• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MUTHA: Ano pane, beru na vedomi. A mas pravdu, v Cine mi je nikdy nezapichli.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Játrům stačí málo, aby nebyla krvavá, takže blízko pod gril v troubě na nejvyšší teplotu, tak na 10 - 15 minut, nestopovala jsem to. Papriky byly blanšírované předem, těm by to asi trvalo dýl. Papír natřen oliváčem, játra přepuštěným máslem. Trocha libovolného koření a sůl.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jak je děláš v troubě?
    Ptám se zejména na teplotu a čas.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Grilovaná kuřecí játra s paprikou.



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Trénink na Zelený čtvrtek.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pomalu pečená panenka.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BERUSKA_CA: dala bych si ramen.. asi o vikendu prubnem misku..
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Co spiz vyvrhla.
    Spenat je od kamaradciny babicky, pestuje ho v Australii na zahradce. Pripraveny s cernym cesnekem, ktery rozhodne stoji za pozornost.

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: M&S mate, zkus kouknout po tomhle. Vypada a chova se to jako normalni mouka.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: ja mam nejradeji karlovarsky a bramborovy - jakoze fakt z brambor:D jenze ja ceskou klasiku prakticky nevarim, omacky proste moc ne e, mno. Nicmene snim o vypeccich se spenatem.. hmm:D
    A zpatky do reality HO a rychlych obedu, ze..kruti prso se zeleninou a chilli pastou, kus kus se zbytkem cocky a tradicne - rukola s horcicno- jogurtovou zalivkou.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    VALENTINA: Pšeničnej knedlík bude vždy nejchutnější, ostatní jsou napodobeniny. Zkoušela jsem i LC lučinový knedlík, ten chutnal jak hubka na nádobí.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: já jsem se pokusila uplácat cosi z bezlepkové směsi na houskové knedlíky a bylo to skoro nepoživatelné...nevím, jestli to tak mělo být nebo jsem tak levá:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Já jím jen domácí mandlový, ty nekoupíš.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOC256:
    KOCHANSKA_CH: ja prave kupovany fakt ne e, takze kdyz uz, tak uz, mno.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Mmm dneska se zase máme :) Beránek je tvarohový od Cuketky, je výborný a ověřený :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    FAT:
    mám to stejně (s těmi recepty).
    FAT
    FAT --- ---
    KOC256: Když jsem zůstal sám, zkusil jsem si knedlíky několikrát koupit. Asi 4x. A na doporučení. Nic z toho mi nechutnalo, tak jsem sháněl recepty. Teprve až třetí mi chuťově vyhovoval a tak se ho držím. Ale jako normální chlap si recept nepamatuju a tak pokaždé, když se k tomu odhodlám, tak s papírem...
    ;-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Hovězí, tažené v pomalém hrnci se zeleninou.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Občas se vybičuju, koupím rohlíky a uplácám karlovarský knedlík pro ostatní spolustolovníky, sama je nejím. A teď jsem je k velikonoční kachně zbaběle objednala na Scuku. :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SARAJ: Mamka vzdy delala knedliky pekne rucne. A byla to uplne jina luga nez tyto kupne. Ale ja se spise soustredim na to hlavni jidlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam