• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    KAIAFOX: Já to vyřešila tlustou podložkou, konkrétně touhle : https://www.alza.cz/sport/lifefit-yoga-mat-tyrkysova-d2921567.htm :]
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CMLKA: ja jedu od karantent s Jacobem a spokojenost strasna.. ted jsem ho teda vymenila za fitshaker.sk a plavkovou vyzvu, ale urcite az ji dojedu, tak se k nemu vratim..

    mall.tv cvici cele cesko
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    CMLKA: me bavi team body project, ale jsem takovej vecnej zacatecnik, tak to pro Tebe mozna bude nuda
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ESPERANZA: mrknu....to vypada dobre, diky
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    CMLKA: Už delší dobu sleduju Koboko Fitness. Baví mě její osobnost, energie, drajv, vyjadřování, hlas. Kolikrát si cvíčím něco svýho protahovacího, nebo si šlapu na stepperu a ji k tomu jenom poslouchám. ;))) Má skvělá naučná, povídací videa. I kdybys podle ní nechtěla cvičit, tak právě i ta vzdělávací videa jsou podle mě skvělá.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KRISKA: Dík, už koukám na ty chrániče - o jejich existenci jsem neměla tušení, tak mě ani nenapadlo to hledat.. :).
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CMLKA: ja narazila na fitnessgo ma jedno fajn video na cca 25 minut ale jeste sem to uplne neprozkoumala celej kanal, nouzovej stav mi dost rozhodil rezim a nemela sem chut cvicit ani co cvicim bezne...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mate nekdo nejaky novy objev? aplikaci nebo youtube kanal?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KAIAFOX: prelozit podlozku, ustrihnout kus stare karimatky jen pod lokty, podlozit hodne prelozenym rucnikem, existuji mekcene "chranice kolen na tanec", takze bud detska velikost nebo zuzit (byvaj natahovaci)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Zdravím :). Řeším teď takový problém a možná byste tu vědeli, co s tím: v rámci lekcí HIIT mám aspoň dvakrát denně Plank Hip Dips, cvičím na podložce, ale i tak mám otlačené/spálené lokty (nedřu je po podložce, jsou stále na místě a ani nemám pocit, že by byly nějak extra zatížené - tunu nevážím :D). Existují nějaké chrániče, co by mohly lokty vypolstrovat, ale zároveň se v nich daly cvičit další běžné cviky? Nebo nějaká speciální podložka?...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KOTENCE: Co joga? Vyhovovala by? :) Sleduju a protahuju se s Yoga with Adriene :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Ahoj,
    můžete mi prosím doporučit videa na protahování? Hlavně bych potřebovala, aby tam říkali variantu pro důchodce - kdo to nedá chytne se blíž/pokrčí si kolena... Stává se mi, že se fitnesska s úsměvem roztáhne do pozice, která je pro mě absolutně nemožná, a já pak nevím, co dělat, aby to i tak dávalo smysl.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: já si koupila koloběžku a s mladým hrajeme na dvoře fotbal, ještě si asi pořídím vybracní plošinu,jinak se doma cvičit nedonutim :)
    PITLYTU
    PITLYTU --- ---
    Fitify taky doporučuju jako app. Kdo má ale radši obrázky s jednoduchými plány s vlastní vahou, tak doporučuju www.darebee.com.
    Maj i app, ale web se mi zdál svýho času obsáhlejší .. Navíc si to člověk může stáhnout jako pdf, vytisknout a narvat třeba do peněženky nebo jak je libo.. ☺
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    THE_DARKNESS: muzes mrknout na streching exercises, je tam ale spis protahovani nez "cviceni" ale je celkem fajn
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    a máte tip na nějakou aplikaci s cviky na záda?
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    Je teď nějaká dobrá aplikace na cvičební plány? Kdysi jsem měla toto, ale ty cviky mi tam přišly zařazované náhodně. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.thirtydayfitnesschallenge&hl=en
    ROMI
    ROMI --- ---
    CMLKA: vzdycky cvicim doma :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CMLKA: ja mam zatim jen plan, ale prescasy v praci a siti po ni nenechava prostor... ale treba studio, kam chodim cvicit ma online hodinovy protahovani naflexibilitu coz je super a chci to zaradit k jill, kterou sem si dala za ukol zmaknout 3x tydne (zacala jsem s ripped in 30) ale asi budu rada, kdyz to dam 2x... su desna lemra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam