• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: u nás jede gril opravdu dost - mívám v lednici naložené maso na akce "večeře rychlovka" - hodím to na gril a večeře je za 15-20 min hotová (k tomu salát, muži opečená bageta s bylinkovým máslem), pomáhá mi to držet režim s jídlem
    popř. gril. zelenina, muži grilovací klobásky, tortilly se zbytkem masa z předchozích dní ,-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ILLUZE: K tomu grillu to bude hadam nejake spiknuti, kolega minuly tyden tvrdil jak je to uzasne jak uz nikdy nezkazi dobre steakove maso a ze je to uplne bozi tam mot sondu a tak, nicmene kratke obereni ceny na alze me vylecilo:-)

    Na sladke snidane jedu palacinky, posledne jsem v ikea koupil palacinkovou panev a obracedlo a diky tomu se mi dari ultra tenke a nepotrhane, takze tahat vaflowac ze skrine neni treba.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: jo a promiň, v tomhle neposloužím...
    tu pánev, co jsem si pořídila přes Mall, jsem obratem vracela - po jednom umytí zrezivěla

    ale současně jsem si uvědomila, že pro mne je tohle nádobí prostě fakt těžké, zbavovala jsem se i litinového hrnce do trouby a další půjde také
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: Jen mi z něj úplně nesedne hovězí, přijde mi paradoxně sušší. Nebo je to prostě našimi oblíbenými recepty, kde má člověk zafixovanou konkrétní chuť :)
    Třetí do pořadníku si napiš gril ,-) Počkej, až vyzkoušíš ten novější Tefal.

    Jo a dnes konečně ozkoušen vaflovač na sladko. Holky jsou unešené.
    Jen ta nutela z avokáda mi neprošla, no ,-) Tvářili se s mužem, že je chci otrávit :)


    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Ryba jménem palchetník byla kdes ulovena a dovezena do Brna, tak kus z ní skončil u nás na stole s hranolkama a domácí tatarkou. Polévka ze všeho možnýho, rajčata vývar, mrkva, špekáček a jiná zelenina. Možná se dopracujem do bodu odmražení mrazáku.







    BAAL
    BAAL --- ---
    ILLUZE: Pomaly hrnec je laska, po kavovaru muj druhy neoblibenejsi spotrebic.

    Posledni dobou temer vyhradne zajistuje moji stravu. Umoznuje kombinaci dobre jidlo pro extreme lineho kuchare. At uz tam hodim maso na kousky zeleninu a plechovku rajcat coz udela super stew a nebo kus masa minuly tyden kruti prso ke kteremu staci pridat ryzi z ryzovaru a zeleninu z pytliku za 10min vecere:-) Jen je mi trochu lito tam nechat pres noc malo masa a pak to jim tyden...

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Jé, můj Crockpot. Zrovna v něm, na chodbě, pracuje šest španělských ptáků velikosti kondora. Chlap říká, že to nemůžeme zežrat, že je jeden pro dva, Tak jsem navrhla někoho pozvat, a to né, to né! :-)
    Sám má málo.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tak dnes 12 hod. v pomalém hrnci tažený tzv. černý vývar (z kostí po obrané kachně).



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FITH: Taky máš vaření jako relax? ,-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    btw, chci si udelat radost.. litinove panve, od koho je mate?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FITH: to je báč z hrube mouky:D ale koukam, ze variant je hodne, mno jsem zvedava, jak moc jsme s mamkou mimo nas rodinny recept...nasi akorat pali slivku, takze informace mohou byt lehce..mno, znate to.
    FITH
    FITH --- ---
    FITH: Nez jsem to naklofala,tak jste to dohledaly :o)
    FITH
    FITH --- ---
    Moje babicka pochazela ze zapadnich Cech,delala bramborovou buchtu,ktera byla vyborna. Je to ovsem neco jineho nez zde popisujete. Dam vam sem recept,treba se bude nekomu hodit.
    1/2 kg hrube mouky
    1/4 l mleka
    5 dkg drozdi
    1 vejce
    5 brambor velkych jako dlan
    cesnek,sul,majoranka.
    Syrove brambory rozstrouhame na jemnych slzach,zadelame kvasek,vse smichame a nechame vykynout. Testo vlijeme na silne vymasteny pekac a dame pect do trouby.V prubehu peceni opakovane hojne potirame sadlem.Peceme az se vytvori zlata kurka. Pravda je to kaloricka bamba,ale stoji to za to :o),uz jsem to nemela asi 20 let...
    FAITH
    FAITH --- ---
    SARAJ: Nieco taketo sa u nas nikdy nerobilo, ale asi to vyskusam, docela ma to zaujalo.
    Nasla som zopar receptov, v tom prvom nepisu, ci surove alebo varene zemiaky, v tom druhom davaju aj jedny, aj druhe.
    Litina recept - TopRecepty.cz
    https://www.toprecepty.cz/recept/9588-litina/
    Staročeský bác neboli liťák recept - TopRecepty.cz
    https://www.toprecepty.cz/recept/22098-starocesky-bac-neboli-litak/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: báč zase delala druha babicka - od Klatov:D ale ten je bez maku, pekla ho vetsinou k borsci, pak sice zila u Klatov, ale koreny na Ukrajine...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: bramborka se u nas rikalo bramboracce:D ale jinak jo no, je to taky bramborova buchta s makem:D
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Nemůže to být to, čemu se u nás doma říkalo bramborová buchta? Mně to teda nikdy nechutnalo, ale recept bych získat mohla.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: ze syrových byl báč a ten se mi nepovedl, tak uvař. a nafoť :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: jizni Cechy:) je to tam mistni specialita, nejak jsme to s mamkou probraly a shodly se na variante - cca 5 varenych ( mamka tvrdi syrovych:D) brambor, nastrouhat, majoranka, cesnek, hoooodne cesneku, ja mam doma silnej ceskej, tak tam dam mozna i celou, sul, kmin. Testo: kostka drozdi, litr vlazneho mleka a cca 750g hrube mouky, trik je v tom, aby testo bylo trosku ridsi, jak na cmundu a lejt to na dva plechy, v tomhle mnozstvi, jo a tak 3 vejce.. a samozrejme mak - posypat povrch. Ja si jeste vzpomnela, ze babinka tam davala uzene maso, pokrajene na kosticky a plech se vymazaval sadlem.
    Ty jo, co zmuze zravost a uchylka na mak, i tem rodicum na chalupu bez signalu se nejak dovolam:D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: hledej. Odkud pocházela babička?
    Já něco takového jedla pod názvem bramborka na Blatensku a recpet nemám :(. V knize P. Pospěchové byl chodský báč, zkusila sem, ale nebylo to ono.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam