• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A včerejší večerní pečení - skořicový kringel, poděkování kolegovi :)



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Krůtí roláda, mně k obědu se zeleninou a dipem z kozího sýru.









    FAT
    FAT --- ---
    - že já mám pytlík těstovin tak natřikrát...
    :-)
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    N_I: Tak pytlík má průměrně 500g, slušná porce těstovin je cca 100g, tudíž 2 pytlíky jsou tak na 10 porcí
    N_I
    N_I --- ---
    tyvogo, dvoje testoviny v pytliku 8 lidi nesni..???..a pulka k veceri zustane? nojo uzdibovali syr a speck predtim...

    studene budou na zitra sebou taky fajn vlastne...

    testovin, cibule cesnek maslo.... susena rajcata gazdovska slanina...rajcata klasik... parmazan....hodne oliv oleje....easy dinner....+ salatekk samo, jen rimskej rajce a okurka.....
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Bushova mísa do mexicka, pečené bataty jako hlavní složka.

    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Tomatová s bazalkovým pestem, ricottou a špetkou skořice a mrkvový perník s jahodovým jamem, politý ganachí z 85% čokolády a posypaný kokosem.



    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    FITH: delala pritelkyne (KACULE_HAJAJOVA), je to z "Ottolenghi - Plenty". Vecer zkusim ofotit, pripadne hledej po netu :)
    FITH
    FITH --- ---
    DAVE_PAGE: No ale to je velka krasa,podelis se o recept? :o)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    POTATO TARTE TATIN

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOC256: četla jsem s "manželkou a čajem..." a bylo mi to divný
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zátiší se smaženkou a čajem v ešusu...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Když je velký hlad nebo hodně strávníků... :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Trochu jiná kuchyň :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    N_I:
    A já myslel, že jsem jediný na světě co nemá v lince šuplíky na příbory :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jsem se poinspiroval ID MAR_TINA, na snidani...

    SARGO
    SARGO --- ---
    KOCHANSKA_CH: Ten náš taky! :-D :-D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kamarádka si nezvládla vyzvednout farmářskou slepicu, co jsem jí ju objednala u bedýnkářů (mají plnou kapacitu, tak bere přese mě), tak jsem ju musela zdělat/sdělat. Fuj, já to slovo tak nesnáším, že ani nevím, jak se píše. Ale co furt s tím masem z vývaru. Tak jsem ubohou vyběhanou nosnicu ze dvora, po vylovení z CrockPotu, prohnala flajšmašinkou. Výsledkem měly být slepičí karbanátky. Aby nebyly suchý jak piliny, padla půlka másla. Ve výsledku jsou chutný, ale nazvala bych to spíš jako pečený slepičí paštiky. Přílohou je pyré z věcí z lednice, který už bylo potřeba taky z... zpracovat. Brambory, batáty a trojboj kořenové zeleniny, vytuněno smetanou, máslem a krémovým sýrem.
    Po obědě muž hlásí: "Ty bochánky z hovězího jsou dobrý, jen ta chuť není, jak vepřový karbanátky. Ale ta kaše je jak dezert!" Naštěstí jsou za vraždu dost vysoký tresty.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAR_TINA: jj, jen mixuji - cca obden ,-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: tak ta devítistovka ti ho udělá do hladka
    podobně jako rostlinná mléka

    P.S.
    ne, neberu od nich provizi :)) kamarádka je takhle spokojená s jinou značkou - dost jsem váhala, ale právě na ty dipy a má svačiny (za 5 min jdu rozmixovat meruňky s jogurtem a mandlovým mlékem)

    jen jsem za něj, co jsem ubrala pečiva u sebe, fakt ráda... drbačky z minulosti jsou teď záležitostí na cca 2-3 min.
    a hlavně mi za tu investici blahořečí mé nehty :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam