• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: o takové perly asi nestojím... Poděkuj mu, že mě usetril čtení jeho zvratku...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Takže stále to samé: jsem komunista, normalizátor, prostě všechno možné i nemožné myslitelné. Přitom jsem nesmazal jediný příspěvek, a VYHYULENY_UFO sám napsal, že bany respektuje (protože je ve svých klubech taky používá)...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS:
    LEON_KOWALSKI: no dobře, no. Můžu vám sem nakopírovat jeho perly:

    DANYSEK --- --- 11:13:28 24.8.2019

    XCHAOS: bavime se o diskuzi a snaze "verbalne" usmernovat lidi v momente, kdy skutecne diskutovat zacnou. Tedy napriklad zde ci zde, kde vyzyvas k respektovani jisteho "doporuceni". V momente, kdy nekdo diskutovat chce :) Ale predpokladam, ze si ani sam nevidis do ust... ;-)

    Vyhrozovani bany ;-) To se pak nemuzes UFOvi divit, ze vam nadava do komunistu. Presne tohle jsme tu meli prakticky ctyricet let s kratkou prestavkou v polocase. Snahu zamest oponentni nazory pod koberec, oponeny nekam uklidit a umlcet. Jakykoliv jiny nez "stranicky" nazor byl nepripustny, lidi byli zastrasovani a tak... jista paralela by tam ve tvem chovani byla :) takovej Michael xChaos Polak-Husak...normalizator :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LINKOS: jj, vypadá to jak kdyby měl rozdvojenou osobnost :-D
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Jinak ten trotl mě má tady v ignore, takže místní zábava vypadá jak kdyby tu Xchaos mluvil sám se sebou...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a stejne pak budes fnukat, to uz preci vime :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: no minimálně, když na tebe nebudu reagovat, pak nebudeš mít na co reagovat ty.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: pak si ale soucasne nemuzes stezovat na to, ze tam mam nejvic prispevku :-) Delas si to cele sam ;-) No, jestli doufas ze tva "strategie" zabere, tak se mylis.. ani ne poprve, ani ne naposled :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: Ano. Prostě na tebe lidi reagují, přesto, že jsme doporučili na tebe nereagovat.

    Je to vtipné - to doporučení totiž má charakter autocenzury, ne cenzury. Nikdo nás nemůže obvinit z cenzury, když se dohodneme, že na tebe nebudeme reagovat. Pokud se hodně lidí dohodne na tom, že si s tebou nechtějí povídat, je to vtipná změnan významu slovesa "umlčet" - ne, že bychom ti ucpali pusu, abys nemluvil a musel mlčet, ale budeme tak dlouho významně mlčet, až tě úplně umlčíme (po vzoru "unudíme")
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: bavime se o diskuzi a snaze "verbalne" usmernovat lidi v momente, kdy skutecne diskutovat zacnou. Tedy napriklad zde ci zde, kde vyzyvas k respektovani jisteho "doporuceni". V momente, kdy nekdo diskutovat chce :) Ale predpokladam, ze si ani sam nevidis do ust... ;-)

    Vyhrozovani bany ;-) To se pak nemuzes UFOvi divit, ze vam nadava do komunistu. Presne tohle jsme tu meli prakticky ctyricet let s kratkou prestavkou v polocase. Snahu zamest oponentni nazory pod koberec, oponeny nekam uklidit a umlcet. Jakykoliv jiny nez "stranicky" nazor byl nepripustny, lidi byli zastrasovani a tak... jista paralela by tam ve tvem chovani byla :) takovej Michael xChaos Polak-Husak...normalizator :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: "všem"? být moderátorem někdo jiný než já, dali ti ban už dávno.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: kdyz ty tu diskuzi vsem defacto "zakazujes", zeano ;-) Prohlidni si zahlavi a nektere sve prispevky. Aneb jses si dobre vedom toho, ze v mnoha vecech mam asi i pravdu, ale nedokazes si to priznat ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: jsi složitý případ. Skutečně tam chodíš diskutovat, bohužel ale jen sám se sebou :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: to nevypovida nic o tom, na co vse (ne)reaguju... a ano, pokud se do diskuze nezapojujes - tedy nediskutujes a jen tupe hazis odkazy, pak logicky to datum bude jine :) Ono zas tolik tech PR clanku, co by za debatu fakt staly neni, zeano.

    Pripominas cimrmanovske "zalozil si diskuzi, ale chodili mu tam (diskutovat) lidi". Muzes mi prosim rict, na zaklade jakeho pravidla se urcuje, kolik ma kdo "zabirat mista"? Vzdyt to se nedodrzuje ani u Piratu - nebo snad na webu publikujete nazory oponentu? ;-)

    Udelej si resersi nad aktivitou jinych ID treba v tech vecech verejnych, kdyz uz si je tady vytahnul. Tonti vypadnou uplne jiny cisla. Proti tomu je piratsky auditko low-traffic :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: ok, ale tak ať v tom klubu diskutují a zaberou prostor. Tenhle klub je určený pro trolling, tudíž lidi, kteří to řeší tím ignore, ať sem nelezou..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: no teď se aspoň snaží na správném místě. Já nerad s lidma úplně ukončuju dialog. Celý koncept občanské společnosti a demokracie stojí na koncepci nějakého dialogu, stejně tak tak i business/obchodování: když něco nedám za nějakou cenu, možná to dám za jinou, apod. (viz Trump a Grónsko: vlastně se docela bavím, protože na rozdíl od ledasčehos jiného, tohle v podstatě byl aspoň náznak toho, jak by politika bez válek mohla jednou vypadat :-)

    Svým způsobem, dnes se vede obrovská soutěž, kdo bude zábavný, kdo připoutá poozornost. Jednu věc "svým" trollům nemůžu upřít: zaujal jsem je, bavím je, protože se vrací na stejné místo. Je to energie, se kterou se podle mě dá pracovat. Jistě, existuje určitá meze: a tou je právě lež. Jestli teď Bolsonaro prohlásí, že prales v Amazonii zapálili samotní aktivisté, tak je to jistá čára, za kterou nelze v debatě jít (když víme, že ho celá léta vypalují naopak zemědělci...). Jistá míra nekompatibility argumentů se dá už diskutovat v podstatě jen před soudem.

    Pořád věřím, že lidi jako Danny jde v podstatě kultivovat. Protože Internet byl od začátku o tom, že jednosměrné propagandistické (či reklamní) kanály budou nahrazeny diskuzí. Koncepce médií je modernistická, Internet je post-médium, je to odpověď postmoderního vidění světa (90.léta) na problém masových médií. Trolling je koncept, se kterým se dá nějak pracovat a kultivovat ho.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: a nezapomeňme, že má ignore u značně části lidi co na něj reagovala, tudis fakt je to taková jeho osobní masturbace
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: Nelžu teď, ani "obvykle". Na tohle si reagoval. Celkově, když si dám stránkovat 100 příspěvků od tebe (nevím, jestli NYX má správný algoritmus, nepřepočítával jsem to, ale od oka to tak působí, je to víc než 10 nebo 20, každopádně), tak nejstarší je z 21.6.2019.

    Oproti tomu, při vyhledávání podle stejného kritéria u mě je nejstarší příspěvek z 27.5.2019

    Samozřejmě to nedokazuje, že reaguješ úplně na všechno, ale minimálně je to poměrně jasný důkaz, že jsi v tom hlubu, dejme tomu, značně nepřéhlednutelný. Prostě tam zabíráš šíleně místa. Děláš z klubu o Pirátské straně klub o svých názorech na úplně cokoliv, co s Piráty může, ale taky nemusí souviset...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Ale snaží se chlapec
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: Lzes jako obvykle, na spoustu veci jsem ani ja nereagoval. A nic to nemeni na faktu, ze nesneses konfrontaci onoho jedineho spravneho (piratskeho) nazoru s nazory jinymi ;-) Stejne jako ze neresis offtopicy generovane priznivci Piratu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam