propocením máš pravdu, to jsem nějak neodhadl. Tak potom beru černou, ale s logem na střed (hrudní kost :) a velký na záda. TSOH: Tenhle způsob mě vždycky iritoval, to je jako mít jmenovku.

    MADIETTA: Hrnek od čtvrtlitru výš. Cokoliv menšího je štamprle.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DANNY_OCEAN: viz záhlaví "Počítáme s potiskem černých trik "
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    PUKPUK: tohle je super. já bych se zase přimlouvala za dámský triko s trochu větším výstřihem.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TSOH: je tohle je fajn :) jeste mozna k zamysleni vetsi logo na zada...
    JDAG
    JDAG --- ---
    CRAZY_IVAN: Tak to bude bez letopočtu :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    TSOH: tohle by se mi presne libilo, jen teda s limeckem :)
    CADDY
    CADDY --- ---
    ja bych musle mit kosili, trika nenosim...maximalne na spani nekdy :)
    FITH
    FITH --- ---
    Za me tato varianta PUKPUK: nejlepsi,jak hrnek,tak potisk trika. Lobuji take za dlouhy rukav :o).
    NYX
    NYX --- ---
    NYXYN: Dobre vedet :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam